Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

Centquri prime

Well-Known Member
2021. december 22.
4 915
24 604
113
Igaz történetek a múltszázadból és az ezredforduló környékéről.

7.
A becsvölgyei TSZ parasztot elküldték pártiskolába. A vizsgán feltették neki a kérdést.

  • Tisztelt Elvtárs! Mit tud mondani Marx és Engels tanairól?
  • Az első két úriembert sajnos nem ismerem, de harmadik, az a szódás Csonkahegyháton.
  • ??????
  • A Tanai.
KIDS elődöntő, felfokozott idegállapot, kosárlabda, végtelenig kiélezett mérkőzés, és egy fault, majd az azt követő párbeszéd a játékos és a bíró között:
-kurva anyád!
-mit mondtál?
-Bazd meg süket is vagy nem csak vak?
 
M

molnibalage

Guest
12552834_970188623046465_5032876044200092318_n.jpg
 

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 344
10 717
113
...napi vagy heti vagy óránkénti fizetéssel...
Ha nem hallottam volna a következő sztorit, azt hinném, hogy ez csak viccekben fordul elő.

Egy - mi más? - jómódú nőgyógyász ismerősöm mondta el nekem évekkel ezelőtt:
Keresett a házhoz egy megbízható kertész mindenest.
Ajánlottak neki egy kisebbségi srácot, akivel nagyon meg volt elégedve az előző munkaadója (csak az elköltözött más városba, ha jól emlékszem).

Be is vált, szorgalmas volt, jó munkát végzett. Kapta havonta a fizetést.
Egy idő után szólt a srác, hogy azt a kis pénzt nehezen tudja beosztani egész hónapra, nem e kaphatná időarányosan kéthetente?
Úgy kapta ezután.
Egy idő után szólt a srác, hogy azt a kis pénzt időarányosan nem kaphatná e hetente?
Úgy kapta ezután.
Egy idő után szólt a srác, hogy azt a kis pénzt nem kaphatná e időarányosan három naponta?
Úgy kapta ezután.
Egy idő után szólt a srác, hogy azt a kis pénzt nem kaphatná e időarányosan naponta?
Úgy kapta ezután.
Egy idő után szólt a srác, hogy azt a kis pénzt nem kaphatná e meg időarányosan délben, mielőtt elmegy ebédelni, meg a munka végeztével?
Mivel a munkáját remekül végezte - nem olyan könnyű találni ilyen megbízható embert - a kérését teljesítette a nőgyógyász.
(Végül is mindig volt a zsebében pénz:rolleyes:)
De arra vigyázott, hogy csak elvégzett munka után adjon neki pénzt!

...történt egy napon, hogy kútásót kellett hívni, aki mélyített a kúton.
A srác mellett dokink is segített a mesternek. De valamit venni kellett a munkálatokhoz a közeli iparcikk boltban. A doki úgy döntött, hogy inkább a srácot küldi el a boltba vásárolni, ők addig is haladnak a mesterrel.
Adott neki 3200 Forintot.

A srác elment a boltba.


Azóta sem jött vissza.
 

Laikus

Well-Known Member
2021. szeptember 2.
118
528
93
Igaz történetek a múltszázadból és az ezredforduló környékéről.

9. (az utolsó)

H. Z. építési vállalkozó igazi életművész volt. Néhány példa.

Láttam a házában az Ő megrendelésre készített és le is zsűriztetett festményeket. Kettőre emlékszem. Az egyiken egy hosszú hajú, félszemű, kuruc ruhás ember ölében ült egy ruhátlan fiatal nő. A kép címe: A Vak Bottyán.
A másik festményen, egy termetes sárga tökön pihent egy légy. A kép címe: Légy a tökömön.

Z….. egy pénteki napon szólt a feleségének, hogy leugrik tejért és elment otthonról. Eltelt a pénteki nap, de a férj nem ment haza. Elmúlt a szombat is, de még mindig nem került elő. Még vasárnap sem. Talán már a rendőrséget is riasztották, amikor Z….. hétfőn becsöngetett. A felesége ajtónyitáskor először csak dermedten nézi, meg sem tud szólalni. Aztán már épp mondana valamit, amikor a férj felemeli a kezét és mutatja, ami benne van.

- Hoztam tejet, vagy nem hoztam tejet?
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 382
23 108
113
4:30-kor hajnalban cseng a telefon. Egy férfi hívja a haverját, és kimért hangon így szól:
  • Emlékszel arra a vöröshajúra?
  • Megőrültél? Tudod hány óra van?... Melyikre gondolsz?
  • Hogy melyikre? Emlékszel, amikor 9 hónappal ezelőtt kifogyott a benzin a hegyekben, és egy több emeletes házban húztuk meg magunkat egy vöröshajú nőnél estére?
  • Jaaa, hogy arra? Mi van vele, hogy így éjjel hívsz miatta?
  • Mindjárt elmagyarázom. Igaz, hogy akkor este belopóztál a szobájába?
  • És te erről honnan tudsz?
  • Levelet kaptam az ügyvédjétől.
  • Komolyan?
  • A legkomolyabban mondom. És igaz, hogy ahelyett, hogy a saját nevedet mondtad volna meg neki, az enyémét adtad meg?
Rövid csend.
  • Igaz, ne haragudj érte barátom!
  • Gratulálok barátom! Csak hogy tudd, nagyon jó lehettél nála. A vöröshajú nő három nappal ezelőtt váratlanul elhunyt, és minden vagyonát, a házat is rám hagyta. Most hagylak nyugodtan tovább aludni...
 

theo

Well-Known Member
2016. június 1.
2 334
9 634
113
Ez nekem kimaradt az életemből:

Kadirov meghívta Bident Csecsenföldre, hogy a saját szemével lássa: országában nincsenek buzeránsok
Forrás: https://kuruc.info/r/4/233978/

Visszaszólt Bidennek a csecsen elnök – írja a Moscow Times nyomán a Mandiner. Minap ugyanis az ENSZ közgyűlésén mondott beszédében az amerikai elnök a következőket mondta: "Mindannyiunknak meg kell védenünk az LMBTQ-személyek jogait… legyen szó akár Csecsenföldről, akár Kamerunról, akár más országról".

Ezt nem hagyta szó nélkül Ramzan Kadirov, aki a közösségi médiában vágott vissza. "Biden annyira abszurd kijelentést tett, amire válaszul csak annyit tehetek, hogy meghívom hozzánk, hogy a saját szemével láthassa, a Csecsen Köztársaságban nincsenek buzeránsok" – olvasható Kadirov bejegyzésében.

:D :D
Ez kurva jó!!!!:D:D:D
 

andris.7

Well-Known Member
2016. szeptember 17.
82
426
53
Mit mondanak a nők, amikor rajtakapják őket?
Az angol nő: Darling, ha időben tájékoztattál volna mikor jössz haza, elkerülhető lett volna ez a mindkettőnknek kínos helyzet.
A német nő: Hans, ma a szokásosnál 4 perccel és 45 másodperccel korábban jöttél haza. Ezt meg kell magyaráznod!
A francia nő: Jean, milyen jó, hogy jössz. Jacques már nem bírja tovább.
A svéd nő: Te vagy az, Olaf? Én már ugyan kész vagyok, de Sven még szórakozna, csatlakozz!
Az orosz nő: Iván, végre egy igazi férfi! Ez itt még fel sem pofozott előtte.
A zsidó nő: Izsák, te vagy? De akkor ki a fene fekszik rajtam?
A román nő: Kedvesem, ne aggódj, előre fizetett.
A székely nő: Kend az összes pálinkát megitta, mi mással tudtam volna megkínálni?
A roma nő: Gazsi, itt marasztalom már 2 órája, hogy el tudd lopni a pénztárcáját
A magyar nő (miközben kiugrik az ágyból): István, kinek hiszel jobban: nekem, vagy a szemednek?
A cseh nő: Pepa, nyugodt lehetsz. Most tudtam meg, hogy ő lesz a főnököd.