[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 910
15 233
113

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
https://vk.com/syriantube?w=wall-55849790_226549
F27amHSQR3I.jpg
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed

drqv

Well-Known Member
2015. február 20.
722
1 144
93

galland

Well-Known Member
2012. szeptember 21.
354
344
63
Persze es a csillamponi epp repkedett a hatterbe... Nem kell szepizeni szerintem eggyik oldalon harcolo onkenteseket.

Olni mentek oda. Onos erdekukbol. Nem szivbeli josagbol vagy a minden felett allo igazsagossagert.

Lehet sokaknak nem tetszik de ez van
Na ez azért baromira nem igaz. Az eszmeiség is sokban hozzátesz. Ha nem egy puhány fotelharcos lennék 40 évvel mögöttem, bizony én is mennék segíteni a kurdoknak. Már csak az ISIS elleni harcuk és a szerintem vélt igazuk miatt, hogy végre legyen saját hazájuk, és ne mindenhol ők játszák a lószar szerepét amibe simán bele lehet rúgni.
 
  • Tetszik
Reactions: szegcsab

angelsoul

Well-Known Member
2016. február 13.
2 364
14 257
113
-Ha a törökök összekapnak az oroszokkal, akkor az a NATO többi tagját bevonja a konfliktusba Oo ellen? KI lenne erre hajlandó kardigánért? Csakhogy akkor meg bomlik a NATO, mert az alapelv nincs betartva - Oo win.
-Ha a törökök összekapnak az USA egységeivel, akkor TO ki lesz dobva a NATObol? - Oo win.
Vagy nem? Feladom - ez nekem már túl zavaros.
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 317
55 696
113
-Ha a törökök összekapnak az oroszokkal, akkor az a NATO többi tagját bevonja a konfliktusba Oo ellen? KI lenne erre hajlandó kardigánért? Csakhogy akkor meg bomlik a NATO, mert az alapelv nincs betartva - Oo win.
-Ha a törökök összekapnak az USA egységeivel, akkor TO ki lesz dobva a NATObol? - Oo win.
Vagy nem? Feladom - ez nekem már túl zavaros.


Csak ha az Oroszok támadnák meg a törököket otthon/török területen,akkor kell a natonak beavatkozni. Ha máshol beleállna kardigán az Oroszokba,az az ő bulija lenne,órákkal Szu bombázó lelövése után már a fehér ház,vagy a nato,nem emlékszem biztosan,ki is adta a hivatalos álláspontot,hogy ez kardigán bulija,oldja meg.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
-Ha a törökök összekapnak az oroszokkal, akkor az a NATO többi tagját bevonja a konfliktusba Oo ellen? KI lenne erre hajlandó kardigánért? Csakhogy akkor meg bomlik a NATO, mert az alapelv nincs betartva - Oo win.
-Ha a törökök összekapnak az USA egységeivel, akkor TO ki lesz dobva a NATObol? - Oo win.
Vagy nem? Feladom - ez nekem már túl zavaros.
az 5-ös cikkely csak megtámadott ország esetében lép érvénybe ez jelen esetben nem áll fenn hiszen törökország a támadó fél keveredjen bárkivel is konfliktusba szír területen.