[BIZTPOL] Oroszország (a Szovjetunió utódállama)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

tindalos

Well-Known Member
2011. október 8.
1 628
5 513
113
<i></i>
<blockquote rel="zsolti">Igen, erre utaltam én is. Lassan már megkönnyezem szegény angol huligánokat, akik SOHA semmi balhét nem csináltak, ugye:p. Az index az csak index marad, ezért írtam, hogy nem a hírközlés, hanem a hangulatkeltés a feladatuk.

Majdnem emberek haltak meg ott Marseillesben. Sok a felgyülemlett frusztráció az oroszokban. Legalább most nem erőszakoltak meg senkit.</blockquote>

:) <- (Ezt lehagytad...)

Kérdezz csak meg egy nyugatit hogy melyik országnak van a legdurvább "szurkoló"-tábora! Bár szerintem ezt te is tudod csak lököd a szokásos süket dumád...
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 292
113
<blockquote rel="zsolti">Igen, erre utaltam én is. Lassan már megkönnyezem szegény angol huligánokat, akik SOHA semmi balhét nem csináltak, ugye:p. Az index az csak index marad, ezért írtam, hogy nem a hírközlés, hanem a hangulatkeltés a feladatuk.

Majdnem emberek haltak meg ott Marseillesben. Sok a felgyülemlett frusztráció az oroszokban. Legalább most nem erőszakoltak meg senkit.</blockquote>

Kár, mert elég sok a bevándorló gibbon arrafelé. Legalább megtudták volna milyen az ha őket erőszakolják.:)
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
<blockquote rel="boki">Alfa,SOBR és KGB Specnaz "ostrom" egy vízeromu ellen
https://www.youtube.com/watch?v=6jIlcF2vmH4

Gyakorolják az ukrajnai atomerőművek elfoglalását? :)</blockquote>

Egyébként a szóban forgó erőmű nem vízerőmű, hanem hőerőmű (теплова́я электри́ческая ста́нция). Konkrétan a Лукомльская ГРЭС, ami Belaruszban van. Mivel Belarusz síkság, vízerőmű nem is nagyon lehetne (bár lehet h van nekik, de ez nem az).
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 825
57 732
113
Megint ez a nyugati kettős mérce.
Az angolok szétvernek egy francia várost, az nem gond.
Az angolok végig hangoskodnak az orosz himnusz alatt, az nem gond.
Az, hogy a béna franciák nem tudták megakadályozni azt, hogy pirotechnikát vigyenek be a stadionba, az nem gond.
(Ennyi erővel bombát is be tudtak volna vinni a terroristák! )
Az oroszok randalíroznak, az súlyos büntetést von maga után.

Elég fura ez már megint...
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 189
113
Ahogy olvasom itt a híreket, akkor ezzel a "már megint az oroszok a mumusok" dolog nem csak nálam tűnik kettős mércének... A másik ugyan ilyen sport ocsmányság, hogy most az egész WADA az orosz sportolókra vadászik, mint ha csak ők doppingolnának. Hihetetlen már ez az egész... NEM vagyok elfogult az irányukban, én TUDOM hogy az orosz szurkolók közt is vannak gyökerek, huligánok, és azt is sejtem(kb. 100%) hogy az Ő olimpikonjaik is doppingolnak, DE: hányok már tőle, hogy közben az angol huligánok "kisdiákoknak" vannak beállítva lassan, akik csak "csínytevéseket" követnek el maximum, és pl. az egy nap 3 olimpiai aranyat nyerő Phelps meg life time natural sportoló, aki még a teát is koffein mentesen issza... Már a sport sem szól másról, csak kő kemény propagandáról:(.
 

formosa

Member
2015. május 18.
427
2
18
Nem értem a felháborodást, hisz mit tettek az angolok a stadionban? - Fütyültek és énekeltek. Tudtommal egyik sem tilos, még a himnusz alatt sem. Gyújtogatni és robbantgatni viszont igen.
Akkor mi a probléma?!?
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
<blockquote rel="haubagoi"><blockquote rel="boki">Alfa,SOBR és KGB Specnaz "ostrom" egy vízeromu ellen
https://www.youtube.com/watch?v=6jIlcF2vmH4

Gyakorolják az ukrajnai atomerőművek elfoglalását? :)</blockquote>

Egyébként a szóban forgó erőmű nem vízerőmű, hanem hőerőmű (теплова́я электри́ческая ста́нция). Konkrétan a Лукомльская ГРЭС, ami Belaruszban van. Mivel Belarusz síkság, vízerőmű nem is nagyon lehetne (bár lehet h van nekik, de ez nem az).
</blockquote>

Igen Лукомльская ГРЭС , írtam, hogy KGB-ami csak Belarusznak van.
A ГРЭС (Государственная районная электрическая станция) ГЭС (Гидроэлектроста́нция) olvastam. Természetesen vannak vízieromuvek is.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
Nem értem a felháborodást, hisz mit tettek az angolok a stadionban? - Fütyültek és énekeltek. Tudtommal egyik sem tilos, még a himnusz alatt sem. Gyújtogatni és robbantgatni viszont igen.
Akkor mi a probléma?!?

Mit tettek az angolok Marseille utcáin? Tortek, zúztak megtámadták az orosz szurkolókat, franciákat, francia rendoroket......
Egyébként az angolok a stadionban Putyint és Sarapovát szidták(enyhén fogalmazva) így nem csoda, hogy néhány orosz duhos lett.
 

zsolti

Well-Known Member
2015. augusztus 8.
16 820
47 189
113
Nem értem a felháborodást, hisz mit tettek az angolok a stadionban? - Fütyültek és énekeltek. Tudtommal egyik sem tilos, még a himnusz alatt sem. Gyújtogatni és robbantgatni viszont igen.
Akkor mi a probléma?!?

Az egyoldalú tájékoztatás a probléma.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
<blockquote rel="haubagoi"><blockquote rel="haubagoi"><blockquote rel="boki">Alfa,SOBR és KGB Specnaz "ostrom" egy vízeromu ellen
https://www.youtube.com/watch?v=6jIlcF2vmH4

Gyakorolják az ukrajnai atomerőművek elfoglalását? :)</blockquote>

Egyébként a szóban forgó erőmű nem vízerőmű, hanem hőerőmű (теплова́я электри́ческая ста́нция). Konkrétan a Лукомльская ГРЭС, ami Belaruszban van. Mivel Belarusz síkság, vízerőmű nem is nagyon lehetne (bár lehet h van nekik, de ez nem az).
</blockquote>

Igen Лукомльская ГРЭС , írtam, hogy KGB-ami csak Belarusznak van.
A ГРЭС (Государственная районная электрическая станция) ГЭС (Гидроэлектроста́нция) olvastam. Természetesen vannak vízieromuvek is.</blockquote>

Boki - azt írtad:

"Alfa,SOBR és KGB Specnaz "ostrom" egy <b>vízeromu ellen</b>"

Kijavítottalak, hogy nem vízerőmű. Ne terelj a KGB-vel :)
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
<blockquote rel="boki"><blockquote rel="haubagoi"><blockquote rel="haubagoi"><blockquote rel="boki">Alfa,SOBR és KGB Specnaz "ostrom" egy vízeromu ellen
https://www.youtube.com/watch?v=6jIlcF2vmH4

Gyakorolják az ukrajnai atomerőművek elfoglalását? :)</blockquote>

Egyébként a szóban forgó erőmű nem vízerőmű, hanem hőerőmű (теплова́я электри́ческая ста́нция). Konkrétan a Лукомльская ГРЭС, ami Belaruszban van. Mivel Belarusz síkság, vízerőmű nem is nagyon lehetne (bár lehet h van nekik, de ez nem az).
</blockquote>

Igen Лукомльская ГРЭС , írtam, hogy KGB-ami csak Belarusznak van.
A ГРЭС (Государственная районная электрическая станция) ГЭС (Гидроэлектроста́нция) olvastam. Természetesen vannak vízieromuvek is.</blockquote>

Boki - azt írtad:

"Alfa,SOBR és KGB Specnaz "ostrom" egy <b>vízeromu ellen</b>"

Kijavítottalak, hogy nem vízerőmű. Ne terelj a KGB-vel :)

</blockquote>

Akkor alvasd el még egyszer mit írtam.Amúgy te utána néztél a részleteknek, mert kizárt, hogy tudtad volna mi az a ГРЭС rovidítés. :)

Még egyszer:
A<b> ГРЭС</b> (Государственная районная электрическая станция) <b>ГЭС </b>(Гидроэлектроста́нция) olvastam.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
Oroszország Helikopterei Konszern bejelentette, hogy 2018- ig áttérnek a hazai Astra Linux operációs rendszerre.
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
<blockquote rel="haubagoi"><blockquote rel="boki"><blockquote rel="haubagoi"><blockquote rel="haubagoi"><blockquote rel="boki">Alfa,SOBR és KGB Specnaz "ostrom" egy vízeromu ellen
https://www.youtube.com/watch?v=6jIlcF2vmH4

Gyakorolják az ukrajnai atomerőművek elfoglalását? :)</blockquote>

Egyébként a szóban forgó erőmű nem vízerőmű, hanem hőerőmű (теплова́я электри́ческая ста́нция). Konkrétan a Лукомльская ГРЭС, ami Belaruszban van. Mivel Belarusz síkság, vízerőmű nem is nagyon lehetne (bár lehet h van nekik, de ez nem az).
</blockquote>

Igen Лукомльская ГРЭС , írtam, hogy KGB-ami csak Belarusznak van.
A ГРЭС (Государственная районная электрическая станция) ГЭС (Гидроэлектроста́нция) olvastam. Természetesen vannak vízieromuvek is.</blockquote>

Boki - azt írtad:

"Alfa,SOBR és KGB Specnaz "ostrom" egy <b>vízeromu ellen</b>"

Kijavítottalak, hogy nem vízerőmű. Ne terelj a KGB-vel :)

</blockquote>

Akkor alvasd el még egyszer mit írtam.Amúgy te utána néztél a részleteknek, mert kizárt, hogy tudtad volna mi az a ГРЭС rovidítés. :)

Még egyszer:
A<b> ГРЭС</b> (Государственная районная электрическая станция) <b>ГЭС </b>(Гидроэлектроста́нция) olvastam.</blockquote>

Konkrétan annak néztem utána, hogy hol van és micsoda a "Лукомльская ГРЭС". (hőerőmű Belaruszban) A ГРЭС-nek nem néztem utána, de hála neked, most már tudom, minek a rövidítése :)
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 109
82 826
113
Na és értetted mit írtam ГРЭС és ГЭС ?
Nem tudtad, hogy hol van? Legalább azt is megtanultad, hogy a KGB a belarusz titkosszolgálat. :)
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
https://www.youtube.com/watch?v=Qa1NDo8kRa8

https://www.youtube.com/watch?v=vm_J_jhttEs

https://www.youtube.com/watch?v=b3F_Wg0DzFs