[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 279
68 304
113
<blockquote rel="antigonosz"><blockquote rel="hausser"><blockquote rel="antigonosz"><blockquote rel="Unio">

<blockquote rel="ecso">Unio 15:47

Csakugyan jók a csokijai. Én vettem a Lidlben, amíg lehetett kapni.Remélem, ezzel nem támogattam ezt a pofát!

Hát lehet, hogy meg kellene bojkottálni, legfeljebb egy ideig csokistopot tartunk :). </blockquote>



Én letiltottam róla a családot, Roshen,Bonbonetti,Tibi az tabu.

</blockquote>
Pofám leszakad!
A TIBI csoki se Magyar már....örület
</blockquote>

Megsúgom a Balaton se, Nestlé tulajdon, és a rómaiak gyártják, a Bocit meg a csehek.</blockquote>

A négercsókot még talán idehaza gyártják, de nem merek rá megesküdni. De, hogy vigasztaljuk magunkat: Az olaszok annyira rómaiak mint mi busmanok :).
Rossebjóska meg a csokimaffia mindent behálóz. Szóljunk a szakiknak, hogy ez ellen is indítsanak hadjáratot :).
</blockquote>
A románok a rómaiak.:)
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Az origo.hu-n volt ez a kép

"Komplett házakat szippantott be a föld

Egy mintegy 30x40 méteres lyuk keletkezett Oroszországban, a szolikamszki káliumkarbonát-bánya közelében.

Családi házak tűntek el a hatalmas kráterben, amit valószínűleg soha nem fognak majd feltölteni."

20141122foldomlas-oroszorszagban.jpg

20141122szolikamszk-2014-november-21az-uralkali.jpg
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
<blockquote rel="Unio"><blockquote rel="antigonosz"><blockquote rel="hausser"><blockquote rel="antigonosz"><blockquote rel="Unio">

<blockquote rel="ecso">Unio 15:47

Csakugyan jók a csokijai. Én vettem a Lidlben, amíg lehetett kapni.Remélem, ezzel nem támogattam ezt a pofát!

Hát lehet, hogy meg kellene bojkottálni, legfeljebb egy ideig csokistopot tartunk :). </blockquote>



Én letiltottam róla a családot, Roshen,Bonbonetti,Tibi az tabu.

</blockquote>
Pofám leszakad!
A TIBI csoki se Magyar már....örület
</blockquote>

Megsúgom a Balaton se, Nestlé tulajdon, és a rómaiak gyártják, a Bocit meg a csehek.</blockquote>

A négercsókot még talán idehaza gyártják, de nem merek rá megesküdni. De, hogy vigasztaljuk magunkat: Az olaszok annyira rómaiak mint mi busmanok :).
Rossebjóska meg a csokimaffia mindent behálóz. Szóljunk a szakiknak, hogy ez ellen is indítsanak hadjáratot :).
</blockquote>
A románok a rómaiak.:)
</blockquote>

Jaaaa :). De hisz ők is annyira Rómaiak mint én vagy te Inka. Ők dákók vagy ahogy az őseink mondták oláhok :).
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
<blockquote rel="szegcsab"><blockquote rel="bat77"><blockquote rel="szegcsab">Persze, akkor így:
https://vk.com/vegchel?z=video-67359347_171293168%2Ff1227685ffc32b7d15

Baszki ezt azért nem kellene!
6 percnél töltés közben meglötte magát vagy a társa lötte meg. Lehet meg is halt. Nem kellene a cső elé állni.</blockquote>

A F.-ba , egyébként nem igazán értem, ha a gr.vető lőtt, akkor nem robbant fel a gránát.Talán nem sérült meg végzetesen.
Sajnos elég homályos a felvétel. Hátha dobnak fel róla jobbat.

</blockquote>

Lóf.-t. Megnéztem jobban, a felbontást is fentebb vettem, a gránátot belelövi a balra lévő ház falába !!!</blockquote>

Ez nagyon durva szitu volt, biztos bekapott egy marék repeszt az ürge.
Amúgy ha lehet így mondani, egy elég jó helységharcos videó minden hibájával együtt. Darálnak benne rendesen.
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 908
15 206
113
Vologya a harci kutya ismét szerepel.

https://www.youtube.com/watch?v=lDr1r4h4J2k&feature=player_detailpage
 

Unio

Member
2011. május 5.
663
3
18
Ez a video odaba...

https://www.youtube.com/watch?v=C2_ULyS08Wg&feature=player_detailpage

Ez hatalmas! Akkor más is érezte, hogy az ukrán média annyira hiteles mint kb 44-ből a német <i><b>„csapataink a győzelem küszöbén állnak”</b></i> propaganda :).
 

embersarkany

Well-Known Member
2014. augusztus 22.
870
4 915
93
Ezt meg érdekességképpen:
Putyin Egyiptomban keres szövetségest
https://www.youtube.com/watch?v=Zd9zm_ofbUM
Nem csak szővetségest, a hajók miatt most hiúsítja meg franciákkal kőtendő Rafale üzletet.

</blockquote>

és ha minden igaz "berángatta" őket az eurázsiai szabadkereskedelmi övezetbe, illetve szólnak a hírek valami atomerőmű építésről is
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 908
15 206
113
Feltettek egy video-t : Orosz Smerchek Makiivkában címmel. Ez olyan sz. minőség, hogy lehet Uragan, vagy Smerch...

https://www.youtube.com/watch?v=OlVlrFzTiVA&feature=player_detailpage

Tetszik :
original.jpg


Ja, és egy hír: "Állítólag azoroszok bejelentették, hogy segítik Iránt Szaud-Arábia ellen, ha az Usa fegyvert ad U.-nak. Lesz ez még érdekes.

http://russia.trendolizer.com/2015/02/russian-official-we-could-help-iran-attack-saudi-arabia-if-us-arms-ukraine.html
 

szegcsab

Well-Known Member
2015. január 25.
6 908
15 206
113
<blockquote rel="matyiii">
Ezt meg érdekességképpen:
Putyin Egyiptomban keres szövetségest
https://www.youtube.com/watch?v=Zd9zm_ofbUM
Nem csak szővetségest, a hajók miatt most hiúsítja meg franciákkal kőtendő Rafale üzletet.

</blockquote>

és ha minden igaz "berángatta" őket az eurázsiai szabadkereskedelmi övezetbe, illetve szólnak a hírek valami atomerőmű építésről is
</blockquote>

Őszintén remélem, hogy innentől egy Rafale-t sem tudnak eladni senkinek. Pedig jó kis gép...
 

Capslock

Member
2010. december 30.
580
2
18
<blockquote rel="matyiii">
Ezt meg érdekességképpen:
Putyin Egyiptomban keres szövetségest
https://www.youtube.com/watch?v=Zd9zm_ofbUM
Nem csak szővetségest, a hajók miatt most hiúsítja meg franciákkal kőtendő Rafale üzletet.

</blockquote>

és ha minden igaz "berángatta" őket az eurázsiai szabadkereskedelmi övezetbe, illetve szólnak a hírek valami atomerőmű építésről is
</blockquote>

Nagy rejtély számomra, hogy az "arab tavasz" óta már turizmussal is csak mérsékelten rendelkező ország most hirtelen miből akar Rafalet, Szu-35-öt, atomerőművet, bármit venni, amikor a seggük kilóg a burnuszból. Illetve világos, hitelt kell koldulni valakitől. Nulla önerővel ezer év futamidővel már Szuzukit sem jó ötlet venni, nemhogy Rafalet. Az a hülye, aki nekik elad, a franciák ennyi erővel gyárthatnak maguknak is 24 új Rafalét, majd jul.14. ünnepén zeneszóra belelökhetik a Szajnába. Kb ennyit ér az egyiptomi üzlet.
Az egyiptomiak a sokmilliárdos, fegyverre elszórt hitelt sose fizetik vissza, ha meg nagyon szorítják őket, akkor jön egy újabb balhé a Tahir téren valami radikálisabb rezsimmel, akik közlik, hogy az előző brigád hiteleiért nem felelnek.
Pont Egyiptomra van szükség az eurázsiai szabadkereskedelmi övezetben....