[HUN] KF41 Lynx / Hiúz

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 363
67 457
113
dab53f868f4951e0bfd19f5bca6942bb.jpg



cb69362154624ffd53adf2b9a0f532da.jpg



3b077b6dfc475a0ac094a8318ac690e6.jpg

9554a4a15bc310fcc9acf72dfb03c287.jpg

1f99ffb77dd648abfdaae680db4f63f9.jpg
 

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 939
7 694
113
Igen mert a Gidránba be lehet ülni. Lynxen nincs nyitva még a rámpa sem, körbe van kordonozva szóval még felmászni sem lehet. Hozzáteszem érthető, hisz ez az első drab, kb 1 hete lehet a srácoknál. Szerintem már ez is tök nagy dolog, hogy kihozták és körbe lehet járkálni. Szerintem még 1-2 év aztán abba is be lehet mászni.
(Közben látom már megelőztek. Mind1 már itt hagyom)
meg kurx@ jól néznek ki , egyik legszebb 4x4 a gidrán , a sima Yalcin nem néz ki olyan jól mint a Gidrán
 
  • Tetszik
Reactions: Venom85

kacsacsor

Well-Known Member
2015. március 15.
16 293
20 595
113
Azt mondta az egyik fiú, hogy a lánctalp gumibetétei nem hogy országúton, de a Bakonyban is csak 2 hétig bírják.

kriss: mibe kerül ez? és mennyi idő alatt cserélik?
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
Azt mondta az egyik fiú, hogy a lánctalp gumibetétei nem hogy országúton, de a Bakonyban is csak 2 hétig bírják.

kriss: mibe kerül ez? és mennyi idő alatt cserélik?
Épp mondani akartam, hogy a fotókon látszik, hogy már most kezdi feladni a gumitappancsok a küzdelmet, szóval szerintem volt ez túráztatva már...
A másik, hogy az APS opálos fehér műanyag fedőlemezkéi itt-ott mintha be elfáradtak volna. Berepedve még nincsenek, de a feszültség alá helyezés vizuális nyomai már megvannak, mintha meghajtotta volna valaki őket felszerelés előtt (jobb hátul az egyik.)
@dudi nyilván gyerekbiztos takaróponyvák kellenének egy kiállítást megelőzően a kezelőszervekre :) De múltkor csak hátulra lehetett beülni a Gidránba, most már elölre is :)
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 748
122 507
113
Épp mondani akartam, hogy a fotókon látszik, hogy már most kezdi feladni a gumitappancsok a küzdelmet, szóval szerintem volt ez túráztatva már...
A másik, hogy az APS opálos fehér műanyag fedőlemezkéi itt-ott mintha be elfáradtak volna. Berepedve még nincsenek, de a feszültség alá helyezés vizuális nyomai már megvannak, mintha meghajtotta volna valaki őket felszerelés előtt (jobb hátul az egyik.)
Ezek csak a dummy lemezek mivel a rendes nincs beleszerelve ilyenkor.
 

hendrick

Well-Known Member
2018. június 30.
2 802
4 966
113
Ezek csak a dummy lemezek mivel a rendes nincs beleszerelve ilyenkor.
Azt hiszem az a multifunkciós radar fedőlemeze, amiről én beszélek. Mondtat, dogy az APS töltetek nincsenek bent. Ezek szerint a radar sincs?.

unknown.png


  • The part marked in blue is the Multi-Band and multi-function Radar, these are built seperatly from the StrikeShield skirts into the KF51
  • The part marked in red are the Sensors and a Softkill jammer
  • The part marked in yellow is the ADS charge, which we cannot find on the KF51 that was shown, I guess it wasn´t at the event for security reasons
Source: https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/561144-kf51-panther-hero-120-the-new-apex-predator/
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 025
18 676
113
Eddig sem Tatára voltak szánva.
Na jó, de ezt eddig hivatalosan mi itt, nem tudtuk. A logika nálam azt diktálná, hogy az ottani 1. Lövész zlj kapja meg először. Mi ebben a ráció hogy Hódmező ? Ahol nincsenek harckocsik, nincs tüzérség. Tatán ott a harckocsi, a PZH, aztán a lövészek majd BTR-ben mennek velük a harcba ? Hódmezőn meg ott lesz a Lynx, azok meg magukba, minden egyéb nehéz vas nélkül ? Ez így nekem kacifántos. :)
 
  • Tetszik
Reactions: endre and Pogány