[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
bWRQJWxzHzs.jpg
K8QGteepLRA.jpg
 

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 852
4 132
113
Lol ez mekkora melle! Az SDF ugyanis pont Amerika barat.

Egyebkent azt tudod hogy a fenti uzeneted a Daesht tamogatja es mint ilyen Magyarorszagon uygan nem utkozik torvenybe de pl. USAban vagy a briteknel eljaras indulhatna ellened. Megha az egesz a Deir Ezzori tortenesek fenyeben rohejes is.


LOL, ez mekkora mellé! :D Egy másfél soros magyar nyelvű szöveg értelmezése sem megy, de azért osztjuk mindenhol azt, amiből hiányunk van. :D Grat!
Azért arra kíváncsi lennék, pontosan hol is támogattam a DAIS-t?

Gondoltam megnézem van e nálad jellem fejlődés és látom,hogy van mínuszba.
Mostanra nem vagy képes sértegetés nélkül egy darab hsz.-t beírni. Tudod közted és Uli. közt annyi a különbség,hogy ő híreket is rak a fórumba és nem csak maszturbálni jár ide.
Tegnap az volt a "hír" ma meg ez majd legközelebb minden hsz. előtt előre beírom,hogy elnézést kérek a másnapra változna a helyzet.
Szánalmas ami ott folyik még ha ez neked személyes sértés is.
Na majd két hét múlva ránézek ,hogy továbbra is játszod e a sértődött kisgyereket ;)

Hé, nem úgy volt, hogy nálad ignor-on vagyok? Akkó' meg mit kíváncsiskodol itten, he? Tudod, azok pedig korán öregszenek ám. ;)
Bocsi gioo, de mostanra már végképp elegem lett az itt hemzsegő és a fórumot szellemi maszturbációra és a kamu agitprop terjesztése közben egymás vállveregetésére használó oroszfancsikákból, meg egyéb szektásokból. Tényleg betelt a pohár az álhíreken tort ülő, az objektivitás látszatát is kerülő, de ha lefancsizzák őket, akkor besértődő egyedekből. Na, hogy tetszik a jellemem? Én legalább megmondom mivel-kikkel van (lett) bajom itt. És nem az oldal üzemeltetőit szidom, ha valamelyik elvtársamra rápirítanak.
 

gigabiga

Well-Known Member
2011. március 9.
1 104
1 975
113
LOL, ez mekkora mellé! :D Egy másfél soros magyar nyelvű szöveg értelmezése sem megy, de azért osztjuk mindenhol azt, amiből hiányunk van. :D Grat!
Azért arra kíváncsi lennék, pontosan hol is támogattam a DAIS-t?



Hé, nem úgy volt, hogy nálad ignor-on vagyok? Akkó' meg mit kíváncsiskodol itten, he? Tudod, azok pedig korán öregszenek ám. ;)
Bocsi gioo, de mostanra már végképp elegem lett az itt hemzsegő és a fórumot szellemi maszturbációra és a kamu agitprop terjesztése közben egymás vállveregetésére használó oroszfancsikákból, meg egyéb szektásokból. Tényleg betelt a pohár az álhíreken tort ülő, az objektivitás látszatát is kerülő, de ha lefancsizzák őket, akkor besértődő egyedekből. Na, hogy tetszik a jellemem? Én legalább megmondom mivel-kikkel van (lett) bajom itt. És nem az oldal üzemeltetőit szidom, ha valamelyik elvtársamra rápirítanak.
Egyetértek veled. Én már jó ideje a fentiek miatt nem nagyon írok a fórumra. Éljenek a saját világukban a megkérdőjelezhetetlen világnézetükkel.
 
  • Tetszik
Reactions: wolfram

Ursa Maior

Well-Known Member
2017. február 2.
682
1 037
93
LOL, ez mekkora mellé! :D Egy másfél soros magyar nyelvű szöveg értelmezése sem megy, de azért osztjuk mindenhol azt, amiből hiányunk van. :D Grat!
Azért arra kíváncsi lennék, pontosan hol is támogattam a DAIS-t?.

Amikor egy terrorista szervezet sikerenek orulsz akkor azt tamogatod pont.

De asszem kicsi vagy meg a forumozashoz.
 

Ursa Maior

Well-Known Member
2017. február 2.
682
1 037
93
Egyetértek veled. Én már jó ideje a fentiek miatt nem nagyon írok a fórumra. Éljenek a saját világukban a megkérdőjelezhetetlen világnézetükkel.


Lol es loller. Ez annyira szep majdnem besirtam tole.

En nem tamogatom egyik nagyhatalmat sem mert pont szarnak a fejunkre es az erdekeinkre de az ilyen egyoldau elfogultsagtol ditto behanyok.

Kulonosen akkor ha az egyetlen es mindenek felett allo igazsagnak tuntetik fel.
 
  • Tetszik
Reactions: notaricon

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 128
19 909
113
http://en.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13970804000314
Erről mit tudtok? Állítólag 50 katonai járgány lépett Deirezzour környékén szíriába.
Francia és amcsi tábor is van a hajini körzetben. Kicsit tágabban nézve: több amcsi tábor is van Deir Ezzor környékén.
Szóval én nem látok ebben semmi különöset.

Észak felé, Qamishliba is rendszeresen mennek amcsi konvojok Irakból. Ha hetente tán nem is, kéthetente biztos van egy. Rendszeres emellett a kisebb szállítógép és a helikopter forgalom is.
 

gigabiga

Well-Known Member
2011. március 9.
1 104
1 975
113
Lol es loller. Ez annyira szep majdnem besirtam tole.

En nem tamogatom egyik nagyhatalmat sem mert pont szarnak a fejunkre es az erdekeinkre de az ilyen egyoldau elfogultsagtol ditto behanyok.

Kulonosen akkor ha az egyetlen es mindenek felett allo igazsagnak tuntetik fel.
Pont erről beszélek amit írsz. Sajnos itt nem igen lehet értelmes beszélgetést folytatni csak Putyint lehet dicsérni.
Mindegy, nem számít már.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Az oroszok kezdenek belebonyolódni Szíriába. Túl sok eredményt nem tudnak ők sem felmutatni, közben rogyadozik az orosz gazdaság.
A törököket nem szabad lebecsülni, nem fognak berottyantani az oroszoktól és keményen visszacsapnak ha kell.
Olvasd csak magadat pár évvel ez előttről.
Nem azért nem írsz ide mert annyira sérti a lelkedet a sok gonosz orosz ügynök hanem mert hülyeségeket irkálsz és vannak itt akik a képedbe is merik mondani.Az igazság az,hogy neked meg a ruszofób haverjaidnak kell a saját homokozó mormolni a mantrát.
Hány ehhez hasonló araköpést hozza elő ,hogy kegyen egy jó esténk?!
 

miértnemjó

Well-Known Member
2018. október 23.
674
1 199
93
Lol ez mekkora melle! Az SDF ugyanis pont Amerika barat.

Egyebkent azt tudod hogy a fenti uzeneted a Daesht tamogatja es mint ilyen Magyarorszagon uygan nem utkozik torvenybe de pl. USAban vagy a briteknel eljaras indulhatna ellened. Megha az egesz a Deir Ezzori tortenesek fenyeben rohejes is.
Helyesbítek. Magyarországon is törvénybe ütközik. Mi is terrorszervezetnek fogadjuk el az USA által annak elfogadott szervezeteket. :)
 
  • Tetszik
Reactions: Sniper