[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

koppany

Well-Known Member
2010. július 16.
1 608
8 052
113
Na persze mi mást is jelenthetne? Az RT tv cseppet sem elfogult tolmácsolásában. Ez megint csak nem hírközlés, hanem hangulatkeltés.

Az USA olyan szíriai csoportokat támogat amelyekben többségbe vannak a külföldiek és a legfőbb céljuk a keresztvények kiirtása, mégis milyen nyilatkozatot vársz.
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 908
15 206
113
A rohadtak Hama-nál eléggé előretörtek :

CthvYUwWYAAibLt.jpg:large
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

szatomi69

Active Member
2015. december 22.
1 477
7
38
Az USA olyan szíriai csoportokat támogat amelyekben többségbe vannak a külföldiek és a legfőbb céljuk a keresztvények kiirtása, mégis milyen nyilatkozatot vársz.
Én ezt nem így tudom és szerintem ez csak orosz rágalom propaganda. De felesleges vita lenne megint, mert csak a ruszki propaganda létéről vitatkoznánk.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 096
82 754
113
Na persze mi mást is jelenthetne? Az RT tv cseppet sem elfogult tolmácsolásában. Ez megint csak nem hírközlés, hanem hangulatkeltés.

Befejezhetnéd a hírkozléses ostobaságaidat-senkit sem érdekel!


A szíriai helyzettel kapcsolatos, Oroszországot érintő bírálatokkal Washington tulajdonképpen a terroristákat támogatja - jelentette ki csütörtökön Moszkvában Szergej Rjabkov orosz külügyminiszter-helyettes.

http://www.atv.hu/kulfold/20160929-moszkva-neki-ment-washingtonnak/hirkereso
 

ornagy

Well-Known Member
2014. október 24.
2 986
11 976
113
Ez Nyugat-Aleppoban van. Azzal akarod megcáfolni a kelet-aleppoi kórházak lebombázásának a tényét, hogy bemutatsz egy nyugat-aleppoi kórházat?

Akad meg ott par korhaz. Kezdjuk szamolni a mai naptol, mennyi ujabb es ujabb korhazat fognak ott az oroszok hamarosan lebombazni...


jajj, jajj de jo.... Tomi szeptember 15 kornyeken azt allitottad, hogy mar nincs korhaz kelet-Aleppoban, mert az osszeset lebombaztak az oroszok, Akkor irtam, hogy innentol kezdem szamolni a nem letezo azota megsemmisitett (lebombazott, felrobbantott, stb) korhazakat.

Igy tehat a mai nappal +2 fantom korhaz and still counting... :):D:D:D:D:D
 

ornagy

Well-Known Member
2014. október 24.
2 986
11 976
113
Huhjajj, jajj de jo.... ulippo szeptember 15 kornyeken azt allitottad, hogy mar nincs korhaz kelet-Aleppoban, mert az osszeset lebombaztak az oroszok, Akkor irtam, hogy innentol kezdem szamolni a nem letezo azota megsemmisitett (lebombazott, felrobbantott, stb) korhazakat.

Igy tehat a mai nappal +2 fantom korhaz and still counting... :):D:D:D:D:Dh elozo hozzaszolasomban ulippo allitasara reagaltam, bicsi. Szoval helyesen:
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo

atreides

Member
2015. december 25.
60
94
18
Én ezt nem így tudom és szerintem ez csak orosz rágalom propaganda. De felesleges vita lenne megint, mert csak a ruszki propaganda létéről vitatkoznánk.

Szóval a keresztények megölése, elüldözése vagy adóra való kényszerítése csak orosz propaganda? Azt, hogy a "derék demokraták és a mérsékelt ellenzéknek" (és most nem az ISIS-ről beszélek vagy Nusráról beszélek) nevezett csőcselék felkoncolta őket, pogromokat hajtott végre, elűzték őket otthonukból, elvették a tőlünk a járműveiket és ingóságaikat csak az asszadistaorosziráni média rágalma? Az, hogy a közel-keleti térség egyik legnépesebb keresztény közösségének 66 százaléka eltűnt csak eltúlzott statisztika? Szatomi, Ön ezennel megszűnt számomra, nem vitatkozom többet Önnel többet. Aki ilyet leír magát nyugati felvilágosult ember létére az nem érdemel semmi további komoly vitát, csak szánalmat amiért ennyire menthetetlen. Ha majd egyszer talán megjön az esze, akkor keresse fel a magyarországi szíriai és más keresztény (kopt) közösséget, akár az interneten is és beszélgessen el velük, hogy min mennek keresztül a "arab tavaszos demokrácia vagy nyugati beavatkozások óta". Higgye el, meglepő dolgokat fognak Önnek mesélni, a derék demokratákról és a csúnyasoevilmindenkitelnyomó Aszad-rendszerről.

Búcsúzásként egy-két cikk, hogy miképp bántak a "demokraták" a keresztény és a többi kisebbséggel már az ISIS előtt. (megelőzve a vitát, szándékosan nyugati cikkeket kerestem, ami talán elfogadható önnek. Bár a német nusra interjú után mármost is azt fogja mondani, hogy ezek a források is áldozatai az orosz propagandának, mint mindenki aki kritikusan is meg meri azokat kérdőjelezn vagy mást mer leírni, mint a mainstream)
http://www.thedailybeast.com/articl...istians-flee-kidnappings-rape-executions.html
https://www.worldwatchmonitor.org/research/2572679
http://www.christianpost.com/news/6...n-catholic-bishop-says-amid-civil-war-159400/
https://www.researchgate.net/publication/279186094_Christians_in_Syria_and_the_civil_war
http://www.huffingtonpost.com/entry/syrian-christian-sites_us_56ec0d73e4b084c67220029b
https://www.opendoorsusa.org/christian-persecution/world-watch-list/syria/
 

notaricon

Well-Known Member
2016. január 7.
3 706
12 690
113

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 595
25 870
113
"(TASS) Oroszország kész folytatni a párbeszédet az Egyesült Államokkal közös cselekvési Szíriában, de még utalásokat veszélyeket ki kell zárni, az orosz védelmi minisztérium szóvivője Igor Konashenkov mondta csütörtökön.

"Mi ismét azt állítják, hogy mi vagyunk teljesen készen áll a folyamatos párbeszédet az amerikai oldalon, és a munka folytatását közös intézkedései elleni harc a terroristák Szíriában," mondta.

"Azonban még jelei veszélyezteti a katonai és az orosz állampolgárok ki kell zárni e párbeszédben. Nem lesz tárgyalás az kérdései biztonságának biztosítása orosz állampolgárok nem számít, hol tartózkodnak. Ez a mi fő és elsődleges prioritás, "Konashenkov mondta."

https://www.almasdarnews.com/article/russia-warns-us-recent-threats/
 

koppany

Well-Known Member
2010. július 16.
1 608
8 052
113
Én ezt nem így tudom és szerintem ez csak orosz rágalom propaganda. De felesleges vita lenne megint, mert csak a ruszki propaganda létéről vitatkoznánk.

Ki beszélt itt oroszokról, ha ilyen jól informált vagy nevez meg egy ellenzéki csoportot akinek nem a legfőbb célja a keresztények kiirtása.
 
  • Tetszik
Reactions: lgabo