Humor (csak haditechnikával kapcsolatos)

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Vipera kapitány

Well-Known Member
2021. május 11.
940
8 155
93
Azért kurvanagyot csalodtam ám!
4 közeli kép alapján laza szaros 3-4 óra keresgélés alatt megtaláltam hogy ez talán valami MOWAG cucc lehet és még egy óra és meglett hogy az piránya három és azt sem írta senki, hogy mekkora ász vagyok! :(




Egy vállonveregetés jól esett volna:
178.jpg
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 149
113
Azért kurvanagyot csalodtam ám!
4 közeli kép alapján laza szaros 3-4 óra keresgélés alatt megtaláltam hogy ez talán valami MOWAG cucc lehet és még egy óra és meglett hogy az piránya három és azt sem írta senki, hogy mekkora ász vagyok! :(




Egy vállonveregetés jól esett volna:
178.jpg
Tessék:
Mekkora ász vagyok!
:oops:
 

Vipera kapitány

Well-Known Member
2021. május 11.
940
8 155
93
Tessék:
Mekkora ász vagyok!
:oops:
Meg valami hatalmas mázlista is! Többször kifejtettem itt...te megírsz valamit ami után egyből kb. 70 oldalon át a totális ellenkezőjén vitatkozik mindenki kivéve Krissst aki csak sejtet..aztán tényleg megtörténik amit megjósoltál/tippeltél/kalkuláltál, de már senki nem foglalkozik vele (persze csakazért se!)...és mindig neked kell visszakeresned (pedig tudják ám jól), hogy hoppá ezt 60-70 oldallal ezelőtt megjósoltam, kiszámítottam basszátok meg stb. Erre kapsz néhány likeot (de ilyen megvetően odabasszák 3an 4en) majd jön a következő téma és írod hogy mi lesz és írják az nem az nem lehet, sőt ne is legyen...és így megy újabb 70 oldalon át :D
 

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 149
113
Meg valami hatalmas mázlista is! Többször kifejtettem itt...te megírsz valamit ami után egyből kb. 70 oldalon át a totális ellenkezőjén vitatkozik mindenki kivéve Krissst aki csak sejtet..aztán tényleg megtörténik amit megjósoltál/tippeltél/kalkuláltál, de már senki nem foglalkozik vele (persze csakazért se!)...és mindig neked kell visszakeresned (pedig tudják ám jól), hogy hoppá ezt 60-70 oldallal ezelőtt megjósoltam, kiszámítottam basszátok meg stb. Erre kapsz néhány likeot (de ilyen megvetően odabasszák 3an 4en) majd jön a következő téma és írod hogy mi lesz és írják az nem az nem lehet, sőt ne is legyen...és így megy újabb 70 oldalon át :D
Megtisztelő (ha annak szántad !), de az én náthás varázsgömböm elsősorban csak arra van, hogy a kis "naívságaimat" előadjam, és ne süllyedjünk végképp az unalom depressziójába.
Ha mégis bejön, akkor az csakis a fékezhetetlen zsenialitásomnak köszönhető, és semmi köze a "ráhibáztam" faktornak. :oops:
Én vagyok az idegesítő optimista civil, aki ugyan rendlekezik némi tapasztalattal több terülten (meg érdekel több témakör is), de csak a civil logika alapján tudok kombinálni. Aztán szépen le vagyok hurrogva.
De nem adom fel!
 
  • Tetszik
Reactions: Vipera kapitány

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
2 569
8 478
113
Azért kurvanagyot csalodtam ám!
4 közeli kép alapján laza szaros 3-4 óra keresgélés alatt megtaláltam hogy ez talán valami MOWAG cucc lehet és még egy óra és meglett hogy az piránya három és azt sem írta senki, hogy mekkora ász vagyok! :(




Egy vállonveregetés jól esett volna:
178.jpg
Igazából én 10perc alatt meg találtam,be írtam h 8x8–>képek és azokat néztem amik oldalról vagy a popsi latszodik és pár perc után be azonosítottam…csak megint nem írtam le.
:oops:
 
  • Tetszik
Reactions: Vipera kapitány

Vipera kapitány

Well-Known Member
2021. május 11.
940
8 155
93
Megtisztelő (ha annak szántad !), de az én náthás varázsgömböm elsősorban csak arra van, hogy a kis "naívságaimat" előadjam, és ne süllyedjünk végképp az unalom depressziójába.
Ha mégis bejön, akkor az csakis a fékezhetetlen zsenialitásomnak köszönhető, és semmi köze a "ráhibáztam" faktornak. :oops:
Én vagyok az idegesítő optimista civil, aki ugyan rendlekezik némi tapasztalattal több terülten (meg érdekel több témakör is), de csak a civil logika alapján tudok kombinálni. Aztán szépen le vagyok hurrogva.
De nem adom fel!
Annak szántam igen és tenyleg így is van! Megírod...ellenkeznek ...(pedig nem azt írod hogy most az az eszköz jó vagy nem jó meg milyen lesz a terepmintája pl. panther) hanem csak annyit, hogy szerinted ez vagy az lesz és gyártunk is meg igy logikus stb. Kriss után rád lehet még stratégiát építeni mert valamiért jól működsz és bejön a kalkuláció. Es nagy bztonsággal lehet mert nagyon mellé sosem lősz pedig nem csak úgy körbepuhatolod "fingot reszelve" a témát mint sokan, hanem célirányosan. De más témában is pl. ukrajnával is...ha valaki faszságot ír azt megírod, hogy az egy hülyeség és kész... ha oroszfan ha ukránfan az illető.
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 069
18 793
113
Dobtam egy magas labdát ennyit tehetek az ügy érdekében azért a c-típust és karrieremet nem szeretném kukába dobni egy kommentert :cool: :oops: Turelem

Igazából ezek nem jó hírek. Nem kellene ezeket a magas labdákat dobni, mert izgalomba hozod a népet, de nem mondasz el semmit. Tehát kitolsz itt a civil érdeklődőkkel lényegében. :)
Akik lehet most majd zaklatni fognak infókért.