Informatika

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

nagyoncivil

Well-Known Member
2018. október 26.
326
804
93
Sziasztok!
zoom videót szeretnék letölteni online oldal vagy akár program segítségével de nem sikerült eddig összehoznom a dolgot.
Tud valaki nekem ajánlani lehetőséget ami működik is ??? Ti mivel szoktátok ??
Ha jól emlékszem, Firefoxban shift nyomása mellett jobb klikk a videóra, és a menüben lesz mentési lehetőség.
 
  • Tetszik
Reactions: anonim999

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 185
10 703
113
Mesengeren videóhívást indítanék, de hibát jelez.
Végigcsináltam mindent amit tudtam, CCleaner, Ashampoo optimizer, újraindítás, és tovább.
Valami ötlet?
 

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 204
113
Samsung Laptop W7 op.rendszer.
Ingyen tudsz W10-re frissíteni.
A Windows 7 már nem támogatott. Lehet, hogy vmelyik messenger frissítés olyan "bármit" használna, amit a W7 már nem biztosít => hibaüzenet!

Asszem' a proharver.hu-n vannak fórumok(Samsung laptop, Messenger, Windows 7, ...), amik ebben (is) tudnak szakmai segítséget adni.

Én "csak" azt tudom, hogy (kb.) ki/hol tud segíteni! ;)

.
 

gergo55

Well-Known Member
2014. július 16.
4 185
10 703
113
Ingyen tudsz W10-re frissíteni.
A Windows 7 már nem támogatott. Lehet, hogy vmelyik messenger frissítés olyan "bármit" használna, amit a W7 már nem biztosít => hibaüzenet!

Asszem' a proharver.hu-n vannak fórumok(Samsung laptop, Messenger, Windows 7, ...), amik ebben (is) tudnak szakmai segítséget adni.

Én "csak" azt tudom, hogy (kb.) ki/hol tud segíteni! ;)

.
Köszi. 2 hónappal ezelőtt simán tudtam használni....
 

jani22

Well-Known Member
2016. augusztus 31.
12 595
25 870
113
Van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?

A DuckDuckGo Windows-böngésző nyilvános bétaként mindenki számára elérhető​


  • Nyomkövető blokkolása – Letiltja az összes harmadik féltől származó nyomkövetőt a DuckDuckGo adatvédelmet veszélyeztető nyomkövetők listáján , és kiváló védelmet kínál a belső követésekkel szemben.
  • Intelligens titkosítás – Automatikus HTTPS-frissítés minden webhelyhez, amelyet a felhasználó megkísérel felkeresni, nyílt forráskódú bejáró segítségével .
  • Cookie-k előugró ablakainak kezelése – Elrejtheti azokat a cookie-khez való hozzájárulást előugró ablakokat, amelyek célja, hogy becsapják vagy akár rákényszerítsék a felhasználókat egy olyan lehetőség elfogadására, amely a legkevesebb adatvédelmet kínálja, alapértelmezés szerint a párbeszédpanel-elutasítást alkalmazza, és biztosítja, hogy a lehető legjobban tiszteletben tartó beállításokat használják.
  • „Tűz” gomb – Egy gombnyomással törölheti az összes böngészési előzményt és a mentett munkamenet- információkat .
  • E-mail védelem – Beépített DuckDuckGo Email Protection , egy e-mail-továbbítási megoldás, amely eltávolítja az e-maileket a reklám- és profilkövetőktől, mielőtt az üzenetek megérkeznének a felhasználó szokásos postafiókjába.
  • Duck player – Beépített YouTube-lejátszó, amely lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy hirdetésmentes videókat nézzenek a Google platformján, anélkül, hogy követnék őket.


 
  • Tetszik
Reactions: LMzek 2.0

LMzek 2.0

Well-Known Member
2020. április 4.
7 056
14 204
113
A paraszt rohanhat is sorbanállni, sátorban lakni a bolt előtt két hétig, zacskóba szarni, homelesskedni hogy aztán megvegyen egy túlárazott telefont.

A jól idomított nevelt, "sikeres" fogyasztó! :hadonaszos:


A szülők egyre inkább elfelejtik beadni ez ellen a fertőzés ellen a "vakcinát" kis buksikba! :(
... itthon is, pedig életre-szóló fertőzés!


.