[BIZTPOL] Nyugat-Európa és Észak-Európa (Európai Unió)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Loken

Well-Known Member
2016. november 24.
2 406
4 108
113
Ilyenkor felmerül bennem a kérdés, hogy ha befizeted a százast bocinként,akkor onnantól már euro6-ot fognak fingani a bocik?
Mármint mit is old meg €100/boci,úgy környezevédelmileg?
Mit is kap a gazda azért a százasèrt?
Hát magát a megvilágosodást...Ennyi szankció mellett már nem éri meg bocit tartani. Levágatja az összeset és bezárja a farmot...Fingási és CO2 probléma kipipálva.
Aztán majd mikor ezek miatt összeomlik tejipar is mert azért nem mindenki csak a hamburgerbe való részét fogyasztja a tehénnek. Meg elszáll a a tej mint alapvető élelmiszer ára, nem lesz sajt sem...Nos akkor majd jön a népharag, vagy nem és mindenki vega lesz, meg áttér a kókusz meg mandula tejre...Ami tejpótlónak talán még elmegy (igya aki akarja mondjuk én biztos nem) de sajtot, vajat, túrót biztos nem csinálsz belőle az tuti.
 

TribunusAlex

Active Member
2021. június 21.
78
201
33
Hát magát a megvilágosodást...Ennyi szankció mellett már nem éri meg bocit tartani. Levágatja az összeset és bezárja a farmot...Fingási és CO2 probléma kipipálva.
Aztán majd mikor ezek miatt összeomlik tejipar is mert azért nem mindenki csak a hamburgerbe való részét fogyasztja a tehénnek. Meg elszáll a a tej mint alapvető élelmiszer ára, nem lesz sajt sem...Nos akkor majd jön a népharag, vagy nem és mindenki vega lesz, meg áttér a kókusz meg mandula tejre...Ami tejpótlónak talán még elmegy (igya aki akarja mondjuk én biztos nem) de sajtot, vajat, túrót biztos nem csinálsz belőle az tuti.
Egy jó marhapöri, vagy steak tényleg helyettesíthetetlen, de van vegán chedar, ami tényleg baromi finom. Az élelmiszer vegyészek csodákra képesek:)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 199
55 094
113
Én lemo
Egy jó marhapöri, vagy steak tényleg helyettesíthetetlen, de van vegán chedar, ami tényleg baromi finom. Az élelmiszer vegyészek csodákra képesek:)
Egy jó marhapöri, vagy steak tényleg helyettesíthetetlen, de van vegán chedar, ami tényleg baromi finom. Az élelmiszer vegyészek csodákra képesek:)


Én lemondok a műkaják rám eső részéről,nekem megfelel az igazi is,meg maradok meggyőződéses heteró,naponta ellenőrzöm az irányultságomat,fehér vagyok,szeretem a gyereket,tisztelem az öregeket,a nőket,ellenzem a bevándorlást,hány évet kapok?

:D
 

TribunusAlex

Active Member
2021. június 21.
78
201
33
Én lemo




Én lemondok a műkaják rám eső részéről,nekem megfelel az igazi is,meg maradok meggyőződéses heteró,naponta ellenőrzöm az irányultságomat,fehér vagyok,szeretem a gyereket,tisztelem az öregeket,a nőket,ellenzem a bevándorlást,hány évet kapok?

:D
Tőlem ezért csak kitüntetést kapnál. Ez mind megvan nálam is.
De azért a vegán kajákban is vannak finomak.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 199
55 094
113
Tőlem ezért csak kitüntetést kapnál. Ez mind megvan nálam is.
De azért a vegán kajákban is vannak finomak.


1 évet voltam vega,nem z őrült,de nem ettem húst,halat sem,hetente 1x egy rántottát,meg 2x sajtot ettem,kiélesedett a szaglásom,mint a kutyáké,az ízlelésem,sokkal nyugodtabb voltam,kevesebb pihenést igényeltem,eltűnt a normális,de kellemetlen testszagok 80%-a,és kb 1.5x-os lett az étvágyam,és a teljesítményem,ami a genetikai címem elültetését illeti.
1 é v után újra elkezdtem húst enni,de max a felét,mint azelőtt,ez vagy 10 éve volt,azóta is van minden héten 2-3 nap,mikor nem eszek húst,egyszerűen nem kívánom reggel,ott van a hűtőben,minden földi jó,amit ez a voilág adhat,de csak bebaszok 2 pirítóst vajjal,némi sajttal,meg valami zölddel,savanyúsággal,és kész,ugyanazt viszem ebédre,és nem vagyok éhes,nem vagyok fáradtabb,vagy gyengébb.

A savanyúságról se feledkezzünk el, egy jó marhapöci szinte ordít egy kis savanyúért :p

És a zsíroldó? :rolleyes:
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 808
122 801
113
1 évet voltam vega,nem z őrült,de nem ettem húst,halat sem,hetente 1x egy rántottát,meg 2x sajtot ettem,kiélesedett a szaglásom,mint a kutyáké,az ízlelésem,sokkal nyugodtabb voltam,kevesebb pihenést igényeltem,eltűnt a normális,de kellemetlen testszagok 80%-a,és kb 1.5x-os lett az étvágyam,és a teljesítményem,ami a genetikai címem elültetését illeti.
1 é v után újra elkezdtem húst enni,de max a felét,mint azelőtt,ez vagy 10 éve volt,azóta is van minden héten 2-3 nap,mikor nem eszek húst,egyszerűen nem kívánom reggel,ott van a hűtőben,minden földi jó,amit ez a voilág adhat,de csak bebaszok 2 pirítóst vajjal,némi sajttal,meg valami zölddel,savanyúsággal,és kész,ugyanazt viszem ebédre,és nem vagyok éhes,nem vagyok fáradtabb,vagy gyengébb.



És a zsíroldó? :rolleyes:
Pedig egy jó originàl ír pásztorpite milyen finom.is tud lenni
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 630
9 174
113
 
  • Hűha
Reactions: fip7

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 108
28 684
113

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 213
67 746
113
Színtiszta környezetvédelem, semmi piacbefolyásolás az extrém gusztustalan befektetések helyzetbe hozására - abban a Dániában, ahol szar természeti körülmények között sikerült hiperfejlett top mezőgazdaságot létrehozni. Most majd lerombolják pár év alatt, a romokat pedig könnyű lesz felvásárolni.

100 Eurós adó lesz tehenenként a termelőknek, mert a tehenek CO2-t és metánt finganak. Eszed megáll.

És akkor ha kifizetik ezt a 100 eurot akkor nem fognak fingani? Ilyen hulyeseget... Hány ezer éve finganak a tehenek?
 

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 748
3 934
113
És akkor ha kifizetik ezt a 100 eurot akkor nem fognak fingani? Ilyen hulyeseget... Hány ezer éve finganak a tehenek?
Átgondolva a dolgot, nem is ilyen egyszerű a történések magyarázata. Tehén és fing? Ok-okozat? Bingó! Hát persze, na-ná, hogy ilyen egyszerű a magyarázat. Nem ám hogy egy ország teljes tej és tejtermék ágazatának lenyúlása a valószínű cél ,akár?
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 213
67 746
113
Átgondolva a dolgot, nem is ilyen egyszerű a történések magyarázata. Tehén és fing? Ok-okozat? Bingó! Hát persze, na-ná, hogy ilyen egyszerű a magyarázat. Nem ám hogy egy ország teljes tej és tejtermék ágazatának lenyúlása a valószínű cél ,akár?
Ne legyen konkurenciaja az ukrán teheneknek?
Indiában ezt a sarcot minek hívnak, egyházi adó?
 

beta

Well-Known Member
2011. október 26.
5 630
9 174
113

 

Nemerson

Well-Known Member
2018. február 17.
9 173
36 834
113
Istenverte hisztérikus balti pincsi.