[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Megmondom neked, hogy én ezeket az animàciókat nem veszem véresen komolyan mert nem ismerjük ezeknek a harceszközöknek a valós képességeit...
én se, de ha sz-400 akkor arra és a védelmére menne minden rendszerben EW-től kezdve rootrepülőgépen át a rabbi airburst átkáig...
 

Botond

Well-Known Member
2021. november 28.
69
447
53
nem tudom ez pld komolyan vehető -e, vagy visfultinking
Az orosz S-400 egységeket Pantsir-S1-ek védik, tehát elég kicsi az esély rá, hogy ki tudnák lőni az izraeliek. Utána meg menekülhetne a teljes lakosság a pincékbe a pár percre rá jövő Kalibr hullám miatt, amik nem szaros Qassam röppentyűk.
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Az orosz S-400 egységeket Pantsir-S1-ek védik, tehát elég kicsi az esély rá, hogy ki tudnák lőni az izraeliek. Utána meg menekülhetne a teljes lakosság a pincékbe a pár percre rá jövő Kalibr hullám miatt, amik nem szaros Qassam röppentyűk.
A pantsir szlengje az izraeli légierőnél: בַּלוֹן, azaz léggömb. Mert olyan könnyű kidurrantani.
 
W

Wilson

Guest
Az orosz S-400 egységeket Pantsir-S1-ek védik, tehát elég kicsi az esély rá, hogy ki tudnák lőni az izraeliek. Utána meg menekülhetne a teljes lakosság a pincékbe a pár percre rá jövő Kalibr hullám miatt, amik nem szaros Qassam röppentyűk.
Én biztos vagyok benne, hogy Szíriában az izraeli légierő megtudna semmisíteni egy SZ-400-t Pancir ide vagy oda, utána a "Kalibr hullámban" én is majdnem biztos vagyok....
 

szzsolt81

Well-Known Member
2020. október 24.
5 707
4 260
113
Én biztos vagyok benne, hogy Szíriában az izraeli légierő megtudna semmisíteni egy SZ-400-t Pancir ide vagy oda, utána a "Kalibr hullámban" én is majdnem biztos vagyok....
Ne legyél. Mi nagyon jól tudjuk az orosz olyan mint a hiéna. Ott köröz a tábor körül, és vicsorog. de ha hozzávágsz egy követ, elkotródik. Ha nagyon erősködnek, most nem a Sínai felett lesz lőgyakorlat orosz pilótákra.
 

Botond

Well-Known Member
2021. november 28.
69
447
53
Ne legyél. Mi nagyon jól tudjuk az orosz olyan mint a hiéna. Ott köröz a tábor körül, és vicsorog. de ha hozzávágsz egy követ, elkotródik. Ha nagyon erősködnek, most nem a Sínai felett lesz lőgyakorlat orosz pilótákra.
Az izraeliek pont, hogy az oroszok ellen nem bírtak, az arabot már simán kilőtték és belőlük volt több.
 
  • Tetszik
Reactions: sidewinder12

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Nem mese a Pancir pl az SZ-400-k közvetlen légvédelmére való....
És megvédte?
iu
 

koppany

Well-Known Member
2010. július 16.
1 608
8 053
113
Ne legyél. Mi nagyon jól tudjuk az orosz olyan mint a hiéna. Ott köröz a tábor körül, és vicsorog. de ha hozzávágsz egy követ, elkotródik. Ha nagyon erősködnek, most nem a Sínai felett lesz lőgyakorlat orosz pilótákra.
Az utóbbi pár év történelme bár nem téged igazol, de azért ne fogd vissza magad, ad ki minden dühödet.