[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

sondor961

Member
2012. december 26.
562
3
18
Koppánynak!
Ha az OPEC nem független, soha nem lett volna olajválság!
Timosenko "bűnösségének" meg olvass utána, de ne a hazug orosz és oroszbarát oldalakon...!
 

varga dima

Well-Known Member
2011. március 3.
2 173
2 918
113
Kedves dima!
Timosenkótól idéztél: "Kész vagyok arra, hogy fogjak egy géppisztolyt és fejbe lőjem ezt a szörnyeteget"

Én megértem Julija indulatait, hisz Moszkva parancsára jogtalaul hurcolták meg, majd zárták börtönbe. Ám mivel akkor nem cselekedett, most inkább hallgatnia kellene, mert csak tovább szítja a puskaporos hangulatot...!

A macskákról...
Nekem 2 macskám van, így tapasztalatból mondom:
A macskák nem hülyék! - De a világ sem az...!!!

Sándor!

Lazítson, kérem.....én elhiszem, hogy a Ön macskai politikailag jól képzettek......ez csak egy vicc volt....
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Ha mást nem, annyit elértek, hogy áttevődik az orosz olajexport súlypontja Kínába.
http://www.bloomberg.com/news/2014-03-25/russian-oil-seen-heading-east-not-west-in-crimea-spat.html
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
<i>Ezzel csak annyit fognak elérni, hogy 500 Ft lesz egy liter...</i>

És akkor a "zemberek" kimennek majd az utcákra és azt fogják ordibálni, hogy "monnyonle, monnyolne!!!"
:)))
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 239
67 932
113
Hát, nem lesz se olaj, se gáz az oroszoktól ha így megy tovább. :) Majd talán mindent az usából importálunk? Mikor? Még idén? Mert a kínaiak sec perc alatt képesek lefektetni 5000 km vezetéket az fix. :)
A gáz engem nem zavar,fával fűtök. Benzin? Háát pár hete találtam itt a szomszéd pajtában egy kicsit romos szekeret, legfeljebb kipofozom.Aztán már csak egy lovat kéne beterelnem az udvarra akkor a benzin se zavar majd. :)
Akkor majd kinevetem a brüsszeli fagyoskodókat.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
adnigonosz, hiába fútesz fával, ha a banda nagy része gázt használ. Ha felmegy a gáz ára, mindennek felmegy az ára.
Tudod, minden mindennel összefügg...
:D
 

varga dima

Well-Known Member
2011. március 3.
2 173
2 918
113
Majd ezt kapunk...:
%D0%92%D0%B5%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B5_%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8_%D0%B7%D0%B0%D1%8F%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B8_%D0%BE_%D0%B2%D1%8B%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B5_%D0%B8%D0%B7_%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B0_Nabucco_RU.jpg
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 239
67 932
113
adnigonosz, hiába fútesz fával, ha a banda nagy része gázt használ. Ha felmegy a gáz ára, mindennek felmegy az ára.
Tudod, minden mindennel összefügg...
:D

Tudom, nem is gondoltam annyira komolyan amit írtam.
De egyébként kaja is van doszt itthon az udvaron, csak el kell kapni,össze kell szedni.:) Bár engem az érdekel leginkább hogy a szőlő jól teremjen és a szóda olcsó legyen.:D
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
Miért is magas az olaj ára? Mert a BT 3 tagja is a világ legnagyobb termelői között van.
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Chart-of-Oil-Trading-Nation_inverse.GIF
Majd jól öntökönrúgják magukat.
 

gacsat

Well-Known Member
2010. augusztus 2.
16 690
14 653
113
<blockquote rel="Mackensen">adnigonosz, hiába fútesz fával, ha a banda nagy része gázt használ. Ha felmegy a gáz ára, mindennek felmegy az ára.
Tudod, minden mindennel összefügg...
:D

Tudom, nem is gondoltam annyira komolyan amit írtam.
De egyébként kaja is van doszt itthon az udvaron, csak el kell kapni,össze kell szedni.:) Bár engem az érdekel leginkább hogy a szőlő jól teremjen és a szóda olcsó legyen.:D

</blockquote>
Nekem is csak egy szamarat kell vennem. Kiskocsim van. A merciben meg majd a tyúkok tojnak.
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Maidan of Discord: Ukraine coup comrades brawl, accuse, turn on each other
http://www.youtube.com/watch?v=Xe9C5gJhOF4

Ukraine: Right Sector leader's funeral held in Rovno
http://www.youtube.com/watch?v=yOKluGkfED4

http://www.youtube.com/watch?v=L1xiemFKmK4
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 085
82 694
113
Nem. Nyugat-Ukrajnábol Zaporozsie-be telepített haditechnika a "Kamis-Zarja2"vasútállomáson.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 085
82 694
113
Amerikai gazdasági segítség Ukrajnának-tobb kendert vásárolnak az ukránoktol. :)
http://hungarian.ruvr.ru/news/2014_03_26/270262422/