Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

T

Törölt tag 1711

Guest
Jurassic World Dominion bővített változat...

Na ez egy szörnyű film, nem hiába áll a szokásos felszopás ellenére 5,7-en imdb-n.

Buta, kiszámítható, tele agyatlan sötétzöld szarságokkal...

Ami csavar lenne annál is csak legyint az ember, hiszen egyértelmű, hogy a gyanús feka csak jó ember lehet, még az egész dínóprojekt mögött álló ázsiait is kimosdatják, gonosz csak az öltönyös fehér férfi lehet...
Legrosszabb a fekete pilótanő (exAirforce ofc), színészi játék 0, faarc végig, természetesen ő ment meg mindenkit mindenhol...

Természetesen bevetik holivúd legújabb kedvencét a nostalgia bait-et, régi szereplők visszahozásával, utalgatással a régi filmekre (Dodgson hogy a tökömbe szerezte meg a borotvahabos dobozt?).

Ráadásul lelketlen az egész, főleg a végén a dinóharc, ami van mert kell és kész.

Na meg a legvége ami tökétesen bemutatja a zöld agyhalált: mutatják a szabadban brutális tempóban szaporodó, egész ökoszosztémát leromboló dinókat szép zenére a mai állatok között, hogy a természet "harmóniában él".
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 064
23 140
113
The Peripheral Season 1 - Teaser Trailer
Az első rész elég erősre sikerült, de már félek látható, hol mehet félre a sorozat és lehet az olcsósítás, vagy a rossz forgatókönyv áldozata. Mindenesetre nem kapcsoltam ki, mint ahogy tettem azt pl. a Star Wars-os sorozatokkal. Szóval az értékelés eddig egy határozott talán. :)
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 613
26 010
113
Leggyengébb James Bond karakter volt, az utolsó előtti is utcahosszal előzi. Talán csak a következő lesz mégrosszabb, aki egy néger nő ahogy kinézett az utolsó film.
Hát ízlések és pofonok ! Az én ízlésem szerint a legjobb volt mind közül mint ahogyan a filmjei is . Szerettem a Coneris részeket is de mai szemmel már bugyuták , a színészi képességet persze nem lebecsülve ! De gustibus non est disputandum !
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 696
14 667
113
The Peripheral Season 1 - Teaser Trailer
Az első rész elég erősre sikerült, de már félek látható, hol mehet félre a sorozat és lehet az olcsósítás, vagy a rossz forgatókönyv áldozata. Mindenesetre nem kapcsoltam ki, mint ahogy tettem azt pl. a Star Wars-os sorozatokkal. Szóval az értékelés eddig egy határozott talán. :)
Én már feladtam.
 
  • Hűha
Reactions: zeal
K

kamm

Guest
+1

Nálam Roger Moore és Pierce Brosnan hozta legjobban a karaktert.
Hát ízlések és pofonok ! Az én ízlésem szerint a legjobb volt mind közül mint ahogyan a filmjei is . Szerettem a Coneris részeket is de mai szemmel már bugyuták , a színészi képességet persze nem lebecsülve ! De gustibus non est disputandum !
Leggyengébb James Bond karakter volt, az utolsó előtti is utcahosszal előzi. Talán csak a következő lesz mégrosszabb, aki egy néger nő ahogy kinézett az utolsó film.

Szerintem en vagyok a legnagyobb Bond-rajongo itt (el nem tudod kepzelni, mi mindent vasaroltam ossze az evtizedek alatt)...

Mint gyerek, en is eloszor a dandy Moore karakteret szerettem meg, de valojaban az eredeti Bond egy hidegveru gyilkos, es ezt, kapaszkodjatok meg, legjobban bezony Timothy Dalton es Daniel Craig hozta eddig, mogottuk Conneryvel.
A nepek kozott leginkabb nepszeruek szerintem a Brosnan-filmek, pont a hollywoodi ill. Moore-os beutesuk miatt.

 
  • Tetszik
Reactions: Törölt tag 1711

sidewinder12

Well-Known Member
2016. október 11.
1 606
8 787
113
The Peripheral Season 1 - Teaser Trailer
Az első rész elég erősre sikerült, de már félek látható, hol mehet félre a sorozat és lehet az olcsósítás, vagy a rossz forgatókönyv áldozata. Mindenesetre nem kapcsoltam ki, mint ahogy tettem azt pl. a Star Wars-os sorozatokkal. Szóval az értékelés eddig egy határozott talán. :)

Emilia Clarke? Akkor kap egy esélyt, bár fogalmam nincs miről szól majd a sorozat :)
 
K

kamm

Guest
The Peripheral Season 1 - Teaser Trailer
Az első rész elég erősre sikerült, de már félek látható, hol mehet félre a sorozat és lehet az olcsósítás, vagy a rossz forgatókönyv áldozata. Mindenesetre nem kapcsoltam ki, mint ahogy tettem azt pl. a Star Wars-os sorozatokkal. Szóval az értékelés eddig egy határozott talán. :)
Ez elso ket resz egyelore nezheto...