[HUN] Rendőrség, határőrség, belbiztonság

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 236
9 402
113
Fingod nincs a 35-40 évvel ez előtti határőr hozzá álláshoz. Tíz esetben volt tűzparancs állandóan életben. Az egyik így szólt: Saját és mások életének védelmében. Kőszeg II. őrsnél a járőr főbe is lőtt egy kiszökni akaró NDK-s családapát a két kicsi gyerek és a feleség előtt dulakodás közben. Nem igazán hallottad igaz? Viszont az államhatáron túlra határozottan tilos volt a fegyvert használnunk.
Te is zenész :D Hihetetlen.
 
  • Tetszik
Reactions: Ocses

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 649
15 049
113
Te is zenész :D Hihetetlen.
Na èrtjük mi.

A mostani fizikai/psichológiai rendszer szar
Ezèrt....
Kezdjük ott, hogy a felvételi terepen kellene, hogy történjen. És nem 1 órás fizikai tesztből és 500 pszichológiai kérdésből. Minimum 1 hét. Terepen. Minden egyes nap kielemezve a társaságot. A felvételi nem alkalmas, a mostani formájában hacsak nem eleve az volt a terv, hogy a végén rendőrök legyenek
Pár bejegyzès múlva az 1 hèt
Arról írok, hogy 1-2 hét alatt ki lehet
1-2 re nőtt.
Aztá
2 hét alatt pontosan ki fog jönni, hogy ki, hogy bírja
2 hèt lett :D

Mert
Pár jókèpessègű ismerősöd
Kiesett a felvètelin.
Nagyon sok ismerős fiatal, életerős gyerek esett ki. A jó ég se tudja miért. Ja, nem a fizikain. A pszichóra túl nagy hangsúlyt fektetnek. Mára teljességgel elavult.

Na mi azt vetettük föl hogy is lenne ez megoldva, VALÓJÁBAN
. Minimum 1 hét. Terepen. Minden egyes nap kielemezve a társaságot.
Aztán


Erre ezt válaszoltad.
Miféle civil? Kap felszerelést, élelmezést, szállást. Nem azt írtam, hogy kiteszik őket a határra és boldoguljanak

Szóval ettők mèg civil. Az meg van. :rolleyes:
Nem az egyenruhától, felszerelèstől lessz valakiből szakember.

Tudod ha veszek egy orvosi ruhát attól mèg nem leszek az ha felveszem.

Szóval
Azt se írtam, hogy Ásotthalomnál őrizzék a kerítést. Vannak sokkal nyugodtabb szakaszok, de mégis mindkét fél megtudja milyen a határvadász élet. (szolgálat, járőr, figyelés, fizikai megterhelés, stb, stb...)
Oda rakod őket ahol szolgálatban vannak mások.
Itt
2 hét alatt pontosan ki fog jönni, hogy ki, hogy bírja. 12-14 órás kiképzést, járőrt, terepen mozgást mélységben, lövészetet, és persze a pszichés nyomást. 14 napig nem tudod magad megjátszani. Éjjel nappal kint leszel terepen, nem lenne kimenő. Szándékosan "tűltölteni" a jelentkezőket mind fizikailag mint pszichésen. Máshol alkalmazzák ezt, nálunk számítana kuriózumnak. Na ilyenkor kellene egy rakat pszichológus és sok sok kiképző, hogy minden 2 naponta ki legyen elemezve minden jelentkező tetőtől talpig. Pe

Szóval mennènek lőni mikor azt sem tudod psichológialiag alkalmasak, de fegyvert adsz a kezükbe.

Jarőröznènek.
Mármint, gyakorlásból vagy mennènek a jarőrökkel?
Ha nem a jarőrökkel mennek mièrt vannak a határra víve?

Szóvak ha a határra viszed őket
Azt se írtam, hogy Ásotthalomnál őrizzék a kerítést. Vannak sokkal nyugodtabb szakaszok, de mégis mindkét fél megtudja milyen a határvadász élet. (szolgálat, járőr, figyelés, fizikai megterhelés, stb, stb...)
Ès az efektív kikèpzès nèlküli embereket, szolgálatba rakod.

Szóval egy jarőr mellè mondjuk raksz 2 kiválasztandót meg egy pszichomókust.

Vagy hogy gondolod hogy folyamatos megfigyelès alatt legyenek?

Na ha szitu van ès ezek megsèrülnek?

A járőrnek rájuk is kell figyelni/vigyázni így nem tudják a munkájukat normálisan elvègezni

Hány pszichomókus fog neked önkènt ezt csinálni amikor magán praxisban óránkènt 20 000 keres?

Mennyi idő alatt töltenèd fel az állományt így?

Szóval
Én már nem erőltetem. Nem érted, vagy nem akarod megérteni amit írtam
Mit nem èrtettünk meg a korszakalkotó ötletedből jópáran?

Hagyjuk már.
 

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
2 508
8 312
113
Na èrtjük mi.

A mostani fizikai/psichológiai rendszer szar
Ezèrt....

Pár bejegyzès múlva az 1 hèt

1-2 re nőtt.
Aztá

2 hèt lett :D

Mert
Pár jókèpessègű ismerősöd
Kiesett a felvètelin.


Na mi azt vetettük föl hogy is lenne ez megoldva, VALÓJÁBAN

Aztán



Erre ezt válaszoltad.


Szóval ettők mèg civil. Az meg van. :rolleyes:
Nem az egyenruhától, felszerelèstől lessz valakiből szakember.

Tudod ha veszek egy orvosi ruhát attól mèg nem leszek az ha felveszem.

Szóval

Oda rakod őket ahol szolgálatban vannak mások.
Itt


Szóval mennènek lőni mikor azt sem tudod psichológialiag alkalmasak, de fegyvert adsz a kezükbe.

Jarőröznènek.
Mármint, gyakorlásból vagy mennènek a jarőrökkel?
Ha nem a jarőrökkel mennek mièrt vannak a határra víve?

Szóvak ha a határra viszed őket

Ès az efektív kikèpzès nèlküli embereket, szolgálatba rakod.

Szóval egy jarőr mellè mondjuk raksz 2 kiválasztandót meg egy pszichomókust.

Vagy hogy gondolod hogy folyamatos megfigyelès alatt legyenek?

Na ha szitu van ès ezek megsèrülnek?

A járőrnek rájuk is kell figyelni/vigyázni így nem tudják a munkájukat normálisan elvègezni

Hány pszichomókus fog neked önkènt ezt csinálni amikor magán praxisban óránkènt 20 000 keres?

Mennyi idő alatt töltenèd fel az állományt így?

Szóval

Mit nem èrtettünk meg a korszakalkotó ötletedből jópáran?

Hagyjuk már.
Koszonom, hogy össze szedted nekem nem volt idegrendszerem hozza :D :(
 
  • Tetszik
Reactions: csibeszke and Ocses

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 236
9 402
113
Na èrtjük mi.

A mostani fizikai/psichológiai rendszer szar
Ezèrt....

Pár bejegyzès múlva az 1 hèt

1-2 re nőtt.
Aztá

2 hèt lett :D

Mert
Pár jókèpessègű ismerősöd
Kiesett a felvètelin.


Na mi azt vetettük föl hogy is lenne ez megoldva, VALÓJÁBAN

Aztán



Erre ezt válaszoltad.


Szóval ettők mèg civil. Az meg van. :rolleyes:
Nem az egyenruhától, felszerelèstől lessz valakiből szakember.

Tudod ha veszek egy orvosi ruhát attól mèg nem leszek az ha felveszem.

Szóval

Oda rakod őket ahol szolgálatban vannak mások.
Itt


Szóval mennènek lőni mikor azt sem tudod psichológialiag alkalmasak, de fegyvert adsz a kezükbe.

Jarőröznènek.
Mármint, gyakorlásból vagy mennènek a jarőrökkel?
Ha nem a jarőrökkel mennek mièrt vannak a határra víve?

Szóvak ha a határra viszed őket

Ès az efektív kikèpzès nèlküli embereket, szolgálatba rakod.

Szóval egy jarőr mellè mondjuk raksz 2 kiválasztandót meg egy pszichomókust.

Vagy hogy gondolod hogy folyamatos megfigyelès alatt legyenek?

Na ha szitu van ès ezek megsèrülnek?

A járőrnek rájuk is kell figyelni/vigyázni így nem tudják a munkájukat normálisan elvègezni

Hány pszichomókus fog neked önkènt ezt csinálni amikor magán praxisban óránkènt 20 000 keres?

Mennyi idő alatt töltenèd fel az állományt így?

Szóval

Mit nem èrtettünk meg a korszakalkotó ötletedből jópáran?

Hagyjuk már.
Megszólítva érzed magad?:))))
 

Kávé

Well-Known Member
2022. január 26.
2 508
8 312
113
Kedves @PFZ
1:Kezdjük ott, hogy a felvételi terepen kellene, hogy történjen- Mégis hogy gondolod ezt? terepre csak az mehet akinek megvan legalabb az alapképzése (fegyver,alaki vizsga van benne) ami az első modul sok helyen az több hét és akkor is még csak kolonc és INTÉZKEDNI NEM TUD terepen. ja és nincs az a járőr aki amúgy egy civilt mert annak számít magával visz 1-2hétig mert ő akar lenni a röszkei rambó.
2:nem 1 órás fizikai tesztből és 500 pszichológiai kérdésből. Minimum 1 hét. Terepen. Minden egyes nap kielemezve a társaságot- az 1 órás fizikai csak egy beugró aztán majd jön a sirató és a 10km futás ott kihullik az ember, 500 kérdésessel egyet értek nettó faszság kívülről tudjuk már a kérdéseket. 1hét terepen? abból semmise derül ki...persze mellé még stresszeljük a kopaszt, hogy jelentjük minden nap mit baszott el, mert ez nem árok ásás amibe kevés a hiba lehetőség.
3:Miféle civil? Kap felszerelést, élelmezést, szállást-ettől senki nem lesz hivatásos...majd ha elvégezte a sulit és tanulói jogviszonyból átlép hivatásos jogviszonyba és letette az esküt de az még ma is alsó hangon több hónap.
4:1-2 hét alatt ki lehet szűrni a nem megfelelő embereket- nem lehet ennyi idő alatt kiszűrni sokan nehezebben rázódnak bele.
5:Még 1x, a teszt és a fizikai egy vicc.-egyetértek ebben veled de már van ahol változtattak ;)
6:Szóval igazam volt-egy dologban, hogy elavult a felvételi rendszer de amit te javasolsz nettó faszság hülyeség
én ezzel le zárom a vitát egyszerűen ha nem fogod fel hogy amit te javasolsz életképtelen nincs az az ember aki ezt be vállalná akkor baj van neked a toronyban.
üdv:kávé
ui:
Ebben a témában a veled való bármilyen nemű eszmecserét a részemről lezárom,
és a végéről voltam olyan illedelmes,(egy ÚR) hogy feléd érzet ellenszemvem ellenére lehagytam a faszfejet a végéről te faszfej. :rolleyes:
(Ha adminok büntit itélnek ezért számomra hát legyen.)
 
  • Vicces
Reactions: Ocses and AlbaRegia

Lupus80

Well-Known Member
2020. december 20.
236
640
93
Csak beolvasok a topikba.
Saját magam miatt gondoltam végig a felvázolt szitukat.
Jómagam ~25éve lőfegyverekkel sportolok (szakközép, egyetem, sport, szituációs lövészet, vadászat), a családomban mindenki b*zi aki nem volt katona (Apámék hitvallása).
Van felsőfokú végzettségem, voltam külföldön, vannak rendőr&katona(HŐR is) családtagjaim, barátaim. Fizikailag sem vagyok már a toppon, de simán tudom hozni a felvételi követelményeket.
Mégse tudom magamról elképzelni hgy lenne olyan jelenléte, amikor valakire lőfegyverrel célzott lövést tudnék tenni.
Simán túlgondolnám az adott szituban.
Éppen ezért max. respekt a hivatalos állományoknak, akik sztem így is nagyon nagyon alul vannak motiválva, hogy néha eljutnak a lőfegyverek kézbevételéig.
És sztem a nagy magyar társadalom 98%a még messze attól hgy reálisan beleálljon ilyen lövöldözéses dolgokba.
Még 1szer, én abszolút kívülállóként.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 868
35 254
113
a tartalékosok egyébként nagy hajlandósággal visszamennének a déli határra kiknyp is és egyéb nem harcoló egységnek sem ártott.
a harcolók más tészta (de egy határ ha másért nem kiképzésért vagy vizsgáért (misszios felkészítés keretébe pl.) szerintem a harcoloknak is beleférne.
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 236
9 402
113
Kedves @PFZ
1:Kezdjük ott, hogy a felvételi terepen kellene, hogy történjen- Mégis hogy gondolod ezt? terepre csak az mehet akinek megvan legalabb az alapképzése (fegyver,alaki vizsga van benne) ami az első modul sok helyen az több hét és akkor is még csak kolonc és INTÉZKEDNI NEM TUD terepen. ja és nincs az a járőr aki amúgy egy civilt mert annak számít magával visz 1-2hétig mert ő akar lenni a röszkei rambó.
2:nem 1 órás fizikai tesztből és 500 pszichológiai kérdésből. Minimum 1 hét. Terepen. Minden egyes nap kielemezve a társaságot- az 1 órás fizikai csak egy beugró aztán majd jön a sirató és a 10km futás ott kihullik az ember, 500 kérdésessel egyet értek nettó faszság kívülről tudjuk már a kérdéseket. 1hét terepen? abból semmise derül ki...persze mellé még stresszeljük a kopaszt, hogy jelentjük minden nap mit baszott el, mert ez nem árok ásás amibe kevés a hiba lehetőség.
3:Miféle civil? Kap felszerelést, élelmezést, szállást-ettől senki nem lesz hivatásos...majd ha elvégezte a sulit és tanulói jogviszonyból átlép hivatásos jogviszonyba és letette az esküt de az még ma is alsó hangon több hónap.
4:1-2 hét alatt ki lehet szűrni a nem megfelelő embereket- nem lehet ennyi idő alatt kiszűrni sokan nehezebben rázódnak bele.
5:Még 1x, a teszt és a fizikai egy vicc.-egyetértek ebben veled de már van ahol változtattak ;)
6:Szóval igazam volt-egy dologban, hogy elavult a felvételi rendszer de amit te javasolsz nettó faszság hülyeség
én ezzel le zárom a vitát egyszerűen ha nem fogod fel hogy amit te javasolsz életképtelen nincs az az ember aki ezt be vállalná akkor baj van neked a toronyban.
üdv:kávé
ui:
Ebben a témában a veled való bármilyen nemű eszmecserét a részemről lezárom,
és a végéről voltam olyan illedelmes,(egy ÚR) hogy feléd érzet ellenszemvem ellenére lehagytam a faszfejet a végéről te faszfej. :rolleyes:
(Ha adminok büntit itélnek ezért számomra hát legyen.)
Úgy látom valakinek elborult az agya. Cáfolnálak, ha képes lennél értelmezni amit írok. Ehelyett tök random következtetéseket fogalmazol meg, miközben bőszen nagyképűsködsz. Egyébként szia, mély nyomot fog hagyni bennem a "társalgásunk" Ja nem.
 

PFZ

Well-Known Member
2022. március 23.
2 236
9 402
113
Kedves @PFZ
1:Kezdjük ott, hogy a felvételi terepen kellene, hogy történjen- Mégis hogy gondolod ezt? terepre csak az mehet akinek megvan legalabb az alapképzése (fegyver,alaki vizsga van benne) ami az első modul sok helyen az több hét és akkor is még csak kolonc és INTÉZKEDNI NEM TUD terepen. ja és nincs az a járőr aki amúgy egy civilt mert annak számít magával visz 1-2hétig mert ő akar lenni a röszkei rambó.
2:nem 1 órás fizikai tesztből és 500 pszichológiai kérdésből. Minimum 1 hét. Terepen. Minden egyes nap kielemezve a társaságot- az 1 órás fizikai csak egy beugró aztán majd jön a sirató és a 10km futás ott kihullik az ember, 500 kérdésessel egyet értek nettó faszság kívülről tudjuk már a kérdéseket. 1hét terepen? abból semmise derül ki...persze mellé még stresszeljük a kopaszt, hogy jelentjük minden nap mit baszott el, mert ez nem árok ásás amibe kevés a hiba lehetőség.
3:Miféle civil? Kap felszerelést, élelmezést, szállást-ettől senki nem lesz hivatásos...majd ha elvégezte a sulit és tanulói jogviszonyból átlép hivatásos jogviszonyba és letette az esküt de az még ma is alsó hangon több hónap.
4:1-2 hét alatt ki lehet szűrni a nem megfelelő embereket- nem lehet ennyi idő alatt kiszűrni sokan nehezebben rázódnak bele.
5:Még 1x, a teszt és a fizikai egy vicc.-egyetértek ebben veled de már van ahol változtattak ;)
6:Szóval igazam volt-egy dologban, hogy elavult a felvételi rendszer de amit te javasolsz nettó faszság hülyeség
én ezzel le zárom a vitát egyszerűen ha nem fogod fel hogy amit te javasolsz életképtelen nincs az az ember aki ezt be vállalná akkor baj van neked a toronyban.
üdv:kávé
ui:
Ebben a témában a veled való bármilyen nemű eszmecserét a részemről lezárom,
és a végéről voltam olyan illedelmes,(egy ÚR) hogy feléd érzet ellenszemvem ellenére lehagytam a faszfejet a végéről te faszfej. :rolleyes:
(Ha adminok büntit itélnek ezért számomra hát legyen.)
ui: te átmentél a pszichó teszten? :D
 

Flamand

Well-Known Member
2021. augusztus 26.
3 596
17 786
113
  • Tetszik
Reactions: reich_und_roll

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 186
23 556
113
Igen, de ez is csak a választott metódus az ellenállásra az önismeret és az ellenállási szándék összegzésében az ellenoldal ismerete és feltételezett képességei szerint. Ők a katonai múlttal és eszközökkel kimentek ledarálni a hatóságot.

Ez az ember a maga szintjén választotta meg ugyanezek ismeretében és a feltételezéseiből kiindulva az ellenállás akaratával az eszközt, hogy ledarálja őket.

Szóval nincsen nagy misztikum a dologban, Matix és Platt mellékesen tele volt baszva stimulánsokkal, úgy meg szinte bárki terminátor lesz adott esetben.

Szóval az ellenállás saját szintjén kívül nem látok lényegi eltérést a két ügyben. A TEK berongyolt meghalni a TEK arroganciájával, mert sok alkalommal nem gondolta komolyan a bent lévő.

Az FBI tagjai nem vettek fel mellényt, mert az arroganciájukkal megszokták, hogy nem jön ki két gyilkológép katonai fegyverzettel lemészárolni őket.

Sokat filoztam, hogy irjak-e ehhez a temahoz. Eleve ezen az egesz dolgon sokat gondolkodtam es arra jutottam, hogy ha valaki eljut egy ilyen allapotig es nem csak hoborog, hanem tudatosan keszul a komoly ellenallasra, akkor bizony egyaltalan nem lehetetlen hasonlo vagy ennel is nagyobb, akar joval nqgyobb veszteseget okozni.

Meg veletlenul sem szeretnek otleteket adni, vagy kreteneket ellenallasra buzditani, de ha sajat magambol indulok ki, es hozzank akarnak ilyen forman behatolni es felkeszulve varom ezt, akkor az elso 3 embert ugy szedem le, hogy meg csak azt sem tudjak honnan. Vilagos, hogy nem elnem tul es semmit nem is ernek el azon kivul, hogy 3-4 akar 5 ember is velem halna, de…
Nagyon nagy problemat tud okozni, aki valoban ellen akar allni es van barmifele fegyveres tapasztalata vagy csak kurvara esznel van es tudja mik lehetnek egy ilyen behatolas metodusai, hogy es mikent zajlik.
 

andrew

Active Member
2014. július 17.
55
249
33
" Sziasztok !
Mint régebben írtam. ha változás van majd jelentkezem még .
Na most úgy néz ki, hogy kiadták a likvidálási parancsot, mert felhívott egy rendőrnek látszó , hazaáruló, emberiség elleni bűnöket elkövető, tömeggyilkos tárgy, hogy közölje körözött személy lettem, mert nem voltam hajlandó játszani az akkor is én vagyok a bűnöző és nem ők játékot, és nem voltam hajlandó egy másik faszkalap " idézésére " az állítólagos becsületsértési bűntettem ügyében innen 400 kilométerre megjelenni !
Vagy félórás csevej után , melyben részletesen kifejtettem neki, hogy ők miért hazaáruló, emberiség elleni bűnöket elkövető tömeggyilkosok és miért nincsen hatalmuk felettem , közölte, hogy akkor ők most már jönnének értem, én meg mondtam, hogy várom őket " szeretettel " és annyit viszek magammal közülük , amennyit csak tudok !
Persze ez a patkány ezt viccesnek tartotta, és jókat röhögött rajta a többi hallgatózó faszfejjel együtt .
Na az idő majd meghozza !
Szóval fiuk lányok sok sikert mindenkinek az elkövetkezőkhöz, és azért majd ne higgyetek el mindent, amit majd erről a performanszról a zsidók előadnak !

Juhász Laci"

Allítólagos utolsó fb bejegyzèse volt ez az esztergomi gyilkosnak.
Ès ezen kívül sok hasonló tartalom.
Csak annyit mèg az ügyhöz, tudnivaló hogy már ezelött is volt hivatalos szemèly elleni erőszak.
Köröztèk is, ki is mentek, majd miután megyeiek nem tudták bevinni, jött a TEK, a többit tudjuk.
A legtöbb ilyen esetben ahol a rendőrsèg már èrintett( fenyegetèsek) már alapból az NVSZ hatásköre, vagy megyei bevetèsi osztály, ès a TEK. Alapos felderítès, legkisebb rizikó. Na itt ez kimaradt minden bizonnyal. Ha a körülmènyek amik eddig nyilvánosak( legfőkèpp a robbanóanyag) a legutolsó lett volna a saját házából való elfogás.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 186
23 556
113
" Sziasztok !
Mint régebben írtam. ha változás van majd jelentkezem még .
Na most úgy néz ki, hogy kiadták a likvidálási parancsot, mert felhívott egy rendőrnek látszó , hazaáruló, emberiség elleni bűnöket elkövető, tömeggyilkos tárgy, hogy közölje körözött személy lettem, mert nem voltam hajlandó játszani az akkor is én vagyok a bűnöző és nem ők játékot, és nem voltam hajlandó egy másik faszkalap " idézésére " az állítólagos becsületsértési bűntettem ügyében innen 400 kilométerre megjelenni !
Vagy félórás csevej után , melyben részletesen kifejtettem neki, hogy ők miért hazaáruló, emberiség elleni bűnöket elkövető tömeggyilkosok és miért nincsen hatalmuk felettem , közölte, hogy akkor ők most már jönnének értem, én meg mondtam, hogy várom őket " szeretettel " és annyit viszek magammal közülük , amennyit csak tudok !
Persze ez a patkány ezt viccesnek tartotta, és jókat röhögött rajta a többi hallgatózó faszfejjel együtt .
Na az idő majd meghozza !
Szóval fiuk lányok sok sikert mindenkinek az elkövetkezőkhöz, és azért majd ne higgyetek el mindent, amit majd erről a performanszról a zsidók előadnak !

Juhász Laci"

Allítólagos utolsó fb bejegyzèse volt ez az esztergomi gyilkosnak.
Ès ezen kívül sok hasonló tartalom.
Csak annyit mèg az ügyhöz, tudnivaló hogy már ezelött is volt hivatalos szemèly elleni erőszak.
Köröztèk is, ki is mentek, majd miután megyeiek nem tudták bevinni, jött a TEK, a többit tudjuk.
A legtöbb ilyen esetben ahol a rendőrsèg már èrintett( fenyegetèsek) már alapból az NVSZ hatásköre, vagy megyei bevetèsi osztály, ès a TEK. Alapos felderítès, legkisebb rizikó. Na itt ez kimaradt minden bizonnyal. Ha a körülmènyek amik eddig nyilvánosak( legfőkèpp a robbanóanyag) a legutolsó lett volna a saját házából való elfogás.

TEK-es felderites… az utobbi nehany evben azert nekik voltak komolyan arcpirito huzasaik… Sajnos.
 

reich_und_roll

Well-Known Member
2016. szeptember 27.
4 186
23 556
113
Nem feltétlen a felderitessel van baj…nem kene a terepre 50 parancsnok aki össze vesz mi a jó eljárás adott szituációban…csak 1 aki gyorsan hoz döntést. :(

Ez igaz. Nem feltetlenul es minden esetben. De az milyen sztori volt, amikor a BME Campusan lerohantak a Star Wars filmes baromsagot forgatokat? Az milyen volt orbitalis bakloves volt, amikor 4 szlovak es magyar kiscsavot rohantak le, bejelentettek mindenhol, hogy szelsoseges nemzetkozi terrorista sejt fegyverekkel? Aztan az ugyesz meg letartoztatni sem volt hajlando oket, mert nyilvanvalo volt, hogy 2.vh fanok es femkeresoznek csak es azert volt nemzetkozi, mert 2 magyar 2 pedig szlovak volt. Az mekkora okossag volt, amikor Jobbagyiban rarontottak 2 nyugdijasra egy nevtelen bejelentes miatt, aztan a melyhutoben levo par kilo csirke volt a fogasuk?
Akad nem egy ilyen. Es valahogy sehol nem lattam, hogy ezert barkit is elovettek volna, barkitol is elnezest kertek volna peldaul. Most szinten egy ilyen szintu hiba miatt, amiken eddig csak szegyenkezni vagy rohogni lehetett meghalt egy rendor es tobb megserult.
Ne ertse senki felre, minden tiszteletem a sracoke es sajnalom, ami tortent. De ez szinten egy felderitesi hiba volt. Ezt a pacienst szinte barhol jobb lett volna elkapni. Az utcan, a kertben, a kondi teremben, annak oltozojeben…. Nem tul nagy ellenallast tudsz kifejteni letolt gatyaval es zoknival a kezedben. Nem szeretnek itelkezni es okoskodni, de ez el lett baszva es volt aki belehalt.
 

Ocses

Well-Known Member
2018. szeptember 29.
6 649
15 049
113
Megszólítva érzed magad?:))))
Jaj istenem miben èreznèm magam megszólítva. :D
Max abban hogy minden biztonsági őrnek sem jó kretènt ne vegyenek fel valamely magyar fegyveres szervhez.o_O

Èn annál mèg azèrt komolyabb felvételin mentem át mint az a semmi amit a határvadászoknak teljesíteni kell.

Mivel minden külszolgálat elött is teljesíteni kellett így ezt jópárszor megcsináltam.

Amit te behoznál az már azèrt is marhaság, mert van minden munkahelyen egy olyan dolog, hogy próbaidő.

Na ez szolgál arra hogy kiszűrje igazán azt aki a szinvonaltalan felvèteli rendszeren átmegy, de amúgy alkalmatlan.
Vagy, ha a jóembernek nem tetszik a rendszer ő mond viszlátot.


UI.:ne keseredj el hogy a haverjaid(tèged:D:rolleyes:) nem vettek fel határvadásznak.
Van azon kívül is èlet.