Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 834
24 235
113
És elnyomták abban a részben a kötelező alkaros kézfogásukat? :D
MV5BMGJjM2ZkYjAtM2JmYy00ZDJlLThiYjctNGQ5Njc0ZTAxNjgxXkEyXkFqcGdeQXVyMzY4NjU2NDI@._V1_.jpg
Azt talán igen. Amúgy ő lett a Haragvo Achilleus MIje. Szóval annyira nem nyomta gyengén.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 178
15 854
113
Akkor nagyon fiatal vagy ezek szerint :)
Az én generációm nagy sci-fi-jei a Csillagközi szökevények, a Csillagkapu , a Sliders és az Androméda voltak. Boldog 90's évek vége, 2000's évek eleje :cool:



Jah, emlékeztem, hogy cuki :)
Nagyon nosztalgikus kedvem lett most ezektől :rolleyes:
+ Smallville

Tulajdonképp az első komolyabb szuperhősös sorozat.
 

azim

Well-Known Member
2016. március 11.
278
749
93
Amúgy nem rég újra néztem ezt a filmet, mert úgy emlékeztem, hogy annak idején nagyon tetszett.
Hát ma is tetszik :D
Tényleg jó film! Remélem nem rontják el a folytatást....

(UI.: Igen, ez is képregény film! Ahogyan a Penge is az! Meg a Sin City.... Meg a 300... ;))
a 9gag-en a top hozzászólások között emlegetik az új mátrixot...
mind1, a végén majd meglátjuk :)
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby and fip7

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Az engem is befosatott. Top beszaratós élmény.

Hát nekem is kb az, brutál sokk volt :) Meg ami még megmaradt azok az űrhajók. Lapos cső test, oldalához csatlakozott lábak, meg talán leválasztható fej résszel.

Ehhez van egy sztori.
Az életem egy jelentékeny részét töltöttem portázással hétvégente.
Valahogy rátaláltam a Zskat blog Alfa Holdbázis bejegyzésére, ami kommentszekciója arról szólt több, mint 400 hozzászóláson keresztül, hogy azt a sárkányos epizódot, azt aztán sose felejti el, mert annyira beszart tőle gyerekkorában. Én ezt a témát bedobtam hétvégén a portás kollégáknak, akik 100+ kilós mindenféle exküzdősportos, 40 év körüli, sokat látott, veterán ajtónálló volt, és az Alfa Holdbázis hallatán, szinte egyként vallottak arról a traumáról, amit a "csáposgeci" okozott nekik. Vicces volt nézni, és hallgatni, az amúgy macsó szövegeket toló, görbeorrú, karfiolfülű, heges szemöldökű, nem túl bizalomgerjesztő fizimiskájú fazonokat, ahogy arról beszélnek, hogy az egyik a takaró alatt mert csak aludni, másik meg az ágya alá bújt, mikor megébredt az erről szóló álomból, harmadik meg az anyjáék között aludt napokig, meg ilyenek. :)
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Amúgy nem rég újra néztem ezt a filmet, mert úgy emlékeztem, hogy annak idején nagyon tetszett.
Hát ma is tetszik :D
Tényleg jó film! Remélem nem rontják el a folytatást....

(UI.: Igen, ez is képregény film! Ahogyan a Penge is az! Meg a Sin City.... Meg a 300... ;))
Az kurva jó film! Csomószor láttam, mikor valamelyik csatornán leadták. A fazon, aki Lucifert játszotta, hát az nagyon király. És még azt az iritáló kis taxispöcsöt is kinyírják benne!
 
  • Tetszik
Reactions: fip7

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 178
15 854
113
Ehhez van egy sztori.
Az életem egy jelentékeny részét töltöttem portázással hétvégente.
Valahogy rátaláltam a Zskat blog Alfa Holdbázis bejegyzésére, ami kommentszekciója arról szólt több, mint 400 hozzászóláson keresztül, hogy azt a sárkányos epizódot, azt aztán sose felejti el, mert annyira beszart tőle gyerekkorában. Én ezt a témát bedobtam hétvégén a portás kollégáknak, akik 100+ kilós mindenféle exküzdősportos, 40 év körüli, sokat látott, veterán ajtónálló volt, és az Alfa Holdbázis hallatán, szinte egyként vallottak arról a traumáról, amit a "csáposgeci" okozott nekik. Vicces volt nézni, és hallgatni, az amúgy macsó szövegeket toló, görbeorrú, karfiolfülű, heges szemöldökű, nem túl bizalomgerjesztő fizimiskájú fazonokat, ahogy arról beszélnek, hogy az egyik a takaró alatt mert csak aludni, másik meg az ágya alá bújt, mikor megébredt az erről szóló álomból, harmadik meg az anyjáék között aludt napokig, meg ilyenek. :)

Tanúsíthatom, hogy kb. ez volt a hatása.

 
  • Tetszik
Reactions: Árpicsek
T

Törölt tag 1711

Guest
Ezúton is szeretnék gratulálni Vad Katalin művésznőnek, ugyanis úgy néz ki a magyar filmtörténetben egyedüliként sikerült nemzetközileg maradandót alkotnia.

Mikor elutazott a család természetesen véletlenül rákerestem a műveire a legnagyobb hazai virágboltban, de gyakorlatilag 2 db pocsék minőségű cuccon kívül semmi sincs.

Ellenben a kalózöbölben... fent van a komplett életműve aprólékosan kiváló minőségben összegyűjtve...
Ha már rátaláltam gondoltam visszaadom a közösségnek pár napig.

Aztán időnként ránéztem kik töltik és ledöbbentem.
Brazilia.
Japán.
Dél-Korea.
Ecuador.
Spanyolország.
Egy eltévedt magyar
Ghána.
PRC(!).
Hollandia...

Ez a nem semmi.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 178
15 854
113
Ezúton is szeretnék gratulálni Vad Katalin művésznőnek, ugyanis úgy néz ki a magyar filmtörténetben egyedüliként sikerült nemzetközileg maradandót alkotnia.

Mikor elutazott a család természetesen véletlenül rákerestem a műveire a legnagyobb hazai virágboltban, de gyakorlatilag 2 db pocsék minőségű cuccon kívül semmi sincs.

Ellenben a kalózöbölben... fent van a komplett életműve aprólékosan kiváló minőségben összegyűjtve...
Ha már rátaláltam gondoltam visszaadom a közösségnek pár napig.

Aztán időnként ránéztem kik töltik és ledöbbentem.
Brazilia.
Japán.
Dél-Korea.
Ecuador.
Spanyolország.
Egy eltévedt magyar
Ghána.
PRC(!).
Hollandia...

Ez a nem semmi.

Kovács István a legsikeresebb magyar rendező :)

Amúgy Vad Kati előtt voltak nemzetközileg tehetségesebb és sikeresebb magyar kolléganői is, csak az még a 90-es évek/eleje közepe volt, és őket még nem futtatták a magyar kertévékben.