[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 144
113
pöcsi ne trollkodj ismét, a jenki haverjaid azt kommunkálják állandóan, hogy csak védelmi fegyvereket küldenek az orosz invázió elleni védekezésre.
A 6 orosz desszanthajó már Tartuszban van, mikor támadják meg Ukrajnát és mikor lesz az orosz invázió,hiszen lassan vége a télnek ?! :)
Attól, hogy más f@szságokat beszél, még nem kell lemenni a szintjére. Te nyilvánvalóan komolyan írtad a "támadó" fegyvereket. Nem csak én vettem észre, ahigy a mellékelt ábra is mutatja.
/Valahogy az én írásomról azonnal kiderült, hogy marháskodom./

Majd akkor szóljál, amikor Apache-ok, meg Abramsok gurulnak ki a C-17-esekből. Esetleg leszáll az első F-16-os század Kijevben.

Jah, nekem nincsenek jenki haverjaim! :)
 

imike

Well-Known Member
2013. január 29.
2 121
7 046
113
Úgy emlékszem a Fall Gelb is 50x lett elhalasztva, most 20. a céldátum. Egyszer csak bejön. Ráadásul minden nap jönnek az átdolgozott tervek. :D
Én is tudom, hogy mi lesz az öt nyerő szám a lottón, csak azt nem tudom, hogy melyik huzáskor, de egyszer a jövőben majd biztos be fog jönni (és a remény hal meg utoljára).
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 238
67 927
113
Erdogan és felesége elkapta az Omikron vírust Ukrajnában. :)

Ri6zFb3743I.jpg
Azert ez a ket no tud oltozkodni na...
Az egyik mint egy matrioska baba, a masik meg most jott valami retro 70-es evekbeli diszkobol...
 

Tiria

Well-Known Member
2020. április 5.
155
268
63
W

Wilson

Guest

Katonai utánpótlás Ukrajnába​

2022.01.17 - 02.05....​


FK2e2tZWYAcIyO5


Fegyver- és lőszerszállítások Ukrajnába
január 17-től február 5-ig.
A szállított áruk nagy része a donbaszi APUcsoporthoz kerül.

Colonelcassad
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby and ZeiG

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 835
113

Katonai utánpótlás Ukrajnába​

2022.01.17 - 02.05....​


FK2e2tZWYAcIyO5


Fegyver- és lőszerszállítások Ukrajnába
január 17-től február 5-ig.
A szállított áruk nagy része a donbaszi APUcsoporthoz kerül.

Colonelcassad
A németeken mostmár átmehet, ami élet kioltására alkalmas?
 
  • Hűha
Reactions: Kim Philby

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113

Katonai utánpótlás Ukrajnába​

2022.01.17 - 02.05....​


FK2e2tZWYAcIyO5


Fegyver- és lőszerszállítások Ukrajnába
január 17-től február 5-ig.
A szállított áruk nagy része a donbaszi APUcsoporthoz kerül.

Colonelcassad
Egyébként jól mutatja mekkora a PR felhajtás.
Ugye Ukrajnát "felfegyverzik" 4 naponta 1 repülőnyi cuccal 1 hónap alatt, az oroszok meg állítólag 5 hónapja folyamatosan hordják a fegyvereket, meg egyebeket, de még szerencsére nem tudtak eleget odavinni.
Azért ez valahogy nem kerek.