[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Capslock27

Well-Known Member
2017. október 30.
2 597
6 034
113
Így van. Hirtelen Ő volt az első aki eszembe jutott nekem is. Őt nem láttam rajzolt szakállal buziskodni pl. soha. Ő példakép lehet egy heteró katonának is, mint vezető. Ezt a bájgúnárt én meglátom, és néha elfog a röhögés, néha kicsit viszolygok tőle...
.
.
Zahreddin három éve meghalt. Lehet, ez a rajzolt szakállú diszbuzi maradt az utolsó bemutatható katonai vezetőjük, aki még viszonylag katonának néz ki.
 
  • Tetszik
Reactions: borisz

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 113
82 848
113
Ahmed Halil Mohamed, aki állítólag meghalt a szír Pancirban a török dróntámadás következtében, ma hirtelen feltámadt. Pár órája rakta ki a képet:

ghGBOZ6eNsQ.jpg
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 286
68 334
113
https://www.rt.com/news/482341-syri...edium=aplication_firefox&utm_campaign=firefox
Hogy is áll most a háború az RT katonai szgértője szerint.
A Turkománok 20 nagy drónt vesztettek, a többségét a helyszinre cipelt Bukok lőtték le.
Viszont buzi e vagy nem de modfelett sikeres. Szisztematikusan pucolja ki a terroristakat hazrol hazra, sarokrol sarokra. Nagyon jo stratega, ha kinez egy teruletet arrol levagja az osszekottetest, elszigeteli, es addig szoritja mig az tarthatatlan lesz. Nekem fura a nyilt buziskodas, szerintem valami celja van ezekkel a kepekkel, egy buzitol kikapni mekkora szegyen ott? Bar lehet hogy csak halado szellemu, es elorebb jarnak mint mi. Iden mar 2x2 leszboszi kollagat szerzodtettunk. Eddig ilyet meg csak nem is lattam. Igazi melegszendvicsek. Mondjuk szerintem neki van egy kiskiralysaga ott szirben mint sokan masoknak. Ot a ruszkik tamogatjak, mig a tobbi szir az iran az s hezbollah barat. Az az allatos stilizalt terkep nagyjabol jo is a helyi viszonyokra.
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 286
68 334
113
.
.
Zahreddin három éve meghalt. Lehet, ez a rajzolt szakállú diszbuzi maradt az utolsó bemutatható katonai vezetőjük, aki még viszonylag katonának néz ki.
Sajnos sokan meghaltak az igeretes fiatal parancsnokok kozul a fronton, plane Aleppo korul. Az urambatyam regi semmirekellok, sok talan tiszti iskolat se vegzett alak meg a hatterben eli vilagat.
 
  • Tetszik
Reactions: Loken

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 526
93 812
113

Capslock27

Well-Known Member
2017. október 30.
2 597
6 034
113
Ahmed Halil Mohamed, aki állítólag meghalt a szír Pancirban a török dróntámadás következtében, ma hirtelen feltámadt. Pár órája rakta ki a képet:

ghGBOZ6eNsQ.jpg
.
Semmi garancia, hogy ez friss kép, és az se biztos, hogy személyesen ő rakta ki, a sirból kinyúlva.