Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

OhioNurse

Well-Known Member
2020. szeptember 14.
1 535
8 887
113
Nekem a Reacher --magamnak is meglepetésként-- bejött.
..kis elfogultsággal a rendőr-kiscsaj iránt, egy szép emlékű "klón"(ex-barátnő) okán.

Kimaradt az LMBTQ... vonal, és nem vettem észre "túl-tólt" fekete vonalat sem.
Tetszett!

.
De Banshee c. sorozat még mindig jobb, jó lenne ha Reacher is elérné azt a szintet. A srác már oké benne. A többieken kell faragni, mert könyv, sztori, van rogyásig.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 725
113
Igen, azt én is észre vettem, hogy a Halo fanoknak nagyon nem jön be a sorozat mert sokban eltér az eredetitől.
Mivel azonban én nem Haloztam, és alighanem vagyunk így páran, nincs elvárás sem, ami miatt a nézhető kategória nálam, még ha részekről részekre hullámzik is a színvonal.
A SW Boba -nál sokkal jobb.
+vannak benne magyarok, meg 4-es metró! ;)
Ennyi!

Más.
 

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 850
57 830
113
Az új Batman milyen?
Nekem a Nolan-féle filmek nagyon tetszettek, azon kívül meg az 1989-es és 1992-es filmek voltak jók (a többi trágya :) ). Ezekhez képest?

Megnéztem....
A rendező szerint a realizmusra mentek, nah azon a téren a Nolan film sokkal jobb.
Kicsit spoiler, pl. ebben a filmben kétszer robban bele az emberek arcába plasztik bomba és nem, hogy túlélik de semmi komolyabb bajuk nincs.
Egy másod osztályú feka színész a gordon (szerintem a west wordben játszott ugyan ilyen szarul), a feka kiscsaj macska cicusnak szerintem egész jó, de se nem Halle Berry , se nem Anne Hathaway.
Az egyéb akció jelenetek szintén nem realisták, bénán verekszenek például. (Ez Nolannél is gyenge volt).
Igazából simán lehetne egy középszar nyomozós film is, de valamiért Batman lett.
Ettől még nézd meg ha gondolod, az enyém is csak egy vélemény.

Nekem a Reacher --magamnak is meglepetésként-- bejött.
..kis elfogultsággal a rendőr-kiscsaj iránt, egy szép emlékű "klón"(ex-barátnő) okán.

Kimaradt az LMBTQ... vonal, és nem vettem észre "túl-tólt" fekete vonalat sem.
Tetszett!

Abszolút! Meglepően jó sorozat.
Én most a Béke Harcost néztem meg, kétszer is.
Valamiért bejönnek az extrém karakterek, ebben meg van elborultság bőven.
 
M

molnibalage

Guest
Végül is csak a vidéki embereket mutatja be pont olyannak amilyennek egy belterjes belpesti gondolja.
Pár részbe egy feka dokit is beleerőltettek, hogy legyen min rasszistáskodni.

Sajnálom mivé vált, mert az első 2 évad egész jó volt.
És te honnan tudod, hogy egy egy belpesti minek gondolja?
Az mgevan, hogy sokan, akik a fővárosban élnek, nem ott nőttek fel?

Az is ugye megvan, hogy az TV-t az egész ország nézi és pont vidéken magasabb a TV nézési arány és eleve ott élnek többen?
Tehát akkor itt most arról van szó, hogy ki is nézi a róla szóló bármilyen tükröt? Ej...

De köszönjük, sikerült megint jó kis árkot ásni, elsütni a bunkó, felsőbbrendűségi fővárosit, ráadásul a nagy semmire alapozva.
 
T

Törölt tag 1711

Guest
Nézhető, nem lövöldözős buzi és négermentes sorozatot keresek.

Tudom, hogy rajzfilm de Bob burgerfalodája örök kedvencem, néha fájóan hitelesen mutatja be egy több gyerekes kissé kiégett kétkezi munkából élő család humoros mindennapjait.

Kedvencem az amikor Bob rádöbben milyen elcseszett gyerekkora volt, mert végig dolgozott, bemegy a fürdőből az ágyban olvasó feleségéhez és lehangoltan odaszól:
-Linda, szörnyű gyerekkorom volt.
Felesége csak ránéz:
-Tudom.
-Tudod?
-Hát csak néz magadra.

Leírva tudom nem nagy szám, de ez valahogy bemart :D
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and gacsat

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
És te honnan tudod, hogy egy egy belpesti minek gondolja?
Az mgevan, hogy sokan, akik a fővárosban élnek, nem ott nőttek fel?

Az is ugye megvan, hogy az TV-t az egész ország nézi és pont vidéken magasabb a TV nézési arány és eleve ott élnek többen?
Tehát akkor itt most arról van szó, hogy ki is nézi a róla szóló bármilyen tükröt? Ej...

De köszönjük, sikerült megint jó kis árkot ásni, elsütni a bunkó, felsőbbrendűségi fővárosit, ráadásul a nagy semmire alapozva.
Én pont ezért okádok a kopasz csajszitól... a "Budai" videója óta... nálam ott elásta magát ... (akkor még kopasz sem volt)
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
De hát ez paródia...
Pont ez a lényege...

Ő meg full komolyan vett egy sztereotip hülyeséget.
Ha úgy gondolod, hogy azért, mert Hofit hallgatsz az nem kritika, ami humorba van csomagolva .... a csajszi is komolyan vett sztereotip hülyeséget és abból csinált egy humoros kritikavideót. Akkor a kormánykritikavideóit se vedd komolyan, mert humoros...
 
M

molnibalage

Guest
Ha úgy gondolod, hogy azért, mert Hofit hallgatsz az nem kritika, ami humorba van csomagolva .... a csajszi is komolyan vett sztereotip hülyeséget és abból csinált egy humoros kritikavideót. Akkor a kormánykritikavideóit se vedd komolyan, mert humoros...
Egy részét nem is kell annak venni.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 008
87 725
113
Tiszta Suicide Squad ez az orosz-ukrán konfliktus ...

Titkos usa projekt más országban, kiderülése esetén az ország usa általi feláldozása. Odaküld zsoldosokat elvarrni a szálakat, de ő személyesen nem avatkozik be. A zsoldosok meghasonulnak, pedig tudják szart támogatnak, de harcolnak. Végül fellázadnak amikor a civil lakosság veszteségei súlyosbodnak, annak ellenére, hogy az usa parancsmegtagadás esetén meg akarja ölni őket, és mindezek ellenére vállalkoznak arra, hogy megmentsék a civileket a szörnytől, amerikai támogatóik még az usa vezetőt is "ideiglenesen" eltávolítják. A szörnyet legyőzik, 90 év után bukik a helyi junta, és tényleg demokratikus választások következnek. Mindezek előtt a szörny "megsemmisíti" a helyi junta vezetőjét, majd a legvégén a helyiek végeznek a full junta összes prominens személyével, esetleges utódjával ...

:)

A 2021es qurva jó film.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

Veér Ispán

Well-Known Member
2011. február 14.
6 994
19 289
113

fip7

Well-Known Member
2011. november 9.
18 850
57 830
113
Moziban láttam. Szernem szar is a film, meg zavaróan sátánista szimbólum dömping van benne. Épp elég azt a szart a hírekben nézni.

Minden csak izlés dolga. De a sátánista vonulat nagyon nem véletlen a filmben. Elég csak az Epstein üggyel kapcsolatos dolgokra gondolni.
Nekem annak idején is bejött, most meg még jobban :)