Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Ramzana

Well-Known Member
2021. október 22.
5 156
28 924
113
6d3d380536f579c8d65ce473f33fdf30964deb857fe08a0d4eb1f91df88bf91d_1.webp
 

perceptron

Well-Known Member
2023. június 15.
4 551
8 054
113
The man has devoted much of his life to building giant rockets.

So, perhaps, it should be no surprise that it has come to this: Elon Musk resorting to phallic barbs in his online feud with fellow billionaire Mark Zuckerberg.

“I propose a literal dick measuring contest,” Musk tweeted last Sunday night, topping even himself for a new level of blatant crassness.

His coarse banter on a very public stage stands in stark contrast to much of corporate America’s current state of heartburn over possibly triggering any offense. After watching Bud Light fumble with transgender issues, c-suite executives have increased trepidation over being associated with social topics—even ones that may have recently been seen as promoting social good—out of concern about falling within someone’s crosshairs.

Not Musk. He has built a following with wink-wink high-jinks at the companies he runs, from Tesla, the car company; to SpaceX, the rocket maker; and, as of late October, Twitter, the social-media platform.

Some Twitter users found his Zuckerberg zinger out of bounds, such as Emmet Peppers, a hedge-fund manager, who responded: “Come on man…probably should delete this one.”

For many others—more than 55,000 users liked the tweet as of Friday evening—the jab appealed to a certain sophomoric sensibility, helping explain the unusual populism that Musk, as the world’s richest man, has cultivated after more than a decade of unusual tweeting.

Over the years, his jokes have only grown edgier. Years ago, it was about naming Tesla’s vehicles so the ending characters on the model monikers spelled out S.3.X.Y. Today, he automatically responds to press inquiries at Twitter with poop emojis. His antics, even if off-putting to some, have helped endear him to others, who say he seems more authentic compared with image-conscious CEOs at other companies.

Teljes cikk Musk gyakran veszelyes humorarol: https://www.wsj.com/articles/did-el...-long-history-behind-his-bawdy-humor-f1da4a11
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113
Mit akarna gyártani?
A Gidrán név marad, de a gépek helyett hazai fejlesztésben és előállításban 300 lovat adna Mezőhegyes -LJ vezetése alatt; és ezért lett Szalay a főstrázsamester a minisztériumban és ezért van a huszár hagyomány ennyire nyomva.

És ha már itt tartunk meg lehet nyugodni, lesz még önjáró tüzérség; fogatolt tüzérség.
 

phaidros

Well-Known Member
2014. augusztus 9.
11 217
30 266
113

@Wilson :)

"-Nem tudom, hogy ki látta.
-Senki nem látta.
-Én nem láttam, így nem is hittem el sem.
-Én akkor is elhittem, mikor valaki más látta. Mikor én láttam, az volt az igazi.
-De aki látta, az nem mondja, hogy nem látta.
-Benedek 7 méterről látta, Néger meg kergette.
-Mi a Jóisten volt az egy űr az izé' égből, hogy olyan gyors?
-És én kérdeztem, na Géza idefigyelj komám láttad? Komám láttam."