[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Oroszország kérelmet nyújtott be az ENSZ.-be hogy két csoportot az Ahrar Al-Sham és a Jaysh al-Islam tegyék fel a terrorista listára.
Természetesen bizonyítékokat is bemutattak ez ügyben.
https://www.rt.com/news/341041-un-syria-terror-list-expansion/#.VyDeRqKGZVh.twitter
 

eSeM

Member
2012. június 12.
719
13
18
<blockquote rel="eSeM">off

de legalább megvan a másik oldal is, attól függetlenül, hogy rühellitek, amikor csak híreket meg videókat rak be szerintem az teljesen korrekt, hisz amúgy csak a szokásos hírözön jön, kormányerő és orosz oldalról, de ugyebár a topic címe szíriai helyzet
Igen én rühellem ezt a vallási agy mosott terrorista bandát meg azokat akik szimpatizálnak velük. Te nem? Csak úgy kérdezem a miheztartás végett.

Ha annyira hiányzik akkor semmi akadálya ,hogy kibelezett feldarabolt csecsemők nők tucatjait linkelgessem a másik oldalról mert az biztos nagyon emelni fogja a fórum színvonalát.
Mennyivel jobb azt nézegetni mint a témával kapcsolatos híreket olvasni.
</blockquote>

hirtelen de érzékeny lett vki :))) persze amikor egyre másra linkelitek a halott és feltrancsírozott tenoristákat azzal a kísérőszöveggel, hogy ez is meg az is elpatkolt akkor nincsen gond mi? :))) legalább álszent ne lennél ;)

és ahogy írtam ez továbbra is a szíriai helyzet topik, szóval minden hír, videó, kép bekerülhet ide ami a konfliktushoz kapcsolódik, ha nem tetszik nem nézed meg amit linkel, vagy tiltsd le "vagymittomén", de azon hisztizni feszt, hogy ő a túloldalról rak ide "elfogult" videókat enyhén necces, vagy akkor nevezzétek át a topicot orientalista.hu vol2-re, és akkor majd csak a ti szíveteknek kedves dolgok kerülhetnek be :)))

amúgy a kérdésedre válaszolva, ki nem gyűlöli? :))) kár, hogy a határ az egyik meg a másik oldal között annyi mint a "thin red line" :)))

én magam részéről pedig továbbra is szívesen belenézek mind a két oldal videóiba, képeibe, híreibe, úgy tud az ember teljes képet kapni, a sorok között is olvasva, hisz amúgy elég egyoldalú lenne, nem? :)))
 
T

Törölt tag 1586

Guest
Én komolyan nem értem ezt az "egyoldalú tájékoztatásról" szóló vitát ezen a fórumon (más médiákban talán igen, de itt nem)

Szerintem akik rendszeresen olvassák ezt a fórumot az pont ahhoz a réteghez tartoznak akik az átlagnál messze jobban tájékozottak. Az Ő esetükben az hogy egy bérkommentelő egyoldalúan Nyugati, Orosz vagy dzsihadista irányban elfogult cikkeket tesz fel még talán hasznos is, mert ahhoz hogy valaki igazán tájékozott legyen ismernie kell a teljes spektrumot (el kell olvasni a Bibliát, a Koránt, a Mein Kampf-ot, a Tőkét, stb..) és meg kell halgatni mind az Orosz, USA, dzsihadista fanokat és a pacifistákat is.

Így tudja kialakítani mindenki a MAGA véleményét a világról, ami jó esetben nem rögzül hanem ahogy a világ változik a világkép is változhat. Ha valaki nyitottan áll a dolgokhoz és használja a saját agyát azt nem lehet félretájékoztatni...

Ergó, sok sikert szeretnék kívánni annak aki konkrét céllal próbál egyoldalúan tájékoztatni, de szerintem nagyon nem jó fórumot választott hozzá.
(Én inkább a Nők Lapja vagy hasonló forumokkal próbálkoznék a helyében)
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
off



hirtelen de érzékeny lett vki :))) persze amikor egyre másra linkelitek a halott és feltrancsírozott tenoristákat azzal a kísérőszöveggel, hogy ez is meg az is elpatkolt akkor nincsen gond mi? :))) legalább álszent ne lennél ;)

és ahogy írtam ez továbbra is a szíriai helyzet topik, szóval minden hír, videó, kép bekerülhet ide ami a konfliktushoz kapcsolódik, ha nem tetszik nem nézed meg amit linkel, vagy tiltsd le "vagymittomén", de azon hisztizni feszt, hogy ő a túloldalról rak ide "elfogult" videókat enyhén necces, vagy akkor nevezzétek át a topicot orientalista.hu vol2-re, és akkor majd csak a ti szíveteknek kedves dolgok kerülhetnek be :)))

amúgy a kérdésedre válaszolva, ki nem gyűlöli? :))) kár, hogy a határ az egyik meg a másik oldal között annyi mint a "thin red line" :)))

én magam részéről pedig továbbra is szívesen belenézek mind a két oldal videóiba, képeibe, híreibe, úgy tud az ember teljes képet kapni, a sorok között is olvasva, hisz amúgy elég egyoldalú lenne, nem? :)))

Senki se mondhatja és nem is mondja ,hogy mit linkeljen ide és,hogy azt ki olvassa és ki ne.De azt azért megengeded ,hogy elolvassam és véleményem legyen róla ugye!?
Köszönöm.

És ,hogy témánál maradjunk összemosni Aszad szíriáját az IA.-val és más csoportokkal vagy tudatlanságból fakadó tévedés vagy egyszerű hazugság.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
<blockquote rel="gioo">Ilyen híreket kellenek...
Ez itt kérem egy Aszadista koncentrációs táborban készült képeket ábrázol.A közismert szír újságírónő a halálra kínzott demokrata foglyokkal szefizik.

A szadista aszadista? :)

</blockquote>
egyébként Aleppo alagútháborújának egy szelete ástak a tenoristák de nem jött be és bennégtek.
 

karpatalja

Well-Known Member
2015. március 10.
3 323
3 315
113
<blockquote rel="gioo">na ez jó
<iframe width="337" height="189" src="https://www.youtube.com/embed/aM3ElTvF52I" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

ezt a földöngurulást mifelenk is ismerik? kuszas helyett van?</blockquote>

Van ilyen. Azt nem tudom, h Mo. on is? De ez nem azt jelenti, h céltudatlanul forogsz a végtelenbe :) Egy 5 méteres szakaszt igenis célszerű így megtenni. De annál nagyobb távon, nem hogy lőni nem tudsz, de azt sem tudod, hol vagy.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 872
113
Kurd tevékenység eredménye. Ez a horda Mengbe tartott mint erosítés.
ChIeurvU4AEyqXF.jpg

ChIeur3UcAUshiR.jpg

ChIeu1TUkAA8FMS.jpg
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Szíria: kórházat bombáztak le a kormányerők
https://www.youtube.com/watch?v=_Ovu5aSxi5Q
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Russian troops deliver four tonnes of humanitarian aid to Kremesh
https://www.youtube.com/watch?v=mxnB_tNY8zU
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Syria War 2016 - POV GoPro Footage Of Syrian Rebels Capturing Several ISIS Fighters During Firefight
https://www.youtube.com/watch?v=VLxv8WS69GE

Syria War 2016 - Heavy Clashes As Kurdish YPG And Syrian Government Troops Battle Over Al Qamishli
https://www.youtube.com/watch?v=zmvXAVWKzA8
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 117
82 872
113
Csak óvatosan ...!!! Aleppo egy részét a szír kormányerok ellenorzik. A terroristák hétfotol 1300 akna és tuzérségi lovedéket lottek ki Aleppo kormányerok által ellenorzott , illetve tobbségében keresztények, kurdok lakta negyedeire.

A terroristák muve:
https://www.youtube.com/watch?v=zbWfE1GgzWo
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Csak egy kérdésem van: Ez meg milyen rakéta volt?!

SYRIA SAA destroy of enemy sniper
https://www.youtube.com/watch?v=U5-H_-7TjTY