[HÍREK] Ukrajnai fegyveres konfliktus

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

bartinieffektus

Well-Known Member
2012. december 4.
1 148
357
83
<blockquote>Bazz ez nekem titkosírás.

Tekerd le az aljára, ott van a szöveg. Négy sor, de nincs benne sok konkrétum.</blockquote>

miert olyan nehez gugli forditot hasznalni ? raadasul ott a kivonat, angolul, a legtetejen !

ez a lenyeg :

"Cc: igor.protsyk @ gmail.com
Content-Type: multipart / mixed; boundary = f46d044401d8427c8404f4571ad9

Oleg, an urgent need poshumity on behalf of Russians at the airport in Melitopol. This should be done by March 15. Sam understands why.
First of all you must contact Pasha Tarasenko. You must know him, he is a local Liberty and has a theme.
Before you arrive 10-12 boys from the Centre. Top fighters Trident. Chief Mike there, you should know it too. Details will know him. We need people to meet and provide everything you need.
Proceed with caution. Speak only Russian. 25 team is executing combat missions, so do not do them much damage to aircraft. There is a lot of scrap metal, with it you can do anything. Damaged aircraft you specify. It is essential that all was as real attack neighbor's Special Forces. But without corpses.
Give me again your account. The money will come in time, do not worry.
See the appendix. This is an example of action. Decisions are made ​​in person. "

http://translate.google.com/translate?sl=uk&tl=en&js=n&prev=_t&hl=hu&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Froman-n.livejournal.com%2F5840448.html
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 243
67 964
113
Basil , akkor gyorsan kell elvégezni proaktív Melitopol . Van 25 repülés brigád. Kell zamaraty esküdt barátok és jó szomszédok . Azt hiszem, értem én.
Csak járjon el körültekintően és óvatosan. 25. dandár harci küldetést , szóval ne tedd őket sok kárt a repülőgép. Már sérült repülőgép , hogy Ő mindent tud. Yihny board számot adsz . Ne feledje, hogy kell mindent, hogy az igazi támadás az orosz különleges erők .
Dandár parancsnoka van egy értelmes ember . Részletek a know nem fog , de szélsőséges esetben fordulhat . Mi nem jött .

-
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 243
67 964
113
Az amerikaiak No-bol a 18drb UAV -val még március elején telepultek át a Kozép-ukrajnai Kirovograd városába. (2-tot már elvesztettek: 1-et lelottek, másikat tegnap lehozták sértetlenul az Avtobázával)
De ez is mi? Ukrajna nem nato tag! Akkor mégis csak segít a nato nem kell a mellérizsa. Éreztem én hogy valami megy a háttérben. Az az Avtobaza remélem leszedi mindet, nem hallottam eddig a szerkezetről de szimpatikus.:)
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 836
113
oroszról angolra vagy románra kell fordíttatnia gugli transzléttal, németben nem vagyok valami jó, arra nem tudom hogyan fordít, de az angol és a román tejesen rendben van.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 085
82 698
113
Friss.
Buszokon érkeznek nyugat-ukrajnábol a jobb szektorosok Charkov-ba és automata fegyverekkel lovik a város oroszajku lakoit. Sok a sebesult....
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 836
113
<blockquote rel="boki">Az amerikaiak No-bol a 18drb UAV -val még március elején telepultek át a Kozép-ukrajnai Kirovograd városába. (2-tot már elvesztettek: 1-et lelottek, másikat tegnap lehozták sértetlenul az Avtobázával)
De ez is mi? Ukrajna nem nato tag! Akkor mégis csak segít a nato nem kell a mellérizsa. Éreztem én hogy valami megy a háttérben. Az az Avtobaza remélem leszedi mindet, nem hallottam eddig a szerkezetről de szimpatikus.:)

</blockquote>

Ez kb ugyanaz, minthogy nincsenek orosz katonák a krímen. A gépek meg felderítők voltak, nem támadók. Az oroszok még nyertek is vele, gondolom örülnek annak, hogy belenézhetnek egy ilyenbe anélkül, hogy ezer darabra legyen robbantva.
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
"Buszokon érkeznek nyugat-ukrajnábol a jobb szektorosok Charkov-ba és automata fegyverekkel lovik a város oroszajku lakoit. Sok a sebesult.."

Remélem visszatér még janukovics de csak azután mielőtt az oroszok elfoglalták Kijevet.
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 836
113
Friss.
Buszokon érkeznek nyugat-ukrajnábol a jobb szektorosok Charkov-ba és automata fegyverekkel lovik a város oroszajku lakoit. Sok a sebesult....

Ez most vagy az oroszoké a false flag, vagy az oroszoké a casus belli. Remélem nem küldték előre a sok hülyét, hogy velük robbantsanak ki egy háborút, mert ha ez igaz akkor azok az emberek ezután nem lesznek annyira udvariasak, mint eddig.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 085
82 698
113
A lelott darab maradványait már Moszkvában vizsgálják, a tegnapinak még jobban orulnek mivel egészben van. :)
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
Putyin megkapta a casus. Orosz média lehozza és minden orosz vérkiván majd. A gazdasági következmények komolyak lesznek, de ezt az orosznép a nyugatnak tudja majd be akik honfitársaikra ráengették a nácikat.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 365
113
Ha ezek a folyamatok végbe mennek minden olyan személy vagy párt ami komolyabb nyugati kapcsolatokkal rendelkezik hallára lesz itélve, orosz földön.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 085
82 698
113
Remélem tévedek, de az a gyanum, hogy ki akarnak provokálni egy nagy balhét, amivel megakadályotnák a vasárnapi referendumot a Krímen. Erre utal egy mai hír is, hogy néhány nappal meghosszabbítják az amerikai flottakotelék tartozkodását a Foldkozi-tengeren.....
 

joker

Well-Known Member
2012. szeptember 16.
20 814
30 836
113
boki mennyire biztos az infó?

Lehet ha nekem vannak túl modern elképzeléseim a háborúról, de tömeges mészárlások helyett miért nem vadásszák le a fejeseket? Pl Jacenyukot az új kormánnyal együtt. Ha eza hír igaz a jobbszektor vezetői elsőszámú célpontjai lesznek a valamelyik túlképzett GRU csoportnak, de lehet ha csak egyszerűen a következő naggyűlésükre ledobnak egy bombát.
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 085
82 698
113
Az a baj, hogy ezek a nyomorultak félnek a jobb szektortol, ezért hagynak nekik ilyen nagy teret a bunozésre meg egyébre....
Amikor írtam akkor kezdodtek az osszecsapások, meglátjuk reggel .....remélem nem lesz halálos áldozat a város lakoi kozott....
 

antigonosz

Well-Known Member
2013. június 30.
29 243
67 964
113
Bekeményítettek az ukránok akkor az oroszoknak a keleti országrészben. Donyeck,Harkov... Nah ezt majd úgy hozza le a magyar média hogy az oroszok lőttek a szegény jobbosokra.:/
 

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 555
76 431
113
„Ilyen még sosem volt a történelmünkben. Ukrajna nyugatabbra tol minket.”

http://www.metropol.hu/itthon/cikk/1158939-nyugatabbra-kerulhetunk
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
48 085
82 698
113
291. tuzérségi dandár Ingusfoldrol ...
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vHE9Csb1WGQ
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Esw1-PG_CIc