Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 638
14 612
113
Egész jó volt a Hell or High Water, mondjuk kicsit lassú, de meglepően sok jó poén volt benne attól függetlenűl, hogy nem komédia. Még ami jó volt, de ugyancsak lassú az a Snowden.
http://www.imdb.com/title/tt3774114/?ref_=nv_sr_1

Sokan ezt a filmet tekintik egy példának arra, ami azt a lecsúszó amerikát mutatja be, ami miatt állítólag Trump behúzta.

Ha ajánlhatok neked még két filmet:

Out of the Furnace
Cold in July

Ez sem egy gyorsan pergő vidám film.
 

deze75

Well-Known Member
2010. április 25.
1 098
3 049
113
Van egy Ragadozó 3 magyar címen futó hulladék sz*, de annak semmi köze nincs a Predátor szériához.[/QUOTE]
Az egy atomvillanás film zs- kategóriás .......lehet vele büntetni is
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 853
4 140
113
Hármasról nem tudok, linket tudsz-e küldeni hozza? A Prométeuszban jött elő a végén, abból úgy néz ki lesz folytatás is jövőre, de őszintén nem értem, hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz, mert az idővonal nem jó, vagy csak a Prométeuszban látott evolúciós szarságot raktam rosszul össze.

A Prométeusz nekem eléggé logikátlannak tűnt (különösen az eleje), de csak egyszer néztem meg, szóval valamikor adok neki még egy esélyt.

Van egy Ragadozó 3 magyar címen futó hulladék sz*, de annak semmi köze nincs a Predátor szériához.
Az egy atomvillanás film zs- kategóriás .......lehet vele büntetni is[/QUOTE]

Hát az az... Pedig anno hogy vártam, hogy megnézhessem a Predator 2 után. Hülye fordítók...
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

bat77

Well-Known Member
2015. január 13.
2 232
1 450
113
Azt hiszem harmadik része is van. Sőt van egy Predator film amit Antal Nimród rendezett azt hiszem.
Az Aliens vs Predator2 is egy gatya film.
Amcsi kisvárosi horror.

Antal Nimród filmje a Ragadozók. (Predators)
Egy bolygón játszódik, ahova viszik a begyűjtött lényeket a predatorok. És ott vadászgatnak rájuk.
Elég jó film.
 
  • Tetszik
Reactions: tarzaan

wolfram

Well-Known Member
2011. július 30.
5 853
4 140
113
Az Aliens vs Predator2 is egy gatya film.
Amcsi kisvárosi horror.

Az egy is eléggé az, de pláne a kettő. A látvány jó mindkettőben, azt meg tudták csinálni normálisan. A történet (ami pedig pont nem lett volna pluszköltség, ha minőségre törekednek), hát azt inkább nem is minősíteném...
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
(Tenyleg nem akarom kuhuzni a gyufat, de nem birom tovabb magamban tartani. Bocs, Mac! Eddig birtam. Ket napja nekem is ezzel a tudattal kellett egyuttelnem, de most rajtatok a sor. :) )

Mad Shelia ,2016 - chinese Mad Max rip-off trailer
14101536_3d257e6ef9b24b9354b0b3473cd3aa6b_wm.jpg


Majus 15-ig meg birjatok ki valahogy. :D
 
  • Imádom
Reactions: LMzek 2.0

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 289
13 716
113
(Tenyleg nem akarom kuhuzni a gyufat, de nem birom tovabb magamban tartani. Bocs, Mac! Eddig birtam. Ket napja nekem is ezzel a tudattal kellett egyuttelnem, de most rajtatok a sor. :) )

Mad Shelia ,2016 - chinese Mad Max rip-off trailer
14101536_3d257e6ef9b24b9354b0b3473cd3aa6b_wm.jpg


Majus 15-ig meg birjatok ki valahogy. :D

Ez már annyira művészi, hogy símán Oszkárra lehetne jelölni :D
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
11 638
14 612
113
Hármasról nem tudok, linket tudsz-e küldeni hozza? A Prométeuszban jött elő a végén, abból úgy néz ki lesz folytatás is jövőre, de őszintén nem értem, hogy a kettőnek mi köze van egymáshoz, mert az idővonal nem jó, vagy csak a Prométeuszban látott evolúciós szarságot raktam rosszul össze.

A Prometheusz semmibe veszi a két AvP filmet, és Blookamp tervezett Alien filmje vemmibe fogja venni az Alien3-at ésaz Alien 4-et is.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 785
30 559
113
Gone girl
2014-es film, és jól sikerült. Aki megnézi vagy már látta az írja meg, hogy bejött-e neki a csaj, a főszereplő, mint maga a karakter. Nekem nagyon :D
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Ez az egyik legfelkavaróbb film amit valaha láttam, pedig elég szar a színészi játék. Miután megnéztem annyira ideges lettem hogy ki kellett mennem fát vágni.

 

mirella

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
175
269
63
A film be van tiltva sok országban,mivel főhősünk miután elveszíti a feleségét egy szándékosan gerjesztett pénzügyi válság miatt,elkezdi halomra ölni a bankárokat és bürokratákat.Jó kis film,magyar szinkron nem készült hozzá.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 785
30 559
113
Na kijött, meg is néztem, nem rossz, azt a 6.7 pontot amit adtak neki mindenképp megéri. Sorozatszínészekkel meg B kategóriás filmszínészekkel forgatták le, ennek megfelelően kell nézni, de azért költöttek is rá. Netflix előfizetés hiányában alternatív forrásokból beszerezhető :) Amúgy Budapesten forgatták két éve.
 
  • Tetszik
Reactions: wolfram