[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 113
82 848
113
<blockquote rel="boki">Az aktuális orosz gruppirovka Szíriában:
20 Szu-24M, 12 Szu-25SzM, 14 Szu-34, 4 Szu-30SzM

Ehhez van forrás?
Kösz!

</blockquote>

российская авиационная группировка в Сирии включает в себя 20 фронтовых бомбардировщиков Су-24М, 12 штурмовиков Су-25СМ, 14 бомбардировщиков Су-34, четыре истребителя Су-30СМ.
vzgljad.ru
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 113
82 848
113
Latakia12122015.png
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 113
82 848
113
Észak Latakiában az An-Nusrát lovik a szír csapatok
https://www.youtube.com/watch?v=Q3I7C7Wirbs
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 113
82 848
113
FSA-s Liva -Al- Nasr terr. csoport parancsnok-helyettesének kampec.
Mustafa Khadijeh
T9ZFG.jpg
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 113
82 848
113
Syrian Army Advances Along the Turkish Border as They Seize Several Sites in Northern Latakia
http://www.almasdarnews.com/article/syrian-army-advances-along-the-turkish-border-as-they-seize-several-sites-in-northern-latakia/
 

Montezuma

Active Member
2010. április 23.
2 843
33
38
Attól lehet ezt szebben is csinálni.. mondjuk egy linket odabiggyeszteni meg odaírni, hogy 18+ az még nem fájna gondolom a nagyon valóságban élőknek....

Ebben egyet kell értenem és nem azért, mert finnyás vagyok, erről szó sincs.
Van valami perverz abban, ahogyan az erőszakosan meghalt embereket kiterítve ünneplik magát a halált.

Mi ezt ne tegyük, a magunk részéről kezeljük ezt a kérdést több tisztelettel, még akkor is, ha a gyűlölt ellenséget látjuk bennük.
A képekre szükség van, igenis szembesüljön vele a világ, de hagyjuk meg a szabad választás lehetőségét mindenkinek.

Azt gondolom, ez mindenkinek elfogadható és nincs benne semmi álszenteskedés.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 113
82 848
113
Latakiában, Dzsablában (kozel van az orosz bázishoz) egy kocsiban merényletre készulo terroristákat fogtak.
Quydg.jpg

hQwsK.jpg

CWDNohLWwAAqPPD.jpg

CWDNohLWwAAqPPD.jpg
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 910
15 230
113
Felhívtam az origót, 444-et, meg az indexet, de nem akarják lehozni ezt a képet, ill. hírt, sokat vaciláltam, aztán linkeltem.
FSA 1.parti hadosztály "Akil Jomaa" Nasir brigád parancsnoka kampeca :

CWCpM9_W4AEF_Om.jpg

CWCpM_dWoAADVJ-.jpg
 

zoltan2015

New Member
2015. november 28.
10
0
1
Én pedig kötelezővé tenném az összes olyan ország lakossága számára a lerombolt szír városok, ukrán falvak, a hullák és szörnyűségesen megcsonkítottak nézegetését, amelyek az elmúlt évtizedekben háborúkban vettek részt. Az USA-ban is, Oroszországban is, Angliában is, Franciaországban is, stb...

Kötelezővé tenném a hirosimai képek nézegetését azon országok lakossága számára, amelyek atomfegyverekkel rendelkeznek, vagy azt engednek be a területükre.

Hátha kevésbé lenne népszerű a politikusok körében a háborúzgatás, mert könnyebben veszítenék el miatta a következő választást.

Ez a szó szoros értelmében véres valóság. Jobb, ha mindenki látja. Nem a sajtó népbutító cikkei, hanem ez. A HTKA-ról jobban lehet tájékozódni, mint a sajtó nagy részéről. De ehhez hozzátartozik, hogy a valóságnak ez azt oldalát is látni kell. Akit érdekelnek a fegyverek, vagy a háborúk, az nem árt, ha szembesül a hatásaikkal is.

Teljes mértékig egyetértek veled! Abszolút nem szabadna cenzúrázni. Igen ez a véres valóság. Inkább kötelezően mellékelni kéne ilyen képeket minden egyes a témával foglalkozó cikk mellé.
Valóban felkavaróak a képek, de én mára teljesen hozzászoktam. Az elején durva, valóban durva volt. Én is azt mondom nem árt edződni a valósághoz. Valószínű személyesen látni, átélni sokkal keményebb lesz. Merthogy van esély a személyes tapasztalásra is. Magyarországon vagyunk. Kész hadiút ez az ország. Mit gondoltok örökké a béke szigete maradunk???
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 829
30 907
113
Latakiában, Dzsablában (kozel van az orosz bázishoz) egy kocsiban merényletre készulo terroristákat fogtak.

És miért nem rakták őket vissza a kocsiba és robbantották volna rájuk? Így mindenkinek igaza lenne.

FSA 1.parti hadosztály "Akil Jomaa" Nasir brigád parancsnoka kampeca :
Ezeknek hány hadosztályuk van? Értem én, hogy előléptetik a következőt ha kihull valaki, de ahoz, hogy egy parancsnokot megölj még a csapatából is el kell hullnia néhánynak.
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 910
15 230
113
Tök ciki. Fel kell fednem a kilétemet. Én egy Ruszofób ügynök vagyok. Átkozott muszkák...
Na mindegy, a terroristák jók. Azaz a terroristák között is vannak jók.
Mármint a HULLÁK.
Szóval a jó terrorista a halott terrorista. Akarom mondani, éljenek az Oroszok.
Most ki van kivel ? Ki vagyok ? Miért vagyok ? Éljenek az Oroszok ?
Igeen !!!

" Faylaq Al-Sham" Sham légió parancsnoka kampeca :

CWCm-RdXIAACHbc.png