[BIZTPOL] Szíriai helyzet

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 253
68 013
113
a végén még pezsgőt lehet bontani...
Dxm71dLXcAsFzB7.jpg
Mióta vonulgatnak kifele az amerikaiak minden olyan gyorsan megy ott a folyó parton.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and jani22

jOkA

Well-Known Member
2017. november 7.
403
636
93
Most hangosan elmélkedsz? Én rólad beszéltem nem a kurdokról. Ha úgy érzed engedd el még mielőtt jobban bele bonyolódnál :D
Arról beszélek, hogy ez nem rasszizmus amit először írtam. És, hogy ők is ugyanezt csinálják csak azt mégsem hívják rasszizmusnak. Te nem értetted bár valóban nem egyértelműen írtam, azért bocsi. Én nem fogok bele bonyolódni. Nyugodj meg attól megnyugszol.
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
A kupolát le tesztelték Gázából. csúfos kudarc lett a vége. ha a légvédelmi ellen tevékenység egy virágcsokor mintát formáz az égen az nagyon gáz.
A szírek hátratett kézzel védekeznek.
S 300 az repülőgépek ellen van ezekre a célokra nem érdemes és értelmetlen indítani.
Ahogy a föld-föld rakétákról is egyből leszoktak az izraeliek, 0% találati arányt értek el.

250/1 azért az nem rossz arány légvédelemnél ellen támadás nélkül csak passzív védekezésben.
Szerintem egy picit átbillentél te is:cool:
A vaskupola nem csúfos kudarc csak túlterhelték JÉÉÉÉ:) azt is lehet.
Igen a Golan-ról indított rakéták nagy részét tényleg leszedik a szírek de semmi se biztos mindkét oldal tolja ezerrel a propagandát.
Én az innen elérhető infók alapján 70 max 80%-osnak látom ebben a felállásban a légvédelmüket.Ami egy nagyon is jó arány egyáltalán nincsenek ám eleresztve technikával kevés van belőle ha a terület nagyságát nézzük.
Én inkább azt nem értem,hogy Izrael mit akar ezzel elérni mert az eredményei csak a politikai és katonai konfliktus elmélyítésére elegendők,
Iránt így visszatartani ugyan már ez vicc...
 

gioo

Well-Known Member
2015. december 25.
13 788
17 336
113
Arról beszélek, hogy ez nem rasszizmus amit először írtam. És, hogy ők is ugyanezt csinálják csak azt mégsem hívják rasszizmusnak. Te nem értetted bár valóban nem egyértelműen írtam, azért bocsi. Én nem fogok bele bonyolódni. Nyugodj meg attól megnyugszol.
De bizony az is rasszizmus és nyugodtan annak is hívható. A lényeg,hogy nem attól lesz valaki jó vagy rossz,hogy milyen a vallása vagy a bőre színe még akkor sem ha esetleg azon színűek vagy vallásúak egy része kurvára rasszista ;):D
 

zolkas

Well-Known Member
2016. október 19.
5 178
12 348
113
Szerintem egy picit átbillentél te is:cool:
A vaskupola nem csúfos kudarc csak túlterhelték JÉÉÉÉ:) azt is lehet.
Igen a Golan-ról indított rakéták nagy részét tényleg leszedik a szírek de semmi se biztos mindkét oldal tolja ezerrel a propagandát.
Én az innen elérhető infók alapján 70 max 80%-osnak látom ebben a felállásban a légvédelmüket.Ami egy nagyon is jó arány egyáltalán nincsenek ám eleresztve technikával kevés van belőle ha a terület nagyságát nézzük.
Én inkább azt nem értem,hogy Izrael mit akar ezzel elérni mert az eredményei csak a politikai és katonai konfliktus elmélyítésére elegendők,
Iránt így visszatartani ugyan már ez vicc...

Irán egy gumicsont izraelnek mint az usaban a russzófóbia.

Én inkább azt nem értem,hogy Izrael mit akar ezzel elérni mert az eredményei csak a politikai és katonai konfliktus elmélyítésére elegendők,
Iránt így visszatartani ugyan már ez vicc...

ez az egymillió fontos kérdés

szerintem izrael problémája a rakétagyártás helye mert ez a fajta védekezés csak helyi termeléssel tartható. akkor meg nagyon szopó roller a helyzet.
 
  • Tetszik
Reactions: gioo

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
írogattam ezt azt de sorra kitöröltem mert tök felesleges egy rasszistának magyarázni,hogy mekkora gáz már,hogy még büszke is rá.
Talán annyi,hogy fehér ember is lehet muzulmán ;)
Én büszke rasszista vagyok. Fehér ember nem lehet muzulmán.
Ugyanerre jutottunk mi is a Pancír topikban.