[BIZTPOL] Románia

• Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.

Kulso_54

Well-Known Member
2010. június 14.
1 460
315
83
Nekem csak az nem fér fejembe, hogy mindenkori magyar külügy miért nem reklamált amcsiknak, amikor románok bejelentették ezeket a rakétavetőket?
Azóta sem.
Fordított helyzetben már mondták volna, románokkal az élen, hogy hát szélsőjobbos kormány, meg térség stabilitását megbontjuk etc, etc.

leplezo

Well-Known Member
2017. február 3.
2 447
4 497
113
Írni kéne Kim jong Unnak, hogy van néhány tonna krumplink, nincs-e egy-két felesleges nukija?
Hát inkább kukoricát meg búzát tudnánk adni, de szerintem bármilyen ételt szívesen fogadnának. Arrafelé, nagyon pocsék volt az idei időjárás, és ezért komoly gondban vannak élelmiszer terén. Csupán annyi lenne a gond, hogy hogy hozod át más országokon keresztül a visszárut, teljes titokban?

• Tetszik
Reactions: Pogány

Zapp Brannigan

Well-Known Member
2020. április 1.
887
2 037
93
Hát inkább kukoricát meg búzát tudnánk adni, de szerintem bármilyen ételt szívesen fogadnának. Arrafelé, nagyon pocsék volt az idei időjárás, és ezért komoly gondban vannak élelmiszer terén. Csupán annyi lenne a gond, hogy hogy hozod át más országokon keresztül a visszárut, teljes titokban?
Ezért van szükségünk tengeralattjáróra! :hadonaszos:

Littlejohn

Well-Known Member
2010. április 20.
2 403
6 083
113
A varrógép-alkatrészeket, amik rakétára hasonlítanak? :) :)