Igen platósat!Egy mit? Platosat?
Igen platósat!Egy mit? Platosat?
Egy mit? Platosat?
Biztis lemaradt a teteje mert nem sikerult meg utalni
Az az orra.
Az észteknek jó sok NMS-t gyártottak le...
230 darabot rendeltek.Az észteknek jó sok NMS-t gyártottak le...
Amugy engem komolyan erdekel egy db gidran eves fenn tartasi koltsege amiben benne van az olajcsere gumik kopasanak aranya stb stb.Gidránból is összegyűlt egy pár megint gondolom ezeket kapja hódmező
![]()
20.Most akkor Nomád biznisz van vagy csak a Gidránt írták 20.-ra is alá??? Bocsi nem nagyon volt időm mostanában olvasgatni mindent is!
az FNSS-t most vásárolta fel a Nurol.Kár, hogy a Nurollal, és nem az Otokar-ral, vagy az FNSS-el kezdtünk inkább üzletelni, ha már Törökországtól szerzünk be járműveket..
Az utóbbiaknak sokkal nagyobb a portfóliójuk pusztán látva a honlapjukat, és a Gidrán potens járgány ugyan, de a másik két cég is tudott volna ajánlani hasonlót. Ráadásul APC-re is sűrgősen szükség lenne, végleg leváltva a megmaradt btr-ket. Esetleg helyi gyártással.
Pláne, hogy ez a Nurol-Rába féle Gidrán hazai gyártás sem akar valahogy beindulni..
... és a GFB ( gépjármű felelősségbiztosítás ) az smafu ?Amugy engem komolyan erdekel egy db gidran eves fenn tartasi koltsege amiben benne van az olajcsere gumik kopasanak aranya stb stb.
Igazad van. En most fizettem be a 26 eves szutykomra az is fajt nem higy meg egy gidranra... és a GFB ( gépjármű felelősségbiztosítás ) az smafu ?![]()
Mennyinél járunk összesen? 120 db?https://www.facebook.com/share/1L7N5ktVrT/
BEJELENTÉS!
új Gidránnal erősödik Magyarország!
A magyar emberek védelméhez a legjobb eszközöket gyártjuk és szerezzük be!
A Gidrán harcjárműveket a Nurol Makina Törökországban készíti,a kiegészítő radar- és fegyverrendszereket Magyarországon szerelik a járművekbe.
Erős, mozgékony, sokoldalú - tovább épül a vasménes!
Na bob hivatalosan is bejelentette a több mint egy éve megredelt 56 darabot.
106.Mennyinél járunk összesen? 120 db?
Még mindig nincs terv a végleges számokról? Miért van így elaprózva?106.
10+40+56
legalább 300 dbMég mindig nincs terv a végleges számokról?
így van rá pénz...Miért van így elaprózva?
Biztos ez is titok...A 120-as önjáróból lesz valami?
A működés biztosítása érdekében a fórum alapvető, illetve opcionális sütiket használ..