[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 135
23 189
113
Hát ez egy beismerés, hogy Te nem Magyarországról irogatsz, mert itt még nincs letiltva a VK csak rá kell kattintani

Nem azt irta, hogy nem megy nala, hanem „Nincs VK-m“.
clint-eastwood-gran-torino.gif
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Hát ez egy beismerés, hogy Te nem Magyarországról irogatsz, mert itt még nincs letiltva a VK csak rá kell kattintani
Hát, Te meg hülye vagy csak nem pörögsz.
gyk: regisztráció nélkül nem akarta elindítani, az oldal maga bejön.
Regisztrálni meg pont elég okom van rá, hogy orosz kötődésű oldalra nem tegyem.
ps: a hülyéért bocs
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 135
23 189
113
A Youtube sem kell hogy a gépeden állandóan ott üljön programként. Ez ugyanaz..

Elég egy böngészőben rákattintania. Ha ott nem megy - országában tüzfalakkal blokkolják a NET szolgáltatók.

Nincs VK-m es egy rakat videot nem tudok megnezni masokat meg igen… amugy tok nyilvanvalo mas topicokat olvasva, hogy Magyarorszagrol ir.

Ps. en ahogy latom BP kornyeken is boven joga van az embernek hulyenek lenni es britkent paradezgatni olasz kerekparokon almodozva… igaz-e Sir? :D
 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Nincs VK-m es egy rakat videot nem tudok megnezni masokat meg igen… amugy tok nyilvanvalo mas topicokat olvasva, hogy Magyarorszagrol ir.

Ps. en ahogy latom BP kornyeken is boven joga van az embernek hulyenek lenni es britkent paradezgatni olasz kerekparokon almodozva… igaz-e Sir? :D
Természetesen :d Bárkinek alanyi joga hülyének lenni, angolhülyének lenni azért kell némi elhivatottság :p
1473905926_00032.jpg
 

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
2 014
16 337
113
Hát, Te meg hülye vagy csak nem pörögsz.
gyk: regisztráció nélkül nem akarta elindítani, az oldal maga bejön.
Regisztrálni meg pont elég okom van rá, hogy orosz kötődésű oldalra nem tegyem.
ps: a hülyéért bocs
Bearanyozod az estémet..
Legalább egy magyarországi barát, "kollégát" megkérdezhetnéd, mielőtt belém szállsz páros lábbal :))

Csak hogy segítsek (a gyengébbek kedvéért) - nekem sincs regisztrációm simán látom - akkor hogy lehet ez?
Látom a videót, alul egy kék csíkban kiirja hogy regisztrálhatok - ha kedvem van
Én sem speciális"szolgálati" NET elérésen tudom ezt nézegetni, ehhez lakossági simán elég

 

SirHiggins

Well-Known Member
2018. november 13.
14 124
20 706
113
Bearanyozod az estémet..
Legalább egy magyarországi barát, "kollégát" megkérdezhetnéd, mielőtt belém szállsz páros lábbal :))

Csak hogy segítsek (a gyengébbek kedvéért) - nekem sincs regisztrációm simán látom - akkor hogy lehet ez?
Látom a videót, alul egy kék csíkban kiirja hogy regisztrálhatok - ha kedvem van
Én sem speciális"szolgálati" NET elérésen tudom ezt nézegetni, ehhez lakossági simán elég

Hát nálam meg nem hozta be.
Egyébként nem értem a problémád, a belém álláson kívül.
Segíteni akartam, hogy ha vki hasonlóképp jár akkor is meg tudja nézni. Ennyi.
Egyébiránt ha valami általad elképzelt 'szolgálati' netem lenne, akkor szerinted nem tudnék megnézni bármit is, bárhol? :D
 
  • Tetszik
Reactions: Nagy Csaba

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 135
23 189
113
Mármint 1.7 milliárd :p
Amennyiben a -jelenleg pihentetett és át-brandelt- Birodalom lakosságának alattvalóit is ide számítjuk :D

Pffff „át brendelt“ meg „Birodalom“ ez jo! :D
Mindenesetre erdekes, hogy rajtad kivul ezekrol mindenkinek az orszagok, nepek, kulturak ki- es jogfosztasa ugrik be olyan 1583 ota.
 

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
2 014
16 337
113
Hát nálam meg nem hozta be.
Egyébként nem értem a problémád, a belém álláson kívül.
Segíteni akartam, hogy ha vki hasonlóképp jár akkor is meg tudja nézni. Ennyi.
Szerintem a magyar NET szolgáltatók egységes tűzfal beállításokkal dolgoznak (nem hiszem h ezt is elbaltázzák..) a tengeren túlról kapott szűrési beállításokkal.. Nem hiszem h pont én kivétel lennék. Itt élők ellenőrizzétek az állításomat h rákattintással betöltődik e Boki videója, és akkor látható h itt mi a helyzet az orosz média blokkolásokkal. Lehet ezt kár volt feszegetni mert itt is el fog tünni a lehetőség, hamarosan..

Jah a szándék dicséretes, de előtte azért illő tájékozódni mert van egy mondás, hogy a "Pokolba vezető út az mind jó szándékkal van kikövezve"
 

Sunlight56

Well-Known Member
2022. március 1.
2 014
16 337
113
Hát nálam meg nem hozta be.
Ez három esetben lehetséges:
-nem a magyar IP tartomány kiosztásból próbálod nézni
- Olyan belső pld munkahelyi hálózatról írsz, ami bemeneti routerén, tűzfalán van ilyen szűrő, nehogy olyat láss amit nem szabad..
- A belső hálózat eleve VPN-t használ hogy elfedje az ottani tevékenységeket a külvilág számára. Akkor viszont a külföldi proxik IP címei miatt kapsz már odakint szűrést.

Egyébként nem értem a problémád, a belém álláson kívül.

Bocsi nem én kezdtem ezzel a minősítő szöveggel:

Hát, Te meg hülye vagy csak nem pörögsz.

Nos ezzel szerintem a "Ki mit lát és láthat" a NET-en témakört lezárhatjuk.. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 602
25 012
113
Hát, Te meg hülye vagy csak nem pörögsz.
gyk: regisztráció nélkül nem akarta elindítani, az oldal maga bejön.
Regisztrálni meg pont elég okom van rá, hogy orosz kötődésű oldalra nem tegyem.
ps: a hülyéért bocs
4 hálózatról néztem meg:
otthoni, munkahelyi, munkahelyi+vpn, kfc publikus egyedül a stockholmi vpn nem engedett rá.... ja és nekem sincs vk-m.