Filmek és sorozatok

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 011
15 517
113
Vagy éve, hogy láttam a bővített verziót, ami pl sokkal jobban bemutatja Sarah Connor kórházi tortúráját. És még így is "csak" 150perces. Mindenképp a hosszabb verziót nézd meg, nekem teljesen új élményt adott.
Félelmetes, hogy ennyi év után is sokkal nézhetőbb, mint sok új film.

A rendezőinél vannak jó xtra jelenetek, de nem véletlenül lettek ezek kivágva a moziból.

Egyedül a chipkivételes rész az, amit benne hagyhatott volna Cameron, a többi inkább csak érdekesség, és inkább lassítja a mozit.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 011
15 517
113
Ez a Polgárháború/Civil War mozi egész jól sikerült. Nem az amit a trailer alapján vártam, de nem volt rossz.

Jesse Plemons jelenete nagyon komoly, a csávó zseniális színész.

 
  • Tetszik
Reactions: Kiebra

enzo

Well-Known Member
2014. augusztus 4.
13 323
33 366
113
Ez a Polgárháború/Civil War mozi egész jól sikerült. Nem az amit a trailer alapján vártam, de nem volt rossz.

Jesse Plemons jelenete nagyon komoly, a csávó zseniális színész.


Ja, jól eljátssza az ördögien gonosz fehér férfit, aki kicsit még Trumpra is hasonlít (sárga haj:)).
 
  • Tetszik
Reactions: Flamand

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 715
86 317
113
Critical Drinker kritikáit akkor is szórakoztatónak szoktam találni, ha nem láttam, amiről szól.

A 3. részbe belekevert LMBTQ vonal után nekem azt hiszem ennyi volt ...

A kibaxott anyjukak, hogy ezt a fost mindenbe belekeverik.

Ja, az egyik fiatal kiscsaj, tuti orig fiú ...
 
  • Tetszik
Reactions: Septimus

ZsoltHun

Well-Known Member
2018. október 26.
605
1 559
93
A 3. részbe belekevert LMBTQ vonal után nekem azt hiszem ennyi volt ...

A kibaxott anyjukak, hogy ezt a fost mindenbe belekeverik.

Ja, az egyik fiatal kiscsaj, tuti orig fiú ...
Azt néztem én is. De szerintem nem volt benne olyan erősen az LGHDTV vonal. Az ikrek búbáj, varázslat, mágia segítségével fogantak. (mind kettő lány lány, vagy igazi ikrek vagy pedig nagyon hasonlitó gyerekszinészeket kerestek.)

A full női közösséget nézve, főleg mikor az erőhasználatról kezdtek beszélni, én csak arra tudtam gondolni, hogy ez egy éjnővér csapat. (a vezető anyakét szólítják pl., a beavatási szerrtatáson viselt ruhák alapján.)

A TCW megísmert éjnővérek is női közösségben éltek, férfiaktól távol. De onnan raboltak maguknak férfit (Zabrak faj, Dart Maul is így születet.) a szaporodás miatt. Ők elkerülhettek máshová amiért nincs férfi a közelben és kezdtek kihalni.

Ami furcsa és zavaró volt, hogy több fajt is láttam közöttük. Láttam egy Twi'lek csajt, az öreg asszony faját nem ismertem fel, illetve az a csaj aki szült, a fején lévő tüskék alapján Zabrak lehet. Az eddig látott éjnővérek meg inkább mind egy fajt képviseltek.
De amennyit kavartak ezzel is...

Ha vége a sorozatnak, véleményezem majd. Három rész után, egyelőre nem mondok semmit.
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed and Loken

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 715
86 317
113
Azt néztem én is. De szerintem nem volt benne olyan erősen az LGHDTV vonal. Az ikrek búbáj, varázslat, mágia segítségével fogantak. (mind kettő lány lány, vagy igazi ikrek vagy pedig nagyon hasonlitó gyerekszinészeket kerestek.)

A full női közösséget nézve, főleg mikor az erőhasználatról kezdtek beszélni, én csak arra tudtam gondolni, hogy ez egy éjnővér csapat. (a vezető anyakét szólítják pl., a beavatási szerrtatáson viselt ruhák alapján.)

A TCW megísmert éjnővérek is női közösségben éltek, férfiaktól távol. De onnan raboltak maguknak férfit (Zabrak faj, Dart Maul is így születet.) a szaporodás miatt. Ők elkerülhettek máshová amiért nincs férfi a közelben és kezdtek kihalni.

Ami furcsa és zavaró volt, hogy több fajt is láttam közöttük. Láttam egy Twi'lek csajt, az öreg asszony faját nem ismertem fel, illetve az a csaj aki szült, a fején lévő tüskék alapján Zabrak lehet. Az eddig látott éjnővérek meg inkább mind egy fajt képviseltek.
De amennyit kavartak ezzel is...

Ha vége a sorozatnak, véleményezem majd. Három rész után, egyelőre nem mondok semmit.
Leszbikus Nightsisterek.
 

PavolR

Well-Known Member
2020. július 2.
5 251
13 874
113
Leszbikus Nightsisterek.
Anakin Skywalker esetében is volt szeplőtelen fogantatás, szoval nem tudom, miért kell emogott leszbizmus látni. Plusz szerintem ezek nem lesznek "klaszikus" Nightsisterek, inkább valamilyen mellékág, mivel mások a "varászlásuk" efektusai.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 715
86 317
113
Lefkovicsék gyászolnak (Netflix)

Ajánlom mindenkinek, még azoknak is akinek "idegen" a "történet", vagy mert nem szereti "őket" (ill. "őket sem" szereti ...), mert filmként, Bezerédivel a főszerepben (ő se szereti "őket", pedig ő is az) egy elég korrekt kis alkotás jött létre, ami magyar film, de mégis totálisan nézhető, mindez remek, fanyar humorral, abszolút átérezhető szomorú történettel.

Komolyan, az utóbbi évek legjobb termékelhelyezése (a film egyik főszponzoráé) van benne, amitől nem hányja el magát az ember, ami valójában mégis mókás (főleg amikor felhívja a színházat rész :D), ill. végre találtak egy nem affektáló, lehetőleg a világért sem idegesítő hangú gyerekszínészt is. Nem hittem volna, hogy a hetvenes évek után, amikor a nyolcvanas években arcunkba tolták az Ábel Anitás szomszédokat, ill. a Barmok közöttet , hogy még van ilyen gyerek. :)

PS:
A rabbi kicsit olyan, mint a Legényanyában a plébános. :D
 

Zaphod Beeblebrox

Well-Known Member
2020. április 1.
4 119
14 514
113
A Kínai Temu-ról rendelt TopGun-ról meg jól elfeledkeztünk, pedig most látom, hogy kint van már..
Azt írják az effektek jók a vizuális része penge, a sztori nem nagy eresztés...
De ha valaki szereti a vadászgépes filmeket, annak angol felirattal;
magnet:?xt=urn:btih:48d0b4ed1050296da7f666aa0ff88ec89ed1ecef&dn=Born.to.Fly.2023.CHINESE.1080p.BluRay.DDP5.1.x265.10bit-GalaxyRG265&tr=udp%3A%2F%2Fopen.stealth.si%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fexodus.desync.com%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.cyberia.is%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.opentrackr.org%3A1337%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.torrent.eu.org%3A451%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fexplodie.org%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.birkenwald.de%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.moeking.me%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Fipv4.tracker.harry.lu%3A80%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.tiny-vps.com%3A6969%2Fannounce
 
  • Tetszik
Reactions: fishbed