[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jani2

Active Member
2013. február 11.
1 039
1
38
Oroszok kezelésbe veszik....
JoJxTwaeohU.jpg
Ezt úgy kell érteni, hogy egy orosz börtönbe viszi ezeket, hogy a helyiek foglalkozzanak velük?
http://www.dailymotion.com/video/xkd4xy_russia-s-toughest-prisons-documentary-2011_shortfilms
 

karpatalja

Well-Known Member
2015. március 10.
3 323
3 315
113
A Iráni Forradalmi Gárda egységei megérkeztek Palmyra alá!
Feladatuk a szintén iráni síita milíciával,hogy részt vegyenek a város ellen induló végső offenzívában.
https://www.almasdarnews.com/article/iranian-special-forces-arrive-palmyra-help-liberate-city-russian/
Az Iraki és Szír offenzívát egyszerre és összehangoltan végzik az IA. ellen.
Palmyra-map2.jpg

Nem tetszik ez nekem, sok lesz az áldozat a támadók soraiban.
 

ornagy

Well-Known Member
2014. október 24.
2 990
12 026
113
Palmiránál 4 onygyilkos merénylo indított támadást a SAA ellen
CS2WOIQGqE8.jpg

Tq8KlUeRB18.jpg

6ibiTI9NDdY.jpg

ATnZWGgXelM.jpg

Mindegyik fiatal. A második (voros)nem tudom, hogy milyen fajta-nem néz ki arabnak.

azert ha logikusan gondolkodtok re lehet jonni miert a fiatalok az ongyilkos merenylok:

- fiatalon sokkal jobban lelkesedsz bizonyos eszmenyekert
- ezzel osszefugg, hogy mivel nincs elettapasztalatod, konnyebben tudjak telebeszelni a fejedet mindenfele ideologiaval

+1 : amugy is oregen ugyan mit tudnal kezdeni a 40 szuz hurival a paradicsomban? oda bizony fiatalon kell erkezni, hogy bird a tempot :D
 

bogaras

Member
2014. augusztus 18.
460
1
18
ornagy monda"fiatalon sokkal jobban lelkesedsz bizonyos eszmenyekert
- ezzel osszefugg, hogy mivel nincs elettapasztalatod, konnyebben tudjak telebeszelni a fejedet mindenfele ideologiaval..."

Ez így van. A 16-20 év az amikor fizikailag már felnőttnek tekinthető, de szellemileg még gyerekek. Ezért rendkívül befolyásolhatóak. Szinte mindenki átesik ebben a korban "én jobban tudom, majd én eldöntöm" időszakon.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 901
56 767
113
<blockquote rel="boki">Palmiránál 4 onygyilkos merénylo indított támadást a SAA ellen
CS2WOIQGqE8.jpg

Tq8KlUeRB18.jpg

6ibiTI9NDdY.jpg

ATnZWGgXelM.jpg

Mindegyik fiatal. A második (voros)nem tudom, hogy milyen fajta-nem néz ki arabnak.

azert ha logikusan gondolkodtok re lehet jonni miert a fiatalok az ongyilkos merenylok:

- fiatalon sokkal jobban lelkesedsz bizonyos eszmenyekert
- ezzel osszefugg, hogy mivel nincs elettapasztalatod, konnyebben tudjak telebeszelni a fejedet mindenfele ideologiaval

+1 : amugy is oregen ugyan mit tudnal kezdeni a 40 szuz hurival a paradicsomban? oda bizony fiatalon kell erkezni, hogy bird a tempot :D

</blockquote>

72 szüz, nem 40, tudtommal. Igy még fontosabb a fiatal erönlét.
 

ornagy

Well-Known Member
2014. október 24.
2 990
12 026
113
azert ha logikusan gondolkodtok re lehet jonni miert a fiatalok az ongyilkos merenylok:

- fiatalon sokkal jobban lelkesedsz bizonyos eszmenyekert
- ezzel osszefugg, hogy mivel nincs elettapasztalatod, konnyebben tudjak telebeszelni a fejedet mindenfele ideologiaval

+1 : amugy is oregen ugyan mit tudnal kezdeni a 40 szuz hurival a paradicsomban? oda bizony fiatalon kell erkezni, hogy bird a tempot :D

72 szüz, nem 40, tudtommal. Igy még fontosabb a fiatal erönlét.

Huhh 72, az meg nekem is sok lenne. Ezzel vegleg eldolt, hogy ram ne szamitsanak a paradicsomban :D
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 870
113
Baráti tűz 17 szír katonát ölt meg.
https://www.almasdarnews.com/article/friendly-fire-palmyra-kills-17-syrian-marines/
Ma Palmyránál téves infó okán egy teljes egységet nullázott le egy db. orosz rakéta a parancsnok is meghalt 17 halott és 26 eltűnt!
A vizsgálat folyik.
Palmyra31.jpg

Öröm az ürömben ,hogy ennyit az orosz pontatlanságról......

Ezzel a hírrel én tegnap kivártam, nem linkeltem, mivel sok ellentmondásos információ volt.
A másik verzió az volt, hogy autóbombás ongyilkos merénylet volt, ami be is igazolódott.
A képeken lévo férgek kovették el .
A 17 szír elitkatona halálát okozo sahid mobil.
https://vk.com/milinfolive?z=video-23956241_456239094%2F6795b5c81502c8f46a%2Fpl_post_-23956241_935490
 

karpatalja

Well-Known Member
2015. március 10.
3 323
3 315
113
<blockquote rel="aquarell">

azert ha logikusan gondolkodtok re lehet jonni miert a fiatalok az ongyilkos merenylok:

- fiatalon sokkal jobban lelkesedsz bizonyos eszmenyekert
- ezzel osszefugg, hogy mivel nincs elettapasztalatod, konnyebben tudjak telebeszelni a fejedet mindenfele ideologiaval

+1 : amugy is oregen ugyan mit tudnal kezdeni a 40 szuz hurival a paradicsomban? oda bizony fiatalon kell erkezni, hogy bird a tempot :D

72 szüz, nem 40, tudtommal. Igy még fontosabb a fiatal erönlét.

Huhh 72, az meg nekem is sok lenne. Ezzel vegleg eldolt, hogy ram ne szamitsanak a paradicsomban :D
</blockquote>

És ezek minden alkalommal vissza szüzűlnek?
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 870
113
A "Sivatagi sólymok" parancsnoka is életét vesztette Palmiránál az ongyilkos autóbombás támadásban.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 870
113
Haditudósítás Palmirából
http://vk.com/syriantube?z=video157550524_456239022%2Fd04d17629d67b31867%2Fpl_wall_-55849790
 

vendeg2

Well-Known Member
2015. február 6.
513
471
63
ezt azért nem értem, ha ilyen elit csapat akkor hogy tudják őket meglepni egy ilyen messziről is kiszúrható pápamobillal?
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 870
113
ezt azért nem értem, ha ilyen elit csapat akkor hogy tudják őket meglepni egy ilyen messziről is kiszúrható pápamobillal?

Hát ezaz....! Nem használnak páncélozott (szállító )jármuveket. Csak gyalogosok, szállításra Toyotákat (pick up) meg egyebeket használnak.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Mindkét lehetőség cikis ha orosz raketta volt azért (nem az oroszokra nézve ők jó munkát végeztek :( ) mert rossz koordinátákat kaptak ha meg gyilok mobil azért mert,hogy apics. tud egy pusztába odáig jutni egy jármű,hogy az egyik főparancsnokot is hazavágja.
 

plushun

Well-Known Member
2014. augusztus 26.
6 572
18 443
113
<blockquote rel="aquarell">

azert ha logikusan gondolkodtok re lehet jonni miert a fiatalok az ongyilkos merenylok:

- fiatalon sokkal jobban lelkesedsz bizonyos eszmenyekert
- ezzel osszefugg, hogy mivel nincs elettapasztalatod, konnyebben tudjak telebeszelni a fejedet mindenfele ideologiaval

+1 : amugy is oregen ugyan mit tudnal kezdeni a 40 szuz hurival a paradicsomban? oda bizony fiatalon kell erkezni, hogy bird a tempot :D

72 szüz, nem 40, tudtommal. Igy még fontosabb a fiatal erönlét.

Huhh 72, az meg nekem is sok lenne. Ezzel vegleg eldolt, hogy ram ne szamitsanak a paradicsomban :D
</blockquote>

Meg amúgy is. Azt is meg lehet unni :D
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Palmyránál az SAA elérte és lezárta a 90-es főutat ezzel ha meg tudják tartani már csak Rakka felől kap utánpótlást a féreg horda.
Nevtelen0ec0c.png

A piros négyzet a helyszíne az öngyilok merényletnek.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Nem tetszik ez nekem, sok lesz az áldozat a támadók soraiban.
Az Iráni Köztársasági Gárda elit egység a legjobban felszerelve és képezve szóval emiatt nem kell aggódni.A milícia az más kérdés viszont az meg tapasztalt sokat látott banda.