Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 932
87 282
113
Jo ellenzekhez jo kormany kell es viszont. Ok irtak meg, hogy nincs eleg maszk, hogy problemak vannak; a kormany ott allt letolt gatyaval a valsag lattan.
Ha nem "geciskednek", akkor tovabb balfaszkodnak. Nem gondolom, hogy forditott esetben nem ugyanez tortent volna, akkor a Fideszmediatol varnam a folyamatos b.szogatasat a kormanynak.
A kormány jó, legalábbis jobb annál, mint amennyire az ellenzék szar.

 

SilvioD

Well-Known Member
2018. december 23.
26 494
93 695
113
A magyar labdarúgók akkor is megkapják az indokolatlanul magas fizetésüket és egyéb juttatásaikat, ha nincs se meccs, se edzés?
Csak az alapfizut meccs nélkül, de ez szerződéstől függ. Ne aggódj mki szívni fog.....ha szerencsénk van és lesz ellenszer idén, akkor jövőre beindul a gazdaság meg a pörgés. Már amelyik cég, állam túléli. Remélem nem térünk vissza az IMF gépre. Sztem most minden benne van a pakliban.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 932
87 282
113
Nekem nem kedvencem se az Index, se a 444. Meglepo, hogy nemcsak fekete-feheren lehet nezmi a vilagot, ugye?
És én nem fogalmazok meg kritikát? Dehogynem.

Csak ugye, ha van egy torta, amelyek közül az egyik egy csokis, normális baracklekvárral a közepén, viszont valaki már beleevett, és hiányzik az 1/3a, a másik meg szarból van, mert a már megsütöttet, csokisat, lekvárral a közepén egyesek a cukrászok közül korábban ellopták, és mivel valamit prezentálni kellett, így csak olyat tudtak összetarhálni, szarból és fosból, akkor nem eszünk olyat, amitől szaros lesz a szánk széle, mert a maszkkal a fejünkön így is hülyén nézünk ki, felesleges, hogy közben még alatta büdösek is legyünk, és büdös legyen a szánk ...
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 404
113
Mr. Jenki, mintha kicsit lehalkította volna a diszpécsert...
https://www.vadhajtasok.hu/2020/03/16/trump-nyugalom-tul-leszunk-rajta/
..
83000.jpg
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 932
87 282
113
Most jön rá Amerika, hogy üzleti érdekből még a gazdasági függetlenségét is kiszervezte
"Az új típusú koronavírus csapást mérhetett az új világrendre, a több mint fél évszázada tartó globalizálódásra, a világ nagy nemzeteinek egymástól való függésére, fogalmazott legújabb írásában Patrick Buchanan konzervatív politikai elemző, aki korábban Ronald Reagan elnök kommunikációs igazgatója is volt a Fehér Házban."

https://makronom.mandiner.hu/cikk/2...meg_a_gazdasagi_fuggetlenseget_is_kiszervezte
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Ha megengeded, tennék pár észrevételt, mert lassan a pánikon kívül mást nem olvasok itt sem;
előbb a statisztika:
https://www.autodesk.hu/products/autocad/free-trial

-vírusteszt: mint minden vizsgálatnak, úgy ennek is van egy megbízhatósága. Ez attól is függ, hogy milyen státiumban (RNS-t keresnek PCR technikával) vettek mintát.
-amennyiben a protokollok szerint nem valószínűsíthető a fertőzöttség, úgy hiába vennél mintát is, mert megugrana a megbízhatatlansága, de cserébe értékes laborkapacitást kötsz le.

Az egy irreális elvárás, hogy egy állam (mondjuk Magyarország) olyan kórházi és egészségügyi rendszert tartson fenn, ami máról holnapra képes az összlakosságot tesztelni és ellátni. Egy ésszerű (vagyis a belátható események; ide értve a járványt, háborút is) kapacitás kiépítése a cél. Bármennyire is meglepő, de Magyarországon a lakosságszámhoz képest kimondottan jól áll ebben.
Az elmúlt években (most hirtelen nem emlékszem) közel 100 eü. intézményt újítottak fel ráadásul olyan szinten, hogy magam is meglepődtem egy 4 évvel ezelőtti állapothoz képest.
Azt az ijedségednek tudom be amit vastagon szedtél, mert nevetséges. Főleg ha az ISMERT esetszámokat nézed külföldön és nálunk. Nem kell excell gurunak lenni, hogy svájchoz képest milyen nálunk az emelkedés (svájc 4 nap alatt talán 498-ról jött fel 2000 fölé, mi meg ugye 32-re). NEM fogunk belehalni, legalábbis a vizionált mértékben. Lesznek áldozatok? Sajnos igen.
graph_flu.png

Influenzához hasonlítanám. Ahogy látod elég komoly halálozási ráta csökkent le közel nullára.
Szerintem (ez csak az én véleményem), eddig minden intézkedés közel jó időben lett meglépve, a mellett, hogy folyamatos kapacitás bővítések történnek. Azzal viszont nem lehet mit kezdeni, hogy XZ hazajön Tirolból, aztán a házi karantén alatt a piacot járja. Vagy a minapi bosszantó dolog, hogy a betegek panaszkodnak, hogy nincs fertőtlenítő. Aztán kiderült, hogy az alig 5 perce kirakott fertőtlenítőt már valamelyik véglény el is lopta "homo homini lupus est".
Hogy a pánikkeltésen túl, mire alkalmas az összellenzék, azt ma a felszólalások fényében könnyen fel lehet mérni (van sapka-nincs sapka esete)-sajnos sok embert megvadítottak már.
Remélem nem voltam bántó, jó egészséget és nyugalmat kívánok minden fórumtársnak és neked is.
Nem, nem zavar ahogy írtál, szerintem rendben van. Nem értünk egyet több dologban. A "piacolat járja karantén időben", ebben igazad van, viszont ez ellen való szicíliai hozzáállás, ahol jár a rendőrautó, és hangosbemondón mondja, aki nem tartja be a szabályokat elvisz !! Itt a mai másik példa is, az izraeli, annak a telefonját hallgatják le akiét akarják, és aki lebukik karanténben mászkálással, azt elviszik, aztán annyi !!! Te a "a karantén megszegés" az csak az állam, a kormány hozzáállásán múlik !!! Oda kell csördíteni egyet az ostorral, ahol nem tudják mi a rend, a szabályok !!! Ugye ezt is megírtam korábban, hogy rendkívüli állapot kell, ideiglenes intézkedésekkel !!!!! Szigorú szabályokkal, bebörtönzéssel, annak aki nem érti meg !!! (figyeltél te rendesen, miket írtam én korábban ???? :eek::D:D:D:hadonaszos: Szó nem volt a "demokrácia" fenntartásáról, SŐŐT KIFEJEZETTEN AZ ÁTMENETI FELSZÁMOLÁSÁRÓL ÍRTAM, AMI A JÁRVÁNY MEGFÉKEZÉSÉHEZ KELL !!! Most emeljem ki ezeket is vastagon ??? Figyelj inkább jobban máskor, jó ???:rolleyes::D:D:p (nem haragszom rád meg a többire sem, ahol dolgoznak ott hullik a forgács is.. :):):cool::p))

Na térjünk rá a tesztelésekre is !!! Ugye ott van a (pécsi) virológus videoja (Python hozta korábban), aki nem két napja, még csak nem is két éve van a kutatásban, az is elmondta VILÁGOSAN, hogy elegendő tesztelésre alkalmas gép van az országban, mivel ezek speckós automata gépek. Nem figyeltél megint ??? :rolleyes::D:D:p Nem tudjuk megfelelően zárni a fertőzések terjedését, ha a tünetmentesekről nem tudunk !!!! EZ VILÁGOSAN KIDERÜL MIND A KÍNAI, MIND A DÉL-KOREAI INTÉZKEDÉSEKBŐL !!!! Megint nem figyeltél ??? :rolleyes::) Tehát van elég gép a teszteléshez, csak nem gyártattak hozzá reagenseket !!! KURRRVÁÁRA NAGY HIBA !!! Erről is írtam korábban, hogy bérgyártatásban azonnal ide kell hozni, AZZOONNAL !!! felszabadítani a gyártókapacitásokat rá, mivel nálunk az is megvan !!!! Vészhelyzet, rendkívüli állapot, HA KELL REKVIRÁLÁSSAL KELL HOZZÁFÉRNI !!! Írtam róla ! Ezeket is emeljem ki ?? Figyeltél ? :D:D:p

Egyébként ha odafigyeltél, már jóval korábban próbáltam instruálni az embereket, milyen immunrendszert segítő vitamin és nyomelemforrásokat szerezzenek be, nemrég ez-ügyben nyomatékosítva a korábban általam elmondottakat !!! Figyeltél, tudsz ezekről ? ;):eek::rolleyes: Szóval én nem csak a számat jártattam, próbáltam mindent megtenni, hogy azt tegyék az emberek amit kell, és arra is sokszor felhívtam a figyelmet, hogy nem kell kétségbeesni, csak nyugodtan készüljenek fel. Figyeltél, emlékszel ezekre ? :rolleyes::)

Szóval én nyugodt vagyok, mindenhol mindenkinek próbáltam segíteni !!! :) A bolondok persze ezt sem hallották meg, csak velem kezdtek cirkuszolni ! Nem sok, csak 5-8 ember, nem igazán zavart ! :) A nagy-része itt a fórumon azért megértette, hogy jó az amiket mondok, és sok kurrens információt is hoztam, az sem mellékes. Politikával viszont nem foglalkoztam !!!!! Ez sokak szerint a nagy "bűnöm", hogy minden elbaxott politikustól függetlenül, a különböző politikai oldalak szidása nélkül, racionálisan, ember és profizmus irányából foglalkoztam a témával, a lehető legtöbbet segítve az embereknek a felkészülésre !!! :D:D:D:D Hááát... ez van !!! Akinek ez nem tetszett, az baxogasson nyugodtan, úgy is kiröhögöm !!! :rolleyes::D:D:D:D:D (tehát nálam NEM "jópofizás" a szmájlik, tényleg vidáman veszem a dolgokat - ez persze a "savanyú Jóskáknál" persze kurrrvanagy "bűn"... :D:D:D)

Remélem most már kicsit világosabban látsz velem kapcsolatban, meg még pár ember. Én MINDENKIT továbbra is nyugalomra és a szabályok betartására intek. A "dicsőségről" már lemaradtunk, akkor legalább ez ne legyen elbaxva, így hamarabb mászhatunk ki a gödörből. NEM TESZTELNI EZERREL, TÖMEGÉVEL PEDIG TOVÁBBRA IS EGY ŐRÜLTSÉG !!! :):p:p Így kiemelve, nagybetűvel !! :rolleyes::p:p Csak ott nem érdemes tömegével tesztelni, ahol körbezárt karanténok vannak !!!! Ott a karanténokat, a többi megfertőzését a karanténokban, a karantén szabályokat felrúgókat kell VASKÉZZEL MEGFEGYELMEZNI !!! Ez sajnos nem megy másképp (a világon sehol), ezt meg kell érteni ! Ez van !
EZT A HÜLYE POLITIZÁLÁST MEG HAGY MÁR KI AZ EGÉSZBŐL, MERT SEMMI KÖZE A JÁRVÁNYHOZ ! ;) Na... Neked is minden jót kívánok ! Amiket írtam azoknak utána lehet nézni a korábbi oldalakon (javítani meg nem lehet ezeket), úgy hogy én nem beszéltem mellé. Az is köztudott azoknak akik figyeltek, hogy ém már 10 éves korom körül egy ennél 100x súlyosabb fertőzéssel voltam kb. 4 hétig karanténban (kis túlzással akit messziről láttam azt is leolták, de legalább 500 embert a suli miatt !!!!), sokkal veszélyesebb helyen, egy fertőző osztályon, ahol ha mégvalamit elkapok másoktól (hozta pld. a levegő másoktól), akkor ott biztos végem lett volna. Mikor már nem fertőztem de még minden jele jól megfigyelhető volt rajtam, egy egész egyetem hallgatóit képezték ki rajtam az időbeni felismerésre. Amúgy rengeteg dolgot tettem már ezért a kurva országért, úgy hogy kár engem baxogatni !:) (sajnos vagy hála istennek ezekről nem akarok beszélni, de lenne mit bőven !!! :):p)
 

Laci1970

Well-Known Member
2016. július 23.
1 771
3 199
113
Nem, nem zavar ahogy írtál, szerintem rendben van. Nem értünk egyet több dologban. A "piacolat járja karantén időben", ebben igazad van, viszont ez ellen való szicíliai hozzáállás, ahol jár a rendőrautó, és hangosbemondón mondja, aki nem tartja be a szabályokat elvisz !! Itt a mai másik példa is, az izraeli, annak a telefonját hallgatják le akiét akarják, és aki lebukik karanténben mászkálással, azt elviszik, aztán annyi !!! Te a "a karantén megszegés" az csak az állam, a kormány hozzáállásán múlik !!! Oda kell csördíteni egyet az ostorral, ahol nem tudják mi a rend, a szabályok !!! Ugye ezt is megírtam korábban, hogy rendkívüli állapot kell, ideiglenes intézkedésekkel !!!!! Szigorú szabályokkal, bebörtönzéssel, annak aki nem érti meg !!! (figyeltél te rendesen, miket írtam én korábban ???? :eek::D:D:D:hadonaszos: Szó nem volt a "demokrácia" fenntartásáról, SŐŐT KIFEJEZETTEN AZ ÁTMENETI FELSZÁMOLÁSÁRÓL ÍRTAM, AMI A JÁRVÁNY MEGFÉKEZÉSÉHEZ KELL !!! Most emeljem ki ezeket is vastagon ??? Figyelj inkább jobban máskor, jó ???:rolleyes::D:D:p (nem haragszom rád meg a többire sem, ahol dolgoznak ott hullik a forgács is.. :):):cool::p))

Na térjünk rá a tesztelésekre is !!! Ugye ott van a (pécsi) virológus videoja (Python hozta korábban), aki nem két napja, még csak nem is két éve van a kutatásban, az is elmondta VILÁGOSAN, hogy elegendő tesztelésre alkalmas gép van az országban, mivel ezek speckós automata gépek. Nem figyeltél megint ??? :rolleyes::D:D:p Nem tudjuk megfelelően zárni a fertőzések terjedését, ha a tünetmentesekről nem tudunk !!!! EZ VILÁGOSAN KIDERÜL MIND A KÍNAI, MIND A DÉL-KOREAI INTÉZKEDÉSEKBŐL !!!! Megint nem figyeltél ??? :rolleyes::) Tehát van elég gép a teszteléshez, csak nem gyártattak hozzá reagenseket !!! KURRRVÁÁRA NAGY HIBA !!! Erről is írtam korábban, hogy bérgyártatásban azonnal ide kell hozni, AZZOONNAL !!! felszabadítani a gyártókapacitásokat rá, mivel nálunk az is megvan !!!! Vészhelyzet, rendkívüli állapot, HA KELL REKVIRÁLÁSSAL KELL HOZZÁFÉRNI !!! Írtam róla ! Ezeket is emeljem ki ?? Figyeltél ? :D:D:p

Egyébként ha odafigyeltél, már jóval korábban próbáltam instruálni az embereket, milyen immunrendszert segítő vitamin és nyomelemforrásokat szerezzenek be, nemrég ez-ügyben nyomatékosítva a korábban általam elmondottakat !!! Figyeltél, tudsz ezekről ? ;):eek::rolleyes: Szóval én nem csak a számat jártattam, próbáltam mindent megtenni, hogy azt tegyék az emberek amit kell, és arra is sokszor felhívtam a figyelmet, hogy nem kell kétségbeesni, csak nyugodtan készüljenek fel. Figyeltél, emlékszel ezekre ? :rolleyes::)

Szóval én nyugodt vagyok, mindenhol mindenkinek próbáltam segíteni !!! :) A bolondok persze ezt sem hallották meg, csak velem kezdtek cirkuszolni ! Nem sok, csak 5-8 ember, nem igazán zavart ! :) A nagy-része itt a fórumon azért megértette, hogy jó az amiket mondok, és sok kurrens információt is hoztam, az sem mellékes. Politikával viszont nem foglalkoztam !!!!! Ez sokak szerint a nagy "bűnöm", hogy minden elbaxott politikustól függetlenül, a különböző politikai oldalak szidása nélkül, racionálisan, ember és profizmus irányából foglalkoztam a témával, a lehető legtöbbet segítve az embereknek a felkészülésre !!! :D:D:D:D Hááát... ez van !!! Akinek ez nem tetszett, az baxogasson nyugodtan, úgy is kiröhögöm !!! :rolleyes::D:D:D:D:D (tehát nálam NEM "jópofizás" a szmájlik, tényleg vidáman veszem a dolgokat - ez persze a "savanyú Jóskáknál" persze kurrrvanagy "bűn"... :D:D:D)

Remélem most már kicsit világosabban látsz velem kapcsolatban, meg még pár ember. Én MINDENKIT továbbra is nyugalomra és a szabályok betartására intek. A "dicsőségről" már lemaradtunk, akkor legalább ez ne legyen elbaxva, így hamarabb mászhatunk ki a gödörből. NEM TESZTELNI EZERREL, TÖMEGÉVEL PEDIG TOVÁBBRA IS EGY ŐRÜLTSÉG !!! :):p:p Így kiemelve, nagybetűvel !! :rolleyes::p:p Csak ott nem érdemes tömegével tesztelni, ahol körbezárt karanténok vannak !!!! Ott a karanténokat, a többi megfertőzését a karanténokban, a karantén szabályokat felrúgókat kell VASKÉZZEL MEGFEGYELMEZNI !!! Ez sajnos nem megy másképp (a világon sehol), ezt meg kell érteni ! Ez van !
EZT A HÜLYE POLITIZÁLÁST MEG HAGY MÁR KI AZ EGÉSZBŐL, MERT SEMMI KÖZE A JÁRVÁNYHOZ ! ;) Na... Neked is minden jót kívánok ! Amiket írtam azoknak utána lehet nézni a korábbi oldalakon (javítani meg nem lehet ezeket), úgy hogy én nem beszéltem mellé. Az is köztudott azoknak akik figyeltek, hogy ém már 10 éves korom körül egy ennél 100x súlyosabb fertőzéssel voltam kb. 4 hétig karanténban (kis túlzással akit messziről láttam azt is leolták, de legalább 500 embert a suli miatt !!!!), sokkal veszélyesebb helyen, egy fertőző osztályon, ahol ha mégvalamit elkapok másoktól (hozta pld. a levegő másoktól), akkor ott biztos végem lett volna. Mikor már nem fertőztem de még minden jele jól megfigyelhető volt rajtam, egy egész egyetem hallgatóit képezték ki rajtam az időbeni felismerésre. Amúgy rengeteg dolgot tettem már ezért a kurva országért, úgy hogy kár engem baxogatni !:) (sajnos vagy hála istennek ezekről nem akarok beszélni, de lenne mit bőven !!! :):p)
Hú ez a tema latom nagyon megfogott a most begepelt 5000 karaktert is latva. Es mi lenne ha meg kifejtenéd bővrbben is.
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
25 932
87 282
113
Dömötör Csaba :
"Nekem a munkaköri leírásom része, hogyha kiállok sajtótájékoztatóra el kell viselnem, hogy mindenféle nyilakat kapok. Ez a politikusi lét része, de ez rendjén is van. Viszont azért felhívnám a figyelmet arra, hogy az operatív törzsben olyan emberek ülnek, és olyan emberek adnak tájékoztatást, akiknek utána döntéseket kell hozniuk, ellenőrizniük kell a döntések végrehajtását. A sajtó képviselőinek is szeretném a figyelmébe ajánlani azt, hogy ezek az emberek, akik őket tájékoztatják órákig ülnek az operatív törzs ülésén, ott születnek döntések utána sokszor 1-2 órás sajtótájékoztatót tartanak majd utána kell visszamenniük az állomáshelyeikre, hogy meghozzák a döntéseket, hogy a munkatársaikkal beszéljenek, hogy tájékoztatást kapjanak arról hogyan áll a helyzet. Ezért a sajtó munkatársaitól is megértést kérünk, eljöhet az a pont, amikor már nem lehet minden egyes eset részleteibe belemenni, akármennyire is érdekes legyen, hanem abban áll majd a felelősségünk, nekünk is, akik a tájékoztatásért felelünk és a sajtó munkatársainak is, hogy a mit kell tennünk a helyzetben típusú információkat eljuttassuk a lakosság, illetve az állampolgárok széles köréhez, különös tekintettel az idősekre."
 

Leonidas

Well-Known Member
2019. október 16.
2 636
3 434
113
Nem, nem zavar ahogy írtál, szerintem rendben van. Nem értünk egyet több dologban. A "piacolat járja karantén időben", ebben igazad van, viszont ez ellen való szicíliai hozzáállás, ahol jár a rendőrautó, és hangosbemondón mondja, aki nem tartja be a szabályokat elvisz !! Itt a mai másik példa is, az izraeli, annak a telefonját hallgatják le akiét akarják, és aki lebukik karanténben mászkálással, azt elviszik, aztán annyi !!! Te a "a karantén megszegés" az csak az állam, a kormány hozzáállásán múlik !!! Oda kell csördíteni egyet az ostorral, ahol nem tudják mi a rend, a szabályok !!! Ugye ezt is megírtam korábban, hogy rendkívüli állapot kell, ideiglenes intézkedésekkel !!!!! Szigorú szabályokkal, bebörtönzéssel, annak aki nem érti meg !!! (figyeltél te rendesen, miket írtam én korábban ???? :eek::D:D:D:hadonaszos: Szó nem volt a "demokrácia" fenntartásáról, SŐŐT KIFEJEZETTEN AZ ÁTMENETI FELSZÁMOLÁSÁRÓL ÍRTAM, AMI A JÁRVÁNY MEGFÉKEZÉSÉHEZ KELL !!! Most emeljem ki ezeket is vastagon ??? Figyelj inkább jobban máskor, jó ???:rolleyes::D:D:p (nem haragszom rád meg a többire sem, ahol dolgoznak ott hullik a forgács is.. :):):cool::p))

Na térjünk rá a tesztelésekre is !!! Ugye ott van a (pécsi) virológus videoja (Python hozta korábban), aki nem két napja, még csak nem is két éve van a kutatásban, az is elmondta VILÁGOSAN, hogy elegendő tesztelésre alkalmas gép van az országban, mivel ezek speckós automata gépek. Nem figyeltél megint ??? :rolleyes::D:D:p Nem tudjuk megfelelően zárni a fertőzések terjedését, ha a tünetmentesekről nem tudunk !!!! EZ VILÁGOSAN KIDERÜL MIND A KÍNAI, MIND A DÉL-KOREAI INTÉZKEDÉSEKBŐL !!!! Megint nem figyeltél ??? :rolleyes::) Tehát van elég gép a teszteléshez, csak nem gyártattak hozzá reagenseket !!! KURRRVÁÁRA NAGY HIBA !!! Erről is írtam korábban, hogy bérgyártatásban azonnal ide kell hozni, AZZOONNAL !!! felszabadítani a gyártókapacitásokat rá, mivel nálunk az is megvan !!!! Vészhelyzet, rendkívüli állapot, HA KELL REKVIRÁLÁSSAL KELL HOZZÁFÉRNI !!! Írtam róla ! Ezeket is emeljem ki ?? Figyeltél ? :D:D:p

Egyébként ha odafigyeltél, már jóval korábban próbáltam instruálni az embereket, milyen immunrendszert segítő vitamin és nyomelemforrásokat szerezzenek be, nemrég ez-ügyben nyomatékosítva a korábban általam elmondottakat !!! Figyeltél, tudsz ezekről ? ;):eek::rolleyes: Szóval én nem csak a számat jártattam, próbáltam mindent megtenni, hogy azt tegyék az emberek amit kell, és arra is sokszor felhívtam a figyelmet, hogy nem kell kétségbeesni, csak nyugodtan készüljenek fel. Figyeltél, emlékszel ezekre ? :rolleyes::)

Szóval én nyugodt vagyok, mindenhol mindenkinek próbáltam segíteni !!! :) A bolondok persze ezt sem hallották meg, csak velem kezdtek cirkuszolni ! Nem sok, csak 5-8 ember, nem igazán zavart ! :) A nagy-része itt a fórumon azért megértette, hogy jó az amiket mondok, és sok kurrens információt is hoztam, az sem mellékes. Politikával viszont nem foglalkoztam !!!!! Ez sokak szerint a nagy "bűnöm", hogy minden elbaxott politikustól függetlenül, a különböző politikai oldalak szidása nélkül, racionálisan, ember és profizmus irányából foglalkoztam a témával, a lehető legtöbbet segítve az embereknek a felkészülésre !!! :D:D:D:D Hááát... ez van !!! Akinek ez nem tetszett, az baxogasson nyugodtan, úgy is kiröhögöm !!! :rolleyes::D:D:D:D:D (tehát nálam NEM "jópofizás" a szmájlik, tényleg vidáman veszem a dolgokat - ez persze a "savanyú Jóskáknál" persze kurrrvanagy "bűn"... :D:D:D)

Remélem most már kicsit világosabban látsz velem kapcsolatban, meg még pár ember. Én MINDENKIT továbbra is nyugalomra és a szabályok betartására intek. A "dicsőségről" már lemaradtunk, akkor legalább ez ne legyen elbaxva, így hamarabb mászhatunk ki a gödörből. NEM TESZTELNI EZERREL, TÖMEGÉVEL PEDIG TOVÁBBRA IS EGY ŐRÜLTSÉG !!! :):p:p Így kiemelve, nagybetűvel !! :rolleyes::p:p Csak ott nem érdemes tömegével tesztelni, ahol körbezárt karanténok vannak !!!! Ott a karanténokat, a többi megfertőzését a karanténokban, a karantén szabályokat felrúgókat kell VASKÉZZEL MEGFEGYELMEZNI !!! Ez sajnos nem megy másképp (a világon sehol), ezt meg kell érteni ! Ez van !
EZT A HÜLYE POLITIZÁLÁST MEG HAGY MÁR KI AZ EGÉSZBŐL, MERT SEMMI KÖZE A JÁRVÁNYHOZ ! ;) Na... Neked is minden jót kívánok ! Amiket írtam azoknak utána lehet nézni a korábbi oldalakon (javítani meg nem lehet ezeket), úgy hogy én nem beszéltem mellé. Az is köztudott azoknak akik figyeltek, hogy ém már 10 éves korom körül egy ennél 100x súlyosabb fertőzéssel voltam kb. 4 hétig karanténban (kis túlzással akit messziről láttam azt is leolták, de legalább 500 embert a suli miatt !!!!), sokkal veszélyesebb helyen, egy fertőző osztályon, ahol ha mégvalamit elkapok másoktól (hozta pld. a levegő másoktól), akkor ott biztos végem lett volna. Mikor már nem fertőztem de még minden jele jól megfigyelhető volt rajtam, egy egész egyetem hallgatóit képezték ki rajtam az időbeni felismerésre. Amúgy rengeteg dolgot tettem már ezért a kurva országért, úgy hogy kár engem baxogatni !:) (sajnos vagy hála istennek ezekről nem akarok beszélni, de lenne mit bőven !!! :):p)
Ami lemaradt / ezt rosszul írtam !

Korábban hoztam a gyógyszerész úr videoját, ahol szintén nyugalomra int, és azokat a vitaminokkal és nyomelemekkel kapcsolatos dolgokat is megerősíti, hogy kizárólag azok segítenek könnyebben leküzdeni a fertőzést, nem a liszt, a tészta meg egyebek, hanem a vitamin és nyomelem források, amik az immunrendszer minél jobb működésében segíteni tudnak. Ezt hagytam ki a mondat közben.
 
  • Tetszik
Reactions: bartinieffektus