[HUN] KF41 Lynx / Hiúz

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

ms07

Well-Known Member
2012. október 19.
3 686
5 512
113
83972e638889f5cc65f9bf4d7eae2964.jpg


2b0fe5d0495a444b69b2688fd5979e5f.jpg


b8d802a68dfdb8c7e960a09f9cbff96b.jpg

70438684efbe8bbe4414962f48a02108.jpg
e6ab1907c4ea02e4593b4be00a18ae1a.jpg
 

Shadow

Well-Known Member
2018. október 29.
1 325
4 519
113
ahogy nézem továbbra is Gidrán viszi a pálmát a hétköznapi járókelőnél :D augusztus 20-án is 2-3x annyian voltak gidránnál mint phz2000-nél :p
Igen mert a Gidránba be lehet ülni. Lynxen nincs nyitva még a rámpa sem, körbe van kordonozva szóval még felmászni sem lehet. Hozzáteszem érthető, hisz ez az első drab, kb 1 hete lehet a srácoknál. Szerintem már ez is tök nagy dolog, hogy kihozták és körbe lehet járkálni. Szerintem még 1-2 év aztán abba is be lehet mászni.
(Közben látom már megelőztek. Mind1 már itt hagyom)
 

dudi

Well-Known Member
2010. április 18.
48 573
79 746
113
Igen mert a Gidránba be lehet ülni. Lynxen nincs nyitva még a rámpa sem, körbe van kordonozva szóval még felmászni sem lehet. Hozzáteszem érthető, hisz ez az első drab, kb 1 hete lehet a srácoknál. Szerintem már ez us tök nagy dolog, hogy kihozták és körbe lehet járkálni. Szerintem még 1-2 év aztán abba is be lehet mászni.
(Közben látom már megelőztek. Mind1 már itt hagyom)
Mert ki akarja @hendrick gyerekeit odaengedni (no offens), hogy szétszedjék azt is mint a BTR-t? ;) ;)

 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 028
38 384
113
Igen mert a Gidránba be lehet ülni. Lynxen nincs nyitva még a rámpa sem, körbe van kordonozva szóval még felmászni sem lehet. Hozzáteszem érthető, hisz ez az első drab, kb 1 hete lehet a srácoknál. Szerintem már ez is tök nagy dolog, hogy kihozták és körbe lehet járkálni. Szerintem még 1-2 év aztán abba is be lehet mászni.
(Közben látom már megelőztek. Mind1 már itt hagyom)
Még csak most jönnek a tesztek és fontos tudni hogy valami gyárilag szar vagy a gyerekek rontották el - szóval érthető hogy nem engednek közel senkit... :)
 

geseft

Well-Known Member
2019. február 20.
451
1 486
93

Lehet már vót, de ami nekem új infó volt, hogy az idén 10 db jön összesen.
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 028
38 384
113
Itt már nem lehet gyárilag szar. Ez már sorozatgyártott példány, amit kaptunk. Ez már kész. A pilot darabok már rég kukázva lettek, gyárilag.
Rosszul tudod: ez a null-szériás példány. Heteken át fogják nyúzni aztán megy a hibalista az RM-hez. A Pumákat 1100 pontos listával dobták vissza az RM-nek és KMW-nek Papperger szerint - az öreg majdnem agyvérzést kapott. :D
Az újabb példányok már azokat figyelembe véve fogják gyártani és végül ezeket is visszaviszik egy pár hetes "retrofittingre".

Az Ajax meg lassan 10 év után sem bevethető...nem is értem miből gondolod, hogy "nem lehet gyárilag szar". :D

Szoftverfejlesztő cégnél dolgozva hiába "teszteltünk szét" egy új modult, a felhasználó mindig talált egy olyan felhasználsi módot, amivel kiakasztotta. Szóval a gyári teszt egy szükséges, de nem elégséges a használhatósághoz. A felhasználónak kell igazán kitesztelni és megmondani hogy jó-e...
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 052
18 754
113
Rosszul tudod: ez a null-szériás példány. Heteken át fogják nyúzni aztán megy a hibalista az RM-hez. A Pumákat 1100 pontos listával dobták vissza az RM-nek és KMW-nek Papperger szerint - az öreg majdnem agyvérzést kapott. :D
Az újabb példányok már azokat figyelembe véve fogják gyártani és végül ezeket is visszaviszik egy pár hetes "retrofittingre".

Az Ajax meg lassan 10 év után sem bevethető...nem is értem miből gondolod, hogy "nem lehet gyárilag szar". :D

Szoftverfejlesztő cégnél dolgozva hiába "teszteltünk szét" egy új modult, a felhasználó mindig talált egy olyan felhasznális módot, amivel kiakasztotta. Szóval a gyári teszt egy szükséges, de nem elégséges a használhatósághoz. A felhasználónak kell igazán kitesztelni és megmondani hogy jó-e...

Na ennek várd ki a végét.
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 052
18 754
113

Nyoma sincs a 2-3 évvel ezelőtti Lynxnek. Ez már nagyon kifinomítottnak tűnik, ami nekünk jött. A használat közbeni módosításokat ne vedd 1100 pontos hibalistának. Mivel még nincs sehol, ez nálunk fog kijönni, inkább a katonák napi rutinjából lesznek majd módosítások sztem. Egyéb minden ami lehetséges, módosítva lett már az egykoron megtervezett harcjárművel szemben. Én nem várok különösebb gondokat.
 

Aladeen

Well-Known Member
2021. július 17.
20 028
38 384
113
Nyoma sincs a 2-3 évvel ezelőtti Lynxnek. Ez már nagyon kifinomítottnak tűnik, ami nekünk jött. A használat közbeni módosításokat ne vedd 1100 pontos hibalistának. Mivel még nincs sehol, ez nálunk fog kijönni, inkább a katonák napi rutinjából lesznek majd módosítások sztem. Egyéb minden ami lehetséges, módosítva lett már az egykoron megtervezett harcjárművel szemben. Én nem várok különösebb gondokat.
Pedig biztos, hogy lesznek javítani, módosítani valók. Minden fejlesztés ilyen.
Sokat tanultak a RM-nél a Pumából, szóval 1100-as list a valszeg nem lesz, de naivitás azt gondolni hogy "ez már úgy jó ahogy van".

Egyébként meg vélhetően sosem fogunk értesülni ezekről a problémákról - a rossz PR miatt titkos lesz a "hibalista", de abban biztos lehetsz hogy lesz egy ilyen.
 
  • Tetszik
Reactions: Kim Philby and bel