Humor

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

  • Az elmúlt évek tapasztalatai alapján, és a kialakult helyzet kapcsán szeretnénk elkerülni a (többek között az ukrán topikban is tapasztalható) információs zajt, amit részben a hazai sajtóorgánumok hozzá nem értő cikkei által okozott visszhang gerjeszt. Mivel kizárható, hogy a hazai sajtó, vagy mainstream szakértők többletinformációval rendelkezzenek a fórumhoz képest a Wagner katonai magánvállalat oroszországi műveletével kapcsolatban, így kiegészítő szabály lép érvénybe a topik színvonalának megőrzése, javítása érdekében:

    • a magyar orgánumok, közösségi média oldalak, egyéb felületek hírei és elemzései (beleértve az utóbbi időkben elhíresült szakértőket is) nem támogatottak, kérjük kerülésüket.
    • a külföldi fősodratú elemzések, hírek közül az új információt nem hordozók szintén kerülendők

    Ezen tartalmak az oldal tulajdonosának és moderátorainak belátása szerint egyéb szabálysértés hiányában is törölhetők, a törlés minden esetben (az erőforrások megőrzése érdekében) külön indoklás nélkül történik.

    Preferáltak az elsődleges és másodlagos források, pl. a résztvevő felekhez köthető Telegram chat-ek, illetve az ezeket közvetlenül szemléző szakmai felületek, felhasználók.

ornagy

Well-Known Member
2014. október 24.
2 898
11 331
113
Hogy stilusos legyek, nem akarok más csirkéivel ékeskedni, ezeket én is úgy találtam.
De ha már itt tartunk:
Miért kelt át a csirke az úton, für mich
Kökörcsin: "Ím egy szerény bárd, én a krónikás az átkelő csirkének írom e dalt"
Vengenbergi Jenefer:
Átkelt az úton, hogy visszafordítsa a mutációt
Tünde: Az ősi jussa az, hogy átkelhessen, de az emberek elvették-e jusst.
Ciri: Talán én lehetek az, aki segít megnyitni a kaput, hogy ne kelljen átkelni az úton
Emir: Nilfgard érdekei miatt a csirkének meg kell halnia
Geralt: Hmm

az elso evadban meg igy hangzott volna:

...
Tünde: Az ősi jussa az, hogy átkelhessen, de az emberek elvették-e jusst.
Ciri: Talán én lehetek az, aki segít megnyitni a kaput, hogy ne kelljen átkelni az úton
Emir: Nilfgard érdekei miatt a csirkének meg kell halnia
Geralt: A pics§ba ! ! !
 

boki

Well-Known Member
2012. május 18.
47 825
81 204
113
273415413_1404671213299379_1159065977174048829_n.jpg
 

Kim Philby

Well-Known Member
2020. december 16.
9 830
30 455
113
Tudod a remény hal meg utoljára! Fogott már valaki ilyen halat én még nem! :rolleyes:
Kérdezte az asszony tőlem:
-Ennyi év után, van még remény?
Mondtam neki, hogy:
-Próba, cseresznye.
Erre benyúlt a gatyámba, majd felkiáltott:
-De hát ez halott!
-Él az még. - mondtam somolyogva.
Így esett, hogy az asszony fogott egyet. Őt kérdezd. :rolleyes:
 

Laikus

Well-Known Member
2021. szeptember 2.
118
528
93
Margit a TSZ dolgozója, egyedül kapálja a TSZ kukoricáját a határban. Odamegy hozzá Józsi, a kollégája.

• Margit. Te egy nagyon formás lány vagy. Adok neked 500 Ft-t. Megmutatod a melleidet?
• Mit képzelsz rólam, takarodj innen!
• Ugyan már Margit, én adok 500 Ft-ot, Te pedig 1 percre megmutatod a melleidet. Az nem kerül semmibe és senki nem tudja meg.
• Na jó, megmutatom.
• Margit. Adok neked 1.000 Ft-ot. Megmutatod a popsid?
• Na jó, megmutatom.
• Margit. Adok én neked még 5.000 Ft-ot. Kefélsz velem?

Margit némi győzködés után kötélnek áll, majd folytatja a munkáját.
Néhány óra múlva arra jön a TSZ elnök és kérdezi.

• Margit járt erre a Józsi?
• Járt.
• És adott neked pénzt?
• Aztán mért adott volna?
• Mert vele küldtem el a fizetésedet.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 657
55 315
113
Ez kicsit durva....:)
Jim Carey programjából a netflixen:

Mindenki beszél a holokausztról. A holokausztról, ahol 6 millió zsidó esett âldozatúl a nâci ideologiának.
Senki nem beszél azonban arról, hogy a nâcik több szâzezer cigânyt, buzit, kommunistát ... is elpusztitott a halâltâborokban.
Erröl mièrt nem beszèlnek?
Azèrt, mert a nâcikról nem szabad semmi jót mondani!
Önkritikát kell gyakoroljak. Jimmi Carr vicce ez, nem Jim Carrey-é.
Elnèzést. :(