Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 463
67 807
113
273381761_5123206494358318_6577997910042769093_n.jpg
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 595
25 871
113
A hallgatók gyakorlati munkáinak, beadványainak és a diplomamunkáinak elbírálásában szívesen részt veszek! :rolleyes:

 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 302
55 582
113
A hallgatók gyakorlati munkáinak, beadványainak és a diplomamunkáinak elbírálásában szívesen részt veszek! :rolleyes:




Elvállalom a szakmai elnök séget, és a minoség ellenorzést! :rolleyes::D
 
  • Vicces
  • Tetszik
Reactions: jani22 and Nemerson

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
A hallgatók gyakorlati munkáinak, beadványainak és a diplomamunkáinak elbírálásában szívesen részt veszek! :rolleyes:

Nagyfaterom egy pálinkafőző vállalatnál dolgozott. Mindig is éreztem, hogy értelmiségi családba születtem. :p
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Én egyszer a kutya házában aludtam, egyszer fejjel előre bemásztam a spejz ablakán is... Nem találtam a zsebemben a lakáskulcsot... :D
eh..az semmi, mindgya emelem a tetet...

reszegen mentem haza, es a kapukulcs vhogy elmaradt valahol, hat ne ebreszem mar fel a szuleimet (jo 20 eve volt ez) meg a fel utcat sem azzal hogy verem reszegen az ablakot...eldontottem hogy majd atugrok a kapun.

elegge magos vaskapu volt, voltak a tetejen azok a diszek is, en meg elfelejtettem hogy vannak.
a terv szerint, ugy ahogy katonasagba tanitottak atugorni az ilyesmit, neki szaladok majd es felugrok, atdobom magam, utana fejel majd lefele, es majd szepen mint egy rendes fiatalember a labomon landolok,nyugodtan besetalok a hazba es senki sem veszi eszre hogy mi volt velem. gyerekjatek lesz az egesz..

egy nagy lofasz lett az egeszbol. beleakadt a ruham abba szar disz tuskebe, es fejjel lefele logtam egy jo 2 ora hosszat.

ugy szabadultam hogy a hazbeliak eszrevettek hogy a kapu korul vmi cirkuszolas van, hogy ne lenne ott kinlodtam rajta hogy kiszabaduljak,
 

Laikus

Well-Known Member
2021. szeptember 2.
118
528
93
Mi a különbség egy vagon búza és egy vagon csecsemő között?

A vagon búzát nem lehet kirakni vasvillával.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 890
56 737
113
eh..az semmi, mindgya emelem a tetet...

reszegen mentem haza, es a kapukulcs vhogy elmaradt valahol, hat ne ebreszem mar fel a szuleimet (jo 20 eve volt ez) meg a fel utcat sem azzal hogy verem reszegen az ablakot...eldontottem hogy majd atugrok a kapun.

elegge magos vaskapu volt, voltak a tetejen azok a diszek is, en meg elfelejtettem hogy vannak.
a terv szerint, ugy ahogy katonasagba tanitottak atugorni az ilyesmit, neki szaladok majd es felugrok, atdobom magam, utana fejel majd lefele, es majd szepen mint egy rendes fiatalember a labomon landolok,nyugodtan besetalok a hazba es senki sem veszi eszre hogy mi volt velem. gyerekjatek lesz az egesz..

egy nagy lofasz lett az egeszbol. beleakadt a ruham abba szar disz tuskebe, es fejjel lefele logtam egy jo 2 ora hosszat.

ugy szabadultam hogy a hazbeliak eszrevettek hogy a kapu korul vmi cirkuszolas van, hogy ne lenne ott kinlodtam rajta hogy kiszabaduljak,
Szerencsére csak a ruhâd akadt be a tüskèkbe... :D
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Szerencsére csak a ruhâd akadt be a tüskèkbe... :D
hat a hasamat is atszurhatta volna...nyomtam is a hasizmaim rendesen egy parszor.

nagyon nagy mazlim volt. amugy ott volt a fal is a kapu utan, melette meg egy fa. soha sem ertetem kesobb hogy en kretenje miert nem ott probaltam meg.
de hat amikor bezabalsz, akor az logika az utolso amire szamithatsz :D

a szomszedgyerek anno, nem ivot, csak okos volt nagyon,hasonlo volt a kapu is, es ott a bajaratnal kinlodot, ralepet a kilincsre az egyik labaval, probalt atlepni a kapun, lecsuszot a laba a kilincsrol, es a honalja alat beleszurodot a tuske. ott ordibalt a kapun.

nem gyerekjatek az a disz a kapun, bar lehet betoroellenes funkcioja is lehet, a kreteneket siman elkapja, az mar bizonyitva van.
 
T

Törölt tag 2361

Guest
Király, h ezt el kell magyarázni. Következő cikk: ne dugd a villát a konnektorba.
wazze, azok a 1970-80 genaraciok..mennyi hulyeseget csinaltunk, de akor is voltak dolgok amire tudtak hogy il;yet nem csinalunk, mert hulyeseg. vagy ezt igy meg ugy kell, mert ez a logikus..

a mostani uj generacioknak meg a legegyszerubb dolgokat es legalabb 10x kel elmagyarazni.
 

rappali_

Well-Known Member
2016. szeptember 18.
3 714
17 044
113
Volt egyszer, h lakásban (panel) tartottam bulit. Ahogy kell, előre kiírtam, h mi várható... Amire nem számítottam, h házigazdaként nem mókás hajnali 3-kor részegen, a röhögő rendőröknek adataimat diktálni, majd hajnalban aktuális bnővel végigtakarítani a rommá hányt lépcsőházat. Pár nap múlva édesanyám mutatja a helyi lapot, h "ezek nem a te barátaid voltak?"; az utcán pár autó felborítva, tettesek elfogva, stb. Évekkel később tudtam meg, h de... Az egyik mesélte, h még kihallgatás alatt is olyan részegek voltak, h amikor a rendőr kérte a vallomás aláírását 3 példányban, az első lapot írták 3x alá.