[HUN] Saab JAS-39EBS-HU Gripen

joker

Fixen van beépítve a gépágyú mint minden modern merevszárnyú gépen.

czulu

Akinek ki van takarva az arca az KMZ.
 
Azért az is jól látható mennyivel jobban rejt a multicam. És még voltak akik azt mondták, hogy nem jó itthon.
 
therob

Mert nem is jó.Attól nem lesz jó,hogy jobb mint a tökéletesen alkalmatlan boci.
 
Valószínű ráadásul egy képből képes vagy messzemenő következtetéseket levonni.
 
A Kmz-s ha olyan egyenruhában lett volna Mint a többiek, ki sem kellett volna takarni. :)
Egyébként ez már hivatalosan a rendszeresített ruhájuk, már ezt a gyakorlót viselik a mindennapokban is ?
 
Nincs rendszeresítve, "munkaruha" néven adják ki nekik.....
Hát nem tudom, hogy általában mit hordanak de gyakorlaton nagyrészt a multicam van rajtuk, továbbá az ilyen-olyan nyílt napok alkalmával néha szintén azt hordják.

Hamár terepminta, Dudi mi a véleményed a Polák woodlandről?
Párszor már találkoztam vele és az átlag woodland cumókhoz képest jobbnak tűnt, a bocihoz képest meg ég és föld a különbség. Az egyenruha maga egész modern szabású nem betűrős, a lengyel srácok azt mondják, hogy szeretik is.
tantal_6.jpg
 
krisss

A laktanyában a rendszeresítettet hordják.

A TTsKO/VSR szerű mintáktól én személy szerint nem vagyok elájulva.A lengyel ruhával kapcsolatban nekem az a benyomásom,hogy olyan színeket tartalmaz amik nem nagyon illenek a hazai környezetbe.
 
Dudi
Ha már egyenruha szerinted milyen minta lenne a legjobb választás a honvédség számára?
Láttam az egyenancúgos topikban a rába digitmintákat azokról mi a véleményed?
 
Ez az egyik kedvencem! :D Slotáék behugyoznának örömükben! :D
JAS39_Paveway.jpg

Szerintem valahol itt kezdődne ... :)
Amúgy meg elküldelek más éghajlatra,mert nem találtam ütősebb képet.. :DDDD


Kérdésem a következő:
Ha műszakiszakinak akarok jelentkezni,tudtok valami linket adni a feltételekről? Első kanyarban mondjuk az érdekelne,hogy kötelező-e a szakirányú végzettség? Aztán a további feltételek infók..
 
pela3

Elmész a lakóhelyed szerinti toborzóirodába és ott mindent elmondanak.De ha rám hallgatsz akkor http://www.mh59.hu/rovatok/hu/kapcsolat/kapcsolat/

Az oldalon lévő telefonszámot felhívod és a személyügyet kéred(pl személyügyi tiszt).<i><b>Fontos,hogy ne a protokoll tisztet hívd vagy a "Belépéssel, és látogatással kapcsolatos információk" alatt látható számot!</b></i>
 
dudi:

Köszi.
Még egy kicsit várok,hátha gigabiga,Phoniex,molni vagy esetleg más tudna valamit súgni :))
 
joker

Fixen van beépítve a gépágyú mint minden modern merevszárnyú gépen.

...és még beszabályozni sem kell, oly pontosan illeszkedik a helyére...,a pontosságáról meg számtalan helyen pozitívan írnak.
 
a pontosságát behatárolja, hogy az egész gépet mozgatva mennyire tusz pontosan célozni
 
A fegyver pontossága a fegyvertől függ semmi mástól.Az,hogy mennyire tudsz vele pontosan lőni nem azt mutatja meg,hogy milyen pontos a fegyver.
 
Meg a cső hőmérsékletétől, a fegyverre ható erőktől, a lőszer hőmérsékletétől, a cső belsejének állapotától, a levegő páratartalmától, hőmérsékletétől, és egyebektől.