[HUN] KF41 Lynx / Hiúz

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 860
35 229
113
A betanulas gyorsitasa es a gyartosor felallitasa vegett ugyis szerintem minimum 3 de inkabb nemetesen 4 parhuzamos de eltero soron megy majd a szereles es a betanulas. Az elejen az elso 4 es szeria legyartasa biztos hogy lassan fog mennei. /gyartosort ertekelve stb.../ itt ha valami miatt alkatreszt kell cserelni a gyartosorba valo belenyulas nem gond /hisz legalabb 3-4 lehetseges variacio fut egyszerre./
Lesz humanero takarek egy robotizalt egy javaban humaneros es egy kitudja milyen variacio. Csak pl. /kesobb ezeket amugy ertekesithetik... Kulonbozo meretu gyartoegysegekre optimalizava kulonbozo variacioju gyartosorokat./vegulis technologia fejlesztes./
 

megazez

Well-Known Member
2018. július 22.
7 602
25 015
113
Jelenleg fizikálisan nem létezik olyan Lynx nekünk lesz.
Jelenleg fizikálisan pedig a kengurusok ifv-je létezik aminek állítólagosan lvl6-nak kell lennie vagy kibukik, innen nézve felesleges nekünk gyengébb lynx-et terveztetni vagy felszerelni era/nera páncélzattal.
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 536
79 661
113
Jelenleg fizikálisan pedig a kengurusok ifv-je létezik aminek állítólagosan lvl6-nak kell lennie vagy kibukik, innen nézve felesleges nekünk gyengébb lynx-et terveztetni vagy felszerelni era/nera páncélzattal.

A RM-es PPT mást mond...
Az,hogy mit vesznek az ausztrálok kb lényegtelen
 
K

kamm

Guest
A RM-es PPT mást mond...
Az,hogy mit vesznek az ausztrálok kb lényegtelen

Ja hogy akkor megsem "fizikálisan" keresed a létező Lynxeket...?

Kicsit megzavarodtam itt a logikadat kovetve, szerintem nem vagyok egyedül, segíts ki minket, hogyan is van ez szerinted...
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 536
79 661
113
Kiemeltem az idézetben, hogy a védettségi szintek logisztikai vagy könnyen páncélozott jarművekre vonatkoznak.
Tehát az eredeti kérdésnek nem volt értelme

A kérdésnek volt értelme,csak te nem arra válaszoltál.A kérdés értelmét nem a választ határozza meg.
 
  • Tetszik
Reactions: Crusader

Terminator

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
2010. április 19.
39 654
76 632
113
x5fdb7e7919ce9401825479.JPG.pagespeed.ic.5iSXcuWMs0.webp


x5fdb7e7a9f5c0809766274.JPG.pagespeed.ic.49-9AePlj1.webp


x5fdb7e7ab10ed071324750.JPG.pagespeed.ic.YoSj2W53yv.webp

Még néhány kép...
ESP_6090.jpg


ESP_6406.jpg


ESP_6552.jpg


 

borisz

Well-Known Member
2012. május 25.
8 351
11 309
113
Kedves uraim!
Lehetne, hogy jegeljük ezt a parttalan vitát?
Tegye meg mindenki a tétjeit, aztán várjuk ki, így csak szót szaporítunk.
Nekem kb. az egész decemberi tevékenységem az volt, hogy ilyen vitákon rágtam át magam itt. :(
 
K

kamm

Guest
Kedves uraim!
Lehetne, hogy jegeljük ezt a parttalan vitát?
Tegye meg mindenki a tétjeit, aztán várjuk ki, így csak szót szaporítunk.
Nekem kb. az egész decemberi tevékenységem az volt, hogy ilyen vitákon rágtam át magam itt. :(

Ez legalabb uj vita, nem olyan, mint fitom amokfutasa a masik temaban a 125x leragott F-35 korul, mert semmilyen magyarazatot nem kepes feldolgozni.. :D
 
  • Tetszik
Reactions: fedett_mókus
K

kamm

Guest
Nem adtál semmilyen magyarázatot csak nyomod a gripen lobbit!

Legalabb 4-5 ember leirta mar neked, miert okorseg az egesz F-16-os felvetesed, majd az F-35-os, majd a roman stb otleteid. Tobbszor is.
Oreg, fejezd be a trollingot, most mar tobb temaban is. Hulyesegeket beszelsz es elvezed a figyelmet, keptelen vagy befejezni - tipikus troll viselkedes.
 
  • Tetszik
Reactions: Király Fika

fitom

Well-Known Member
2020. szeptember 30.
2 980
5 307
113
Legalabb 4-5 ember leirta mar neked, miert okorseg az egesz F-16-os felvetesed, majd az F-35-os, majd a roman stb otleteid. Tobbszor is.
Oreg, fejezd be a trollingot, most mar tobb temaban is. Hulyesegeket beszelsz es elvezed a figyelmet, keptelen vagy befejezni - tipikus troll viselkedes.
Öreg te vagy troll!Miért jöttél el onnan?Ja hogy mások is tettek fel neked kérdéseket és bukni látszik a gripen elméleted!hmmm
 
  • Tetszik
Reactions: polyfag