1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

EMBRAER KC-390

Diskurzus a(z) 'Szállító- és légi utántöltő repülőgépek' témában - Phoenix által indítva @ 2013. március 17..

1. Gyurma

Gyurma Well-Known Member

Votmár?

tindalos likes this.
  2. Terminator

Terminator Well-Known Member

Én eddig mindig megnéztem a videó közzétételének dátumát, visszalapoztam a topikban arra dátumra +1 hét és megkeresem hogy volt-e már...
    de az utóbbi időben a youtube-on eltűnt a közzététel dátuma a videóknál. Nálatok is?

Csak a hozzászólások dátumából tudok következtetni, hogy friss-e a videó.

3. zeal

zeal Well-Known Member

Off
    Nálam is ez van. Nem minden videó esetében, de azért elég soknál hiányzik a feltöltés időpontja.
    On

4. mindenen kívül

mindenen kívül Well-Known Member

Én is így kezdtem, nekem augusztusi volt a dátum, talán augusztus 19.

5. megazez

megazez Well-Known Member

Most megnéztem jópár (nagyjából 20-at véletlenszerűen) videót nekem mindegyiknél írja a feltöltés időpontját. Tudnál küldeni olyan linket ahol neked nem mutatja, kíváncsivá tettél.

6. Terminator

Telefonon nézed vagy laptopon?
    Nálam laptopon pl. a fenti KC-390 videónál sincs dátum.
    De nálam is vannak olyan videók, aminél ott van.
    (Lehet hogy ez is olyan minta facebookon a változások... nem egyszerre vezetik be mindenhol, mindenkinél.)

7. megazez

megazez Well-Known Member

PC-n néztem, most meglestem telefonon is, ott van. Telefonon a videó címe mellett van egy nyíl azzal elérhető lesz nálam a videó infó és ott írja. Érdekes.

Terminator likes this.
  8. ms07

ms07 Well-Known Member

Telón nálam is van dátum, aug. 21.

9. Gyurma

Gyurma Well-Known Member

Nálam 2019 augusztus 21.-et ír ki.

10. SilvioD

SilvioD Well-Known Member

Nagyon izgi, h. mikor töltötték fel, de mi a videóban a lényeg?

pöcshuszár likes this.
  11. Terminator

Hogy mikor toltottek fel :) Augusztusban. Igy semmi uj. Akkor jottek ra a brazilok, hogy Magyarorszag erdeklodik a tipus irant.

SilvioD likes this.
  12. SilvioD

A
    Az ukránok erőteljesen érdeklődnek. Csak tudnám miből akarják kicsengetni, IMF hitelből nyugdíj helyett?

13. rudi

rudi Well-Known Member

Egész bizar lenne ha az Ukránok KC390 est vennének merthogy ők fejlesztették a KC390 konkutenciáját, az An-178-ast
    talán inkàbb csak Tucanora pályáznak, nem?

zeal likes this.
  14. SilvioD

Mind a kettőről szó van a fenti bejegyzésben.

15. SilvioD

Itt is ezt erősítik meg. Bár lehet a forrás ugyanaz.
    https://www.defesa.tv.br/presidente...na-compra-de-aeronaves-super-tucano-e-kc-390/
    Google fordító azerr fura a szöveg, de a lényeg érthető.

"Az ukrán elnök felfedi érdeklődését a Super Tucano és a KC-390 repülőgépek vásárlása iránt"

Volodimiryr Zelenskiy ukrán elnök Jair Bolsonaro elnök szerint elmondta, hogy országa érdekli a támadási missziókban használt Super Tucano repülőgépek vásárlását, és megvizsgálja annak lehetőségét, hogy megszerezhesse a Brazíliában gyártott legnagyobb katonai teherhajót. A jelentést Ernesto Araújo külügyminiszter készítette.

Augusztusban a portugál kormány és az Embraer szerződést írt alá öt katonai szállításra használt KC-390 repülőgép beszerzésére. Ez volt a teherszállító első nemzetközi értékesítése. A 827 millió euró (917 millió dollár) értékű megállapodás a repülőgép első kiviteli szerződése.

16. formosa1

formosa1 Active Member

Szerintem nem kéne Bolsonaro "fényezett kacsáit" bevenni, mert a valóság az, hogy a fejlesztő országokon kívül SENKI sem vett KC-390-est...!!!

17. zeal

zeal Well-Known Member

Amerika a gyárral együtt akarta megvenni. o_O

wolfram and svajcibeka like this.
  18. SilvioD

S
    Senki sem állított mást. Érdeklődésről volt szó.
    Abban az irányba most ne menjünk el újra, hogy írsz egy hülyeséget más szájába adva, aztán nagybetűvel megcáfolod.

svajcibeka, arcas and krisss like this.
  19. formosa1

formosa1 Active Member

Az USA nem, csak a Boeing. /- Mert akartak 1 versenytársat a rivális Herky ellenében./

20. formosa1

formosa1 Active Member

"Érdeklődővel" eddig is tele volt a padlás, ami csak a marketingnek jó, így Bolsonaro Twittere sem sok vizet zavar...

Ezen oldal megosztása