A nyugatnak sincs pénze semmire,usának meg főleg,cirka 40-50 éve elérte a kifizethetetlen szintet az adósságuk,az nem gazdaság,hogy annyi pénzt kreálunk a levegőből amennyit akarunk,mert mindegy ,hogy mennyit nem fogunk sosem kifizetni.
Amíg a petrododó bírja,addig megy,aztán perec.
Ezzel szemben az Oroszoknak mennyi is az államadóssága,aranytartaléka,nyersanyag,energia hordozó,termőföld,minden is tartaléka?
Láthatóan nem puccsolják Putyint 20 éve,mert csak fele annyit ér otthon a pénzük,mint a nyugati embereké az ő országaikban,kb úgy élnek az Oroszok otthon,mint mi otthon,csak mellé van nekik végtelen fentebb sorolt erőforrásaik,stabil társadalmuk,gazdaságuk,nem kevés tudományban a világ élvonalában vannak,el ne képzeljétek már,hogy ha helyzet van,nem lesz pénzük,meg emberük megpörgetni a hadi beszállításokat.
![Roll Eyes :rolleyes: :rolleyes:](/data/assets/smilies/rolleyes.png)
Qrvára nem akarjuk tudni,hogy mire lenne képes az Orosz nehéz,könnyű,és hadi ipar,ha mondjuk megdupláznák az adósságukat,és az mind fegyverre menne,qrvára nem kellene megtudnunk.
Pont arra van pénzük,amire akarják,hogy legyen.