[HUN] KF41 Lynx / Hiúz

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

beat

Well-Known Member
2012. január 25.
1 065
2 563
113
Lynx link:

"a Lynx páncélozott harcjárműveket elsősorban a gépesített lövészalakulatoknál fogják használni, és Hódmezővásárhelyen vezetik majd be azokat."
LövészALAKULATOKnál. Mióta mondom, hogy szerintem Hajdúhadházra is fognak kerülni majd... persze ez csak feltételezés. ;)
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 602
14 939
113
@Negan
Le van zárva a topic.
Itt reagálnék erre.

"Megjegyezném,hogy egyik opció a Lynx program leállitása,mit irtam.Másik a felfüggesztése,mig a szolgálati idejének várható körülményeinek megfelelő(bb) LynxUSA változat el nem készül,és arra a változatra való konvertálása.
Hogy miért nem felel meg a várható követelmenyeknek,azt is leirtam-de erre ellenérvet válaszul nem kaptam,csak személyeskedést......"

Valószínű a lynx USA változat sem lessz meg pikk-pakk.

Egyáltalán jó lessz e.

Nem is biztos, hogy ott nyer.

De valószínű módosítani a szerződést, nem kis pénz lenne.
És az épp felfutó gyàrtást leállítani, meg megint óriási időveszteség.


Szerintem kaptál jópár ellenérvet, csak nem nagyon veszed figyelembe, amikor valamelyik nyunyókádról van szó. :oops:
Huszár is részben emiatt gőzőlt be.o_O
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 038
33 025
113
@Negan
Le van zárva a topic.
Itt reagálnék erre.

"Megjegyezném,hogy egyik opció a Lynx program leállitása,mit irtam.Másik a felfüggesztése,mig a szolgálati idejének várható körülményeinek megfelelő(bb) LynxUSA változat el nem készül,és arra a változatra való konvertálása.
Hogy miért nem felel meg a várható követelmenyeknek,azt is leirtam-de erre ellenérvet válaszul nem kaptam,csak személyeskedést......"

Valószínű a lynx USA változat sem lessz meg pikk-pakk.

Egyáltalán jó lessz e.

Nem is biztos, hogy ott nyer.

De valószínű módosítani a szerződést, nem kis pénz lenne.
És az épp felfutó gyàrtást leállítani, meg megint óriási időveszteség.


Szerintem kaptál jópár ellenérvet, csak nem nagyon veszed figyelembe, amikor valamelyik nyunyókádról van szó. :oops:
Huszár is részben emiatt gőzőlt be.o_O
Sokaig nem irtam ebbe a rovatba,mert egyszeruen nem tartom meg mindig kesz gepnek a Lynxet.Most javitgatjak meg a csapatproban felmerult hibakat .Eleinte irtam,hogy a 30 milisnel tobbet igertek,meg izmosabb motort.Amik szerintem kelleni is fognak,es szukseg lesz egy eleg komoly upgradera,
Amin en gozoltem be,az az LvL5 pancelszint.Visszaplvashatod,elosszor visszakerdeztem,hogy mennyi?????Az keves.Le is lettem basszva,hogy hisz ezzel lett rendelve..... Megint visszakerdeztem,40+ tonnas gep csak LvL5? Hol elek,helikopter,annyi.
10 ev mulva az LvL6 szint is keves lesz egy HIFVnek.Ha egy gep 44 tonnasan csak LvL5,akkor az szemét,fejleszthetetlen.Es ezt most is fenttartom.Ha nincs meg masszivan az LvL6 vedettsegi szint,akkor torolni kell a programot.Az az alap,hogy fejlesztheto legyen a varhato igenyekhez.Igy is lesz mit tajta boven mit fejleszteni.Zeg ahogy befejezte a gyartast,par ev mulva kezdheti az upgradet csinálni.Nem kell attol tartani,hogy munka nelkul marad az uzem.
 

Bálint

Well-Known Member
2020. augusztus 31.
9 015
30 376
113
Amin en gozoltem be,az az LvL5 pancelszint.Visszaplvashatod,elosszor visszakerdeztem,hogy mennyi?????Az keves.Le is lettem basszva,hogy hisz ezzel lett rendelve..... Megint visszakerdeztem,40+ tonnas gep csak LvL5? Hol elek,helikopter,annyi.
Pedig meg se tudom már számolni, hogy nem lvl 5, hanem lvl 6 a páncélzata, hisz az volt a minimum követelmény a magyar követelmény plusz az Ausztráloknál, Cseheknél és a Szlovákoknál is
 

Negan

Well-Known Member
2019. november 30.
19 038
33 025
113
Pedig meg se tudom már számolni, hogy nem lvl 5, hanem lvl 6 a páncélzata, hisz az volt a minimum követelmény a magyar követelmény plusz az Ausztráloknál, Cseheknél és a Szlovákoknál is
Vedettseg skalazhato a megrendelo igenye szerint.HT cikk is BMP2 elleni vedelmi szintet ir,az pedig az LvL5 vedettseg minimalis szukseglet szintje.
Ha mi tortenetesen BMP2 elleni vedelmi szintet kertunk,akkor maris relevans az emlegetett RM prezi LvL5 vedelmi szint meghatarozas a mi Lynxunkre.Es lenyektelen,hogy met kertek a szlovakok,vagy a kenguruk,ebbwn az esetben .
Patriat,vagy Piranhat is rendelhetsz LvL3tol LvL6 szintig Es a konnyu pancelzattal rendelt gepet nem biztos,hogy utolag konnyeden felpancelozhatod a nehez szintjete.Mert elofordulhat,hogy a gyartasnal olyan konstrukcios alvalrozatot csinaltak,amit nemmereteztek arra a sulyra.Ilyen esetbenagat a konstrukcios szerkezetet kell elobb megerositeni,hogy felfejleszthesd kesobb a vedettseget,ha utolag megis igeny van rá.
 
  • Tetszik
Reactions: Pogány

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 917
123 386
113
Sokaig nem irtam ebbe a rovatba,mert egyszeruen nem tartom meg mindig kesz gepnek a Lynxet.Most javitgatjak meg a csapatproban felmerult hibakat .Eleinte irtam,hogy a 30 milisnel tobbet igertek,meg izmosabb motort.Amik szerintem kelleni is fognak,es szukseg lesz egy eleg komoly upgradera,
Amin en gozoltem be,az az LvL5 pancelszint.Visszaplvashatod,elosszor visszakerdeztem,hogy mennyi?????Az keves.Le is lettem basszva,hogy hisz ezzel lett rendelve..... Megint visszakerdeztem,40+ tonnas gep csak LvL5? Hol elek,helikopter,annyi.
10 ev mulva az LvL6 szint is keves lesz egy HIFVnek.Ha egy gep 44 tonnasan csak LvL5,akkor az szemét,fejleszthetetlen.Es ezt most is fenttartom.Ha nincs meg masszivan az LvL6 vedettsegi szint,akkor torolni kell a programot.Az az alap,hogy fejlesztheto legyen a varhato igenyekhez.Igy is lesz mit tajta boven mit fejleszteni.Zeg ahogy befejezte a gyartast,par ev mulva kezdheti az upgradet csinálni.Nem kell attol tartani,hogy munka nelkul marad az uzem.
6 még mindig.
Nyugodj már le kérlek.
 

ravenlord

Well-Known Member
2016. december 31.
4 312
12 674
113
Sokaig nem irtam ebbe a rovatba,mert egyszeruen nem tartom meg mindig kesz gepnek a Lynxet.Most javitgatjak meg a csapatproban felmerult hibakat .Eleinte irtam,hogy a 30 milisnel tobbet igertek,meg izmosabb motort.Amik szerintem kelleni is fognak,es szukseg lesz egy eleg komoly upgradera,
Amin en gozoltem be,az az LvL5 pancelszint.Visszaplvashatod,elosszor visszakerdeztem,hogy mennyi?????Az keves.Le is lettem basszva,hogy hisz ezzel lett rendelve..... Megint visszakerdeztem,40+ tonnas gep csak LvL5? Hol elek,helikopter,annyi.
10 ev mulva az LvL6 szint is keves lesz egy HIFVnek.Ha egy gep 44 tonnasan csak LvL5,akkor az szemét,fejleszthetetlen.Es ezt most is fenttartom.Ha nincs meg masszivan az LvL6 vedettsegi szint,akkor torolni kell a programot.Az az alap,hogy fejlesztheto legyen a varhato igenyekhez.Igy is lesz mit tajta boven mit fejleszteni. Zeg ahogy befejezte a gyartast,par ev mulva kezdheti az upgradet csinálni.Nem kell attol tartani,hogy munka nelkul marad az uzem.
Élek azzal a gyanúperrel, hogy ez eleve így lett kitalálva...hogy 5-10 évente újabb € százmilliókat költsünk rájuk... never ending story...