[HUN] Toborzás / hadkiegészítés

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Koleszkaja

Well-Known Member
2020. szeptember 5.
1 946
7 714
113

alali77

Well-Known Member
2011. szeptember 19.
4 137
10 465
113
Nem kívánhatok neki sok sikert a civil szférában? Vagy van másik opciója azután, hogy elbocsátották?
De.
Nincsen.
Nem is erre reagáltam, hanem erre:
"Azt olvasol bele ebbe a mondatba, amit akarsz! Engem nem érdekel. "
Azért írunk a fórumra mert reméljük a másikat érdekli, a másikat szórakoztatja, mert információt akarunk adni és kapni. Ha nem érdekel a többiek válasza vagy értelmezése akkor el kell menni a fórumozás helyett pecázni.

Szerintem.
 

Ettore Fieramosca

Well-Known Member
2021. március 9.
1 027
2 910
113
Sok volt a kormány szidós facebook posztja :confused: innentől Bobnak már nem csapatjátékos
Vagy szimplán csak renitens volt és kibaszták. Egy ilyen posztból nem lehet megállapítani hogy mi történt. Nehezen hiszem hogy több száz katonát kirúgtak akik nem estek bele a jogszabályi tisztogatásba. Főleg amikor létszámhiány van. Itt biztosan van egy másik verzió is. Nálunk is a legrenitensebbek kiabálnak aztán csodálkoznak amikor elfogy a türelem
 

Árpicsek

Well-Known Member
2016. október 7.
2 756
11 950
113
Vagy szimplán csak renitens volt és kibaszták. Egy ilyen posztból nem lehet megállapítani hogy mi történt. Nehezen hiszem hogy több száz katonát kirúgtak akik nem estek bele a jogszabályi tisztogatásba. Főleg amikor létszámhiány van. Itt biztosan van egy másik verzió is. Nálunk is a legrenitensebbek kiabálnak aztán csodálkoznak amikor elfogy a türelem

Persze, nem elképzelhetetlen, de az a baj, hogy sokkal inkább valószínűnek tartom, hogy szimpla dilettantizmusból rugták ki. Nem egy-két helyről jöttek infók, hogy nem tudni, mi alapján küldtek el embereket.
 

krisss

Well-Known Member
2014. február 21.
28 944
123 500
113
Persze, nem elképzelhetetlen, de az a baj, hogy sokkal inkább valószínűnek tartom, hogy szimpla dilettantizmusból rugták ki. Nem egy-két helyről jöttek infók, hogy nem tudni, mi alapján küldtek el embereket.
Hát aki nem esett bele az időkeretekbe azoknak àllítólag volt valami vaj a füle mögött. De igazából ez is csak pletyka.
 

honved

Well-Known Member
2010. június 2.
10 050
18 747
113
Vagy szimplán csak renitens volt és kibaszták. Egy ilyen posztból nem lehet megállapítani hogy mi történt. Nehezen hiszem hogy több száz katonát kirúgtak akik nem estek bele a jogszabályi tisztogatásba. Főleg amikor létszámhiány van. Itt biztosan van egy másik verzió is. Nálunk is a legrenitensebbek kiabálnak aztán csodálkoznak amikor elfogy a türelem

Aki a facebookon teregeti a munkahelyi dolgokat, az mire számít. Én a munkaszerződésemben vállaltam, hogy a vállalattal kapcsolatosan semmiféle információt nem szolgáltatok senkinek. Benne van egy civil céges munkaszerződésben is az ilyesmi.
A fiatalember, ne csodálkozzon ha nem veszik fel sehova, mert ha jelentkezik valahova, az első az ottani dolog a HR részéről, hogy ránéznek a facebook oldalára.
Alap hogy egy felvételi interjún sem szidunk senkit a múltból, ha megkérdezik miért akarunk munkahelyet váltani. Új kihívás, pozitív hatása a környezetváltozásnak, stb., ilyesmiket kell mondani.
Biztos hogy igaza is van sok mindenben, de nem teregetünk ilyesmit a nyilvánosság elé.
Rendszerszintű történet esetén, ez legyen az ellenzék, vagy az újságírók dolga, egészségügy, közszféra egyéb, netán a Honvédség esetében.
Nekem valamiért gyanús az a fickó. Túl nagy mártír akar lenni.
 
  • Tetszik
Reactions: Molon Labe

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
De.
Nincsen.
Nem is erre reagáltam, hanem erre:
"Azt olvasol bele ebbe a mondatba, amit akarsz! Engem nem érdekel. "
Azért írunk a fórumra mert reméljük a másikat érdekli, a másikat szórakoztatja, mert információt akarunk adni és kapni. Ha nem érdekel a többiek válasza vagy értelmezése akkor el kell menni a fórumozás helyett pecázni.

Szerintem.
Én meg úgy írtam, hogy mindenki saját világnézetének, hangulata, vagy korábbi alkalmazotti tapasztalatainak megfelelő üzenetet olvas ki belőle.
Egy adalék: a mtv. szerint 21 év munkaviszony után a civil szférában 5 havi végkielégítés jár.
 

Szittya

Well-Known Member
2016. szeptember 22.
21 866
35 244
113
Én ismerem a Vargát volt pk-m egy rövid időre. Teljesen meg voltam elégedve a munkájával minden gördülékenyen ment úgy ahogy annak mennie kellett. De stílusát ismerve biztos hogy voltak ügyei. Mert vagány beleállós figura egyébként. Egyébként én biztos vagyok abba hogy találkozni fogok még vele egyenruhába mert nem tud elszakadni ettől. vagy más szerv vagy tartalékos esetleg valami alternatív (ha lenyugszik) úgysem bírja ki hogy a seggén maradjon.
 

Molon Labe

Well-Known Member
2020. július 26.
2 114
11 272
113
Persze-persze....úgytűnik újabban már nem a rendőrök a zsanettezők,hanem a katonák.

Ballib szutyok most elkezdte bomlasztani a honvédséget.

Ezek mind politikai indíttatású lejárató kampányok....az állam működését és a bizalmat akarják kikezdeni a rendfenntartó szervek felé..