Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.
--- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---
A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!
Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz
Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.
Mikor is jönnek?Váltson Gidránra azok most jönnek.![]()
Hivatalosan figylemeztették a nemzetközi utasszállítást a brit biztosítók hogy 48 óra múlva meg fog szűnni a biztosítás a gépekre Ukrajna légterébenA légiforgalom is szinte megszünt Ukrajna felett
![]()
A nagyapám is oda vonult be 1941 őszén !Hat szerdan en epp Kassara fogok bevonulni...![]()
"Pénteken több nyugati hírügynökség meg nem nevezett amerikai tisztviselőkre hivatkozva közölte"Rájött a srác, hogy parasztnak használják?
Ukrajnában is megismerkedtek a híres nyugati független-objektív sajtóval..."Pénteken több nyugati hírügynökség meg nem nevezett amerikai tisztviselőkre hivatkozva közölte"
A hiteles nyugati média ugye , valaki mondott valahol valamit (állítólag) és ezt tényként közlik ! Fasza !
"Egy szombati sajtótájékoztatón Zelenszkij elmondta, hogy az ukrán fél megértette, “hogy ezek a kockázatok léteznek”, de hangsúlyozta, hogy “túl sok információ” jelent meg a médiában “egy mély, teljes körű háborúról az Oroszországi Föderáció részéről”."
Én azt hittem , hogy a szolgálatok tájékoztatnak hiteles , megerősített információk alapján ! Erre mit olvasok a bohóc Zelenszkij a médiából tájékozódik ! Komoly ország , komoly vezetője ez a vicces fiú !
Az EBESZ misszió elkezdett lelépni a DPR-ből…
Olyan az egész mintha Putyin meg a ,,Nyugat" megegyezett volna abban, hogy együtt tönkreteszik Ukrajnát, teljes pusztulásba döntik és amúgy a természeti, földrajzi adottságai alapján a világ egyik legjobb lehetőségekkel (termőföldek, ásványi kincs stb.) megáldott országát vagy az abból kiszedhető profitot meg elosztják. Vagy ha nem is egyeztek meg de ez is az (egyik) cél. Ukrajnára, az ukránokra mindenki sz...nagy ívben.Rájött a srác, hogy parasztnak használják?
Akkor észrevenni, hogy mély a viz és nem tudsz uszni, mikor már beugrottál.Rájött a srác, hogy parasztnak használják?
Tegnap Orbán elmondta, hogy Magyarországnak jó, ha van Oroszország és Magyarország között egy állam (ami most Ukrajna).Olyan az egész mintha Putyin meg a ,,Nyugat" megegyezett volna abban, hogy együtt tönkreteszik Ukrajnát, teljes pusztulásba döntik és amúgy a természeti, földrajzi adottságai alapján a világ egyik legjobb lehetőségekkel (termőföldek, ásványi kincs stb.) megáldott országát vagy az abból kiszedhető profitot meg elosztják. Vagy ha nem is egyeztek meg de ez is az (egyik) cél. Ukrajnára, az ukránokra mindenki sz...nagy ívben.
Szerintem meg olyan az egész mint amilyen maga a nyugati társadalom és a nyugati politikusok a sok agyamentebbnél agyamentebb társadalmi agyrémeikkel. Ezt vetítik ki erre az egész helyzetre is. Nem létező, agyrémet vizionálnak. Kíváncsi leszek mi lesz az újabb időpont amikor jövőhéten mégsem támadnak a ruszkik. Olyan ez mint azok a neten található alkalmazások ahol megnézheted mikor lesz a halálod napja. Február 15! Ja nem március 20! Ja mégsem! Az alkalmazás most azt mondja május 1, de ez most már tuti holt biztos eskü!Olyan az egész mintha Putyin meg a ,,Nyugat" megegyezett volna abban, hogy együtt tönkreteszik Ukrajnát, teljes pusztulásba döntik és amúgy a természeti, földrajzi adottságai alapján a világ egyik legjobb lehetőségekkel (termőföldek, ásványi kincs stb.) megáldott országát vagy az abból kiszedhető profitot meg elosztják. Vagy ha nem is egyeztek meg de ez is az (egyik) cél. Ukrajnára, az ukránokra mindenki sz...nagy ívben.
Volt egy film is ilyen médiabullshit háborúról, Dustin Hoffman talán, rég volt, annyira nem érdekel, hogy utánanézzek a címének ... Ott az elnök keveredett szexbotrányba, és kreáltak egy háborút, hogy növeljék a népszerűségét.Szerintem meg olyan az egész mint amilyen maga a nyugati társadalom és a nyugati politikusok a sok agyamentebbnél agyamentebb társadalmi agyrémeikkel. Ezt vetítik ki erre az egész helyzetre is. Nem létező, agyrémet vizionálnak. Kíváncsi leszek mi lesz az újabb időpont amikor jövőhéten mégsem támadnak a ruszkik. Olyan ez mint azok a neten található alkalmazások ahol megnézheted mikor lesz a halálod napja. Február 15! Ja nem március 20! Ja mégsem! Az alkalmazás most azt mondja május 1, de ez most már tuti holt biztos eskü!


Volt egy film is ilyen médiabullshit háborúról, Dustin Hoffman talán, rég volt, annyira nem érdekel, hogy utánanézzek a címének ... Ott az elnök keveredett szexbotrányba, és kreáltak egy háborút, hogy növeljék a népszerűségét.
Azaz.Nehogy a farok csóválja már a kutyát! Vagyis... akarom mondani amikor a farok csóválja a kutyát.
..na jo, de nekem sajnos nincs feher lovam...A nagyapám is oda vonult be 1941 őszén !
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..