Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

W

Wilson

Guest
A házaspár megegyezik, hogy akármelyikőjük hal meg először, az visszajön elmondani, hogy vajon van-e szex a halál után, bár mindkettőjükben élt a kétség, hogy van-e egyáltalán élet a halál után...
Hosszú éveket éltek le együtt, mikor egy szép napon a férj meghal.
Állva a szavát, visszatért a lelke beszámolni a tapasztalatokról.
"Marion .... Marion "
"Te vagy az, Bob?"
"Igen, visszajöttem, ahogy megegyeztünk!"
"Nagyszerű, és hogy néz ki a helyzet?
"Nos, reggel ébredés után mindjárt szex.
Aztán megreggelizem, nyomás a golfpályára. Ott megint egy kis etye-petye, utána napozás és fürdőzés majd ismét egynéhány igen kellemes aktus.
Aztán itt az ebédidő (biztosan szeretnéd a kaját, sok-sok zöld), aztán megint egypár kamaty a golfpályán és ez gyakorlatilag így megy egész délután, csak szex és megint szex.
Könnyű vacsora után vissza a golfpályára, ahol aztán egészen késő estig megy a dolog, ki tudja már számon tartani hányszor.
Persze ezek után aztán már jólesik egy kis alvás, a jól megérdemelt pihenés, hiszen másnap reggel minden kezdõdik elölről!"
"Oh, Bob! A Mennyországban vagy?"
"Hát, nem egészen! Üreginyúl lettem valahol Dél Angliában.”
 
W

Wilson

Guest
Találkozik a kismalac a bátor nyuszikával.
- Szia, bátor nyuszika! Te tényleg nem félsz a rókától?
- Tényleg.
- Veled tarthatok? Hallottam, hogy pont erre vadászik, és nagyon félek.
- Gyere.
- Te bátor nyuszi, már érzem, hogy itt a róka a közelben. Biztos nem félsz?
- Biztos.
- Már látom is, ott vicsorog. Hogyhogy téged nem esz meg?
- Néhanapján viszek neki egy malacot.
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 449
67 743
113
130304643_3774797032560081_6697918268230163422_n.jpg
 

MoyesMD

Member
2020. október 29.
24
53
18
Megy a székely a fiával horgászni. Kieveznek a csónakkal, belógatják a csalit, majd leülnek. Egy félóra múlva megkérdi a gyerek:
- Édesapám, miért lebeg a csónak a víz tetején?
- Azt én nem tudom - mondja az öreg.
Eltelik egy újabb félóra.
- Édesapám, a halak hogyan tudnak levegőt venni a víz alatt? - kérdi ismét a gyerek.
- Hát azt én nem tudom - feleli az öreg.
Kis idő múlva:
- Édesapám, miért kék az ég? - kérdi a gyerek.
- Azt nem tudom - mondja újra az öreg.
- És édesapám, nem baj, hogy ilyen sokat kérdezek?
Nem maradt le a poén ? /Ha jól emlékezem az volt , hogy
-Nem baj , úgy tanul a gyerek , ha kérdez.
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 595
25 870
113
Mit tanulhatunk a vízilovaktól?
Lehetetlen lefogyni sok sétálással és zöld növények és saláta evéssel.

aVwA5nn_700bwp.webp
Tuti, hogy girnyó/csontsovány vízilovat még nem észleltek, mert annak a fajsúlya miatt egyfolytában úsznia kellene.

Az biztos, hogy nasiznak kint zöldséget köretnek, mert valószínű hogy

sunyin, stikában a víz alatt falják a jó zsíros húsú krokodilokat, vagy amire fáj a foguk.

 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 595
25 870
113

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 595
25 870
113
"
Képes fejtörőt tett ki a Twitter-oldalára az amerikai Központi Hírszerző Ügynökség. A CIA feladványán elsőre egy havas utcaképet láthatunk. Egy teljesen átlagos település, házak, autók, egy útkereszteződés, fák a távolban.

A CIA pedig azt szeretné megtudni, hogy a játékosok szerint hány óra lehet éppen a képen. Három lehetőséget is megadnak: 15, délelőtt 11 és reggel 7 órát.

Íme a kép és a szavazási lehetőség:"

A 2. oldalon van a megfejtés.

https://www.szeretlekmagyarorszag.h...a-amibol-kiderul-mennyire-vagy-jo-megfigyelo/

Szerintük én rosszra tippeltem, de én tudom, hogy ők tévedtek. :D
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 204
113
"
Képes fejtörőt tett ki a Twitter-oldalára az amerikai Központi Hírszerző Ügynökség. A CIA feladványán elsőre egy havas utcaképet láthatunk. Egy teljesen átlagos település, házak, autók, egy útkereszteződés, fák a távolban.

A CIA pedig azt szeretné megtudni, hogy a játékosok szerint hány óra lehet éppen a képen. Három lehetőséget is megadnak: 15, délelőtt 11 és reggel 7 órát.

Íme a kép és a szavazási lehetőség:"

A 2. oldalon van a megfejtés.

https://www.szeretlekmagyarorszag.h...a-amibol-kiderul-mennyire-vagy-jo-megfigyelo/

Szerintük én rosszra tippeltem, de én tudom, hogy ők tévedtek. :D


"Vicces" fiúk!
Megint toboroznak? :cool:
 
  • Tetszik
Reactions: jani22

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 710
17 028
113
"
Képes fejtörőt tett ki a Twitter-oldalára az amerikai Központi Hírszerző Ügynökség. A CIA feladványán elsőre egy havas utcaképet láthatunk. Egy teljesen átlagos település, házak, autók, egy útkereszteződés, fák a távolban.

A CIA pedig azt szeretné megtudni, hogy a játékosok szerint hány óra lehet éppen a képen. Három lehetőséget is megadnak: 15, délelőtt 11 és reggel 7 órát.

Íme a kép és a szavazási lehetőség:"

A 2. oldalon van a megfejtés.

https://www.szeretlekmagyarorszag.h...a-amibol-kiderul-mennyire-vagy-jo-megfigyelo/

Szerintük én rosszra tippeltem, de én tudom, hogy ők tévedtek. :D
Ahhoz képest, h mi a helyes válasz, eléggé letaposott a hó az utakon. Ráadásul a hegy mögött ál a nap, de mégis van vetett árnyék. Nem csoda ha nem találják saját embereiket sem meg: )
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 595
25 870
113
"Vicces" fiúk!
Megint toboroznak? :cool:
Ahhoz képest, h mi a helyes válasz, eléggé letaposott a hó az utakon. Ráadásul a hegy mögött ál a nap, de mégis van vetett árnyék. Nem csoda ha nem találják saját embereiket sem meg: )
Ja, lehet hogy toboroznak, mert nem találják meg saját embereiket, kellene már nekik az okosok. :D

Én a 11 órát tippeltem magamban a téli időszak árnyéka alapján.

Lehet, hogy dezinformáció a 7 óra. :D