Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Pedig nagyon egyszerű a logikája. Az oltást ugye beadják mindenkinek, annak is, aki egyébként nem kapta volna el a koronavírust, vagy elkapta volna, de semmi baja nem lett volna tőle. A gyógyszert pedig csak annak kell beszednie, aki tényleg nagyon beteg lesz a koronavírustól, ez pedig nem mindenki, hanem az emberiségnek csak egy szűk kisebbsége. A többi így a gyógyszer nyújtotta biztonságban megúszhatná mind az oltást, mind a gyógyszert, mind pedig a koronavírust.
Na, csak te hiányoztál ide! o_O
Nagyon el vagy tévedve. Már megint!
A gyógyszeres kezelést minden esetben a leghatékonyabban a mild szimptómák esetén javallot elkezdeni.
Tehát nem akkor, amikor már éppen a legmagasabb fokozatra állítják a lélegeztetőt.
Akkor megegyezhetűnk, hogy csírájában elfelejtheted a marhaságot?
 

haubagoi

Well-Known Member
2015. augusztus 4.
11 052
9 574
113
Persze, soha többet nem jövök ide. Nem is érdemes. Nyilván nem gondoltál arra, hogy a gyógyszert el lehet kezdeni szedni még azelőtt, mielőtt úgy befulladnál, hogy lélegeztetőre kerülsz...
 
T

Törölt tag 4082

Guest
Ha van esély rá, hogy széles körben is bevethető legyen (működjön) akkor most ez egy olyan jellegű gyógyszer amivel jelentősen többet kereshetnek ha nem gyárják mintha gyártanák.. Elég kinézni az ablakon, látszik mi folyik..

Érdekes módon a nagy részben duplán átoltott Izraeli izraeliek között pörög a járvány ameddig az oltatlan palesztín izraeliek között meg semmi !? Na ez meg mitől lehet? Már az egyik amcsi kongresszusi képviselőnél is kiverte a biztosítékot a téma. Egész biztosan nem lesz a hírekben, sehol.

Nem is gondolnék rá mi lesz itt télen, ha most a nyári káikulában & napsütésben duplán-triplán oltottaknál így hasít a járvány..

Kijött a fiatalok vakcinázás utáni szívizom gyulladását taglaló kiscsoportos tanulmány: https://jamanetwork.com/journals/ja...ign=ftm_links&utm_content=tfl&utm_term=081021
Eléggé elbagatellizálják a kérdést, látszólag.
Köszönöm, de engem az érdekelne, hogy mi az a CD24 és milyen támadásponton, milyen hatásmechanizmussal működnek a CD24 expressziós gyógyszerek. Csak mert olyan lelkesen hivatkozol rájuk, így kiváncsi vagyok mégis mik azok, es hogy működnek.
 

Blitz97

Well-Known Member
2020. május 13.
4 620
11 296
113
Pedig nagyon egyszerű a logikája. Az oltást ugye beadják mindenkinek, annak is, aki egyébként nem kapta volna el a koronavírust, vagy elkapta volna, de semmi baja nem lett volna tőle.
Aha, persze. És előre honnan szülöd meg, hogy ki fog megfertőződni? (Megsúgom, a deltánál várhatóan mindenki.) Honnan tudod, hogy adott esetben kinél hogyan fog lezajlani a fertőzés? És akkor a poszt-covidról még nem is beszéltünk...
A gyógyszert pedig csak annak kell beszednie, aki tényleg nagyon beteg lesz a koronavírustól, ez pedig nem mindenki, hanem az emberiségnek csak egy szűk kisebbsége. A többi így a gyógyszer nyújtotta biztonságban megúszhatná mind az oltást, mind a gyógyszert, mind pedig a koronavírust.
Nem tudom mennyire vagy tisztában a dolgokkal, de azért megemlítem, hogy az antivirális szerek jellemzően akkor hatékonyak, ha időben kezded el szedni, nem akkor, amikor már 10 gép van rád kötve..
legvéresszájúbb oltáspropagandista
Vagy csak az oltásellenesekkel ellentétben én egy kicsit jobban értek a témához. ;)
 
T

Törölt tag 4082

Guest
. A gyógyszert pedig csak annak kell beszednie, aki tényleg nagyon beteg lesz a koronavírustól, ez pedig nem mindenki, hanem az emberiségnek csak egy szűk kisebbség
A gond az, hogy az amerikai filmekkel ellentétben ez nem úgy megy, hogy beadod, és 2 perc múlva már kung-fuzik, hanem úgy ha nagyon beteg vagy, akkor annak gyógyszer ide, gyógyszer oda lesznek következményei.
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 654
3 250
113
78USD/20db?
Ajándék!
Mennyibe is került a Pfizer 2 oltása 28 USD, Az Astrazeneca meg összesen 10.

Mocskos oltásfasiszta népség. Hogy megszedi magát!

Hagy kérdezzem már meg, hogyha az első megbetegedés után a második alkalommal - mondjuk 1 év múlva - összeszeded megint a Covid-ot, akkor majd még mindig azt a 20 tablettát fogod beszedni?
Ismételten megkérdezem, hogy miért kell szembeállítani a gyógyszeres kezelést a vakcinával? A kettő nem alternatívája, hanem kiegészítője egymásnak.( lehetne, ha hagynák)

Bár, az kétségtelen, hogy teljesen másképp nézett volna ki ez az egész, ha az elején bejelentik, hogy van hatékony gyógyszer...
 
  • Tetszik
Reactions: haubagoi

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Ismételten megkérdezem, hogy miért kell szembeállítani a gyógyszeres kezelést a vakcinával? A kettő nem alternatívája, hanem kiegészítője egymásnak.( lehetne, ha hagynák)

Bár, az kétségtelen, hogy teljesen másképp nézett volna ki ez az egész, ha az elején bejelentik, hogy van hatékony gyógyszer...
Megint olyan dolgot kérsz számon rajtam, amit kizárólag te csinálsz - majd másra kensz.
Azzal, hogy folyamatosan oltásellenes propagandát tolsz, miközben isteníted az Ivermectint - vagy az éppen aktuális csodaszeredet ami szembe jön veled az oltásellenes facebook csoportodban.
(Mert ne legyenek senkinek kétségei afelöl, hogy az ide belinkelt okosságaidnak nem te nézel ám utána, meg nyilvánvalóan a képzettséged sincs meg hozzá. )
Közben pedig rendszeresen benyomsz - szűzmária fejjel - egy bulshitet, hogy te nem is vagy oltásellenes, meg hogy nem állítsuk már szembe a gyógyszereket meg az oltást.
Aminek persze nyilvánvaló célja, hogy elkerüld a ban-t, mert rájöttél, hogyha fullba tolod, akkor kikurnak innen, mint a közelmúltban.

Ami pedig a gyógyszereket illeti: Annak idején, még tavaly Szlávik nyilatkozta, hogy saját maguk is MINDEN - addig - bármikor és bárhol szóba kerülő gyógyszert (legyen az akár kísérleti, vagy másra használatos) kipróbáltak. Tudtommal az általuk kidolgozott protokollokban is, a tapasztalataikat (és a nemzetközi tapasztalatokat is ) felhasználva kísérleteztek ki gyógyszer kúrákat, a különböző állapotú, és érintettségű betegeknek. De Ő maga mondta, hogy egyáltalán nincs csodaszer.
Ha lenne, akkor nem haltak volna meg itthon több mint 30.000-en.
A különböző gyógyszerekre teljesen eltérő, hogy a betegek hogyan reagálnak. Valakinél az egyik, van akinél a másik módszer válik be, és van akinél egyik sem.
És nem gondolom, hogy nála van tapasztaltabb orvos, a klinikai Covid kezelésekben.
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 654
3 250
113
(Mert ne legyenek senkinek kétségei afelöl, hogy az ide belinkelt okosságaidnak nem te nézel ám utána, meg nyilvánvalóan a képzettséged sincs meg hozzá. )
Közben pedig rendszeresen benyomsz - szűzmária fejjel - egy bulshitet, hogy te nem is vagy oltásellenes, meg hogy nem állítsuk már szembe a gyógyszereket meg az oltást.
Aminek persze nyilvánvaló célja, hogy elkerüld a ban-t, mert rájöttél, hogyha fullba tolod, akkor kikurnak innen, mint a közelmúltban.
"(Mert ne legyenek senkinek kétségei afelöl, hogy az ide belinkelt okosságaidnak nem te nézel ám utána, meg nyilvánvalóan a képzettséged sincs meg hozzá. )"

Ez valóban így van, természetesen nem én készítettem a 26. millió tanulmányt az iverről. Azt viszont én is látom, hogy beadják a delikvensnek, az pedig jobban lesz.

"Közben pedig rendszeresen benyomsz - szűzmária fejjel - egy bulshitet, hogy te nem is vagy oltásellenes, meg hogy nem állítsuk már szembe a gyógyszereket meg az oltást."

Nem vagyok oltásellenes, vannak olyan oltások, amelyeket hatékonynak tartok, vannak olyanok, amelyeket nem. Ha az a problémád, hogy kritikus szemlélettel állok a dolgokhoz, nem pedig csőlátással, azzal nem tudok mit kezdeni. Problem?

"Aminek persze nyilvánvaló célja, hogy elkerüld a ban-t, mert rájöttél, hogyha fullba tolod, akkor kikurnak innen, mint a közelmúltban."

Nem nyomtam fullba sosem, mindig szakemberektől idéztem/hivatkoztam.
 
  • Tetszik
Reactions: L.O.B and haubagoi

pöcshuszár

Well-Known Member
2019. március 21.
23 832
47 148
113
Ez valóban így van, természetesen nem én készítettem a 26. millió tanulmányt az iverről. Azt viszont én is látom, hogy beadják a delikvensnek, az pedig jobban lesz.
Lóf@szt látod! Te ezeket elolvasod egy nyomorult facebook csoportban. Tudod ki látja? Szlávik - műanyag overálba beöltözve, a betegek ágya mellöl.

Nem vagyok oltásellenes, vannak olyan oltások, amelyeket hatékonynak tartok, vannak olyanok, amelyeket nem. Ha az a problémád, hogy kritikus szemlélettel állok a dolgokhoz, nem pedig csőlátással, azzal nem tudok mit kezdeni. Problem?
A túrósat nem. Már múltkor is idéztem neked, közvetlenül az azt megelőző kommentedet. De akkor itt egy másik:
Persze, de nem is a terhes anyák életkorára vonatkozott a kérdés, hanem a magzataikra. Ha terhes anyákat oltanak, akkor logikátlan, hogy 12 év alattiakat nem.
Ezt a logikátlanságot csak úgy lehet feloldani, hogy igazából fogalmuk sincs, hogy mit csinálnak, lévén ezek a vakcinák enyhén szólva nem kipróbáltak. De ha valaki tud ennél jobb magyarázatot, én nagyon szívesen elolvasom. @Blitz97
Az előbb hangoztattad, hogy:
Nem vagyok oltásellenes, vannak olyan oltások, amelyeket hatékonynak tartok, vannak olyanok, amelyeket nem.
Miközben fentebb az összes vakcináról általánosságban nyilatkoztál, hogy "kipróbálatlanok". Miközben csak idehaza beadtak belőlük minimum 2x5,5Millió oltást. Ha csak a mi számainkat nézzük, már az is többszöröse minden típusú vakcina esetén egy vakcina engedélyezéséhez szükséges számoknak.
És ez csak a mi kis 9,6M-ós országunk adatai. Amerikában valami 160+M ember lett már beoltva. Fentebb tették be az izraeli adatokat a 2 ill. 3 oltás vs. oltatlanok megbetegedéseinek összehasonlításával.

De, hogy miért lehet terhes anyákat oltani, és miért nem oltanak (különben már de!) 12 év alatti gyerekeket?
Mert észlelték, hogy a terhes anyák átalakult immunrendszere nagyon rosszul reagál a Covid fertőzésre. Riasztóan kezdett el nőni a kritikus állapotba került várandós nők száma, és mivel rájuk (és a magzatra) nézve sem okozott nagyobb veszélyt az oltás így teljesen jogosan elkezdték oltani őket.
Ráadásul az oltással egyszerre 2 életet mentenek meg.
A 12 év alattiak oltásának vizsgálata pedig azért késlekedett, mert egyrészt a kiskorúakkal végzett gyógyszerkísérletek mindig is az utolsók között vannak. Legyen szó bármilyen oltásról, vagy gyógyszerről - természetesen orvosetikai okokból. Másrészről a fokozottabban veszélyeztetett korcsoportok sincsenek rendesen átoltva (oltóanyag hiány), miközben természetesen a kisgyerekekre veszélyes legkevésbé a Covid.
Ezzel együtt rájuk sem veszélytelen. És meggyőződésem, hogy ha lezajlanak a korcsoporttal a tesztek, akkor az oltással náluk is tovább minimalizálható ezen veszélyek mérete.

Nem nyomtam fullba sosem, mindig szakemberektől idéztem/hivatkoztam.
Hogyne nyomtad volna, különben nem bannoltak volna 1 hónapra. A téma kényességére való tekintettel a moderátorok indokolatlanul kesztyűs kézzel bántak/bánnak veled is, meg @PPE kollégáddal is.
Pedig ugye a rémhírterjesztés már BTK.-s tartalom. Pedig a fentebbi "kipróbálatlan" kommented maga is kimeríti szerintem ennek kereteit.

De hogy visszatérjek a szakemberek idézésére: Attól, hogy szakembereket idézel, te még nem leszel az. Ráadásul ha rosszul teszed, akkor a szakember eredeti céljai ellen is tevékenykedsz. Mint például a múltkori FixTV-s Rusvai-s beszélgetés. Kontextusból kiemelve még úgy is lehetne értékelni, hogy Rusvai esetleg nem támogatja az oltásokat, pedig maga elmondta, hogy azonnal beoltatta magát, amikor felajánlották neki.

A kötelező EÜ-s oltás is jó dolog lesz szerintem, mert onnantól az olyan nyomorultak, mint a beszélgetésben részt vevő "belgyógyász"/természetgyógyász/oltásellenes nehezebben fogja tudni eladni magát. Mert vagy így, vagy úgy, de hitelteleníti magát.
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 660
19 033
113
Lóf@szt látod! Te ezeket elolvasod egy nyomorult facebook csoportban. Tudod ki látja? Szlávik - műanyag overálba beöltözve, a betegek ágya mellöl.


A túrósat nem. Már múltkor is idéztem neked, közvetlenül az azt megelőző kommentedet. De akkor itt egy másik:

Az előbb hangoztattad, hogy:

Miközben fentebb az összes vakcináról általánosságban nyilatkoztál, hogy "kipróbálatlanok". Miközben csak idehaza beadtak belőlük minimum 2x5,5Millió oltást. Ha csak a mi számainkat nézzük, már az is többszöröse minden típusú vakcina esetén egy vakcina engedélyezéséhez szükséges számoknak.
És ez csak a mi kis 9,6M-ós országunk adatai. Amerikában valami 160+M ember lett már beoltva. Fentebb tették be az izraeli adatokat a 2 ill. 3 oltás vs. oltatlanok megbetegedéseinek összehasonlításával.

De, hogy miért lehet terhes anyákat oltani, és miért nem oltanak (különben már de!) 12 év alatti gyerekeket?
Mert észlelték, hogy a terhes anyák átalakult immunrendszere nagyon rosszul reagál a Covid fertőzésre. Riasztóan kezdett el nőni a kritikus állapotba került várandós nők száma, és mivel rájuk (és a magzatra) nézve sem okozott nagyobb veszélyt az oltás így teljesen jogosan elkezdték oltani őket.
Ráadásul az oltással egyszerre 2 életet mentenek meg.
A 12 év alattiak oltásának vizsgálata pedig azért késlekedett, mert egyrészt a kiskorúakkal végzett gyógyszerkísérletek mindig is az utolsók között vannak. Legyen szó bármilyen oltásról, vagy gyógyszerről - természetesen orvosetikai okokból. Másrészről a fokozottabban veszélyeztetett korcsoportok sincsenek rendesen átoltva (oltóanyag hiány), miközben természetesen a kisgyerekekre veszélyes legkevésbé a Covid.
Ezzel együtt rájuk sem veszélytelen. És meggyőződésem, hogy ha lezajlanak a korcsoporttal a tesztek, akkor az oltással náluk is tovább minimalizálható ezen veszélyek mérete.


Hogyne nyomtad volna, különben nem bannoltak volna 1 hónapra. A téma kényességére való tekintettel a moderátorok indokolatlanul kesztyűs kézzel bántak/bánnak veled is, meg @PPE kollégáddal is.
Pedig ugye a rémhírterjesztés már BTK.-s tartalom. Pedig a fentebbi "kipróbálatlan" kommented maga is kimeríti szerintem ennek kereteit.

De hogy visszatérjek a szakemberek idézésére: Attól, hogy szakembereket idézel, te még nem leszel az. Ráadásul ha rosszul teszed, akkor a szakember eredeti céljai ellen is tevékenykedsz. Mint például a múltkori FixTV-s Rusvai-s beszélgetés. Kontextusból kiemelve még úgy is lehetne értékelni, hogy Rusvai esetleg nem támogatja az oltásokat, pedig maga elmondta, hogy azonnal beoltatta magát, amikor felajánlották neki.

A kötelező EÜ-s oltás is jó dolog lesz szerintem, mert onnantól az olyan nyomorultak, mint a beszélgetésben részt vevő "belgyógyász"/természetgyógyász/oltásellenes nehezebben fogja tudni eladni magát. Mert vagy így, vagy úgy, de hitelteleníti magát.
Maximálisan egyetértek annyit fűznék hozzá, hogy nem mindenki " szakember" aki szakembernek hívja vagy titulálja magát! Ezt azért tudjuk! Azért a vajákosok, ráolvasó sámánok száma sajnos meg az orvos szakmán belül is egészen nagy számban vannak jelen! Azért mindenki ossza ezeket az innen onnan kapott " információkat", tudományos publikációkat!
 

merleg

Well-Known Member
2021. március 12.
1 654
3 250
113
Lóf@szt látod! Te ezeket elolvasod egy nyomorult facebook csoportban. Tudod ki látja? Szlávik - műanyag overálba beöltözve, a betegek ágya mellöl.


A túrósat nem. Már múltkor is idéztem neked, közvetlenül az azt megelőző kommentedet. De akkor itt egy másik:

Az előbb hangoztattad, hogy:

Miközben fentebb az összes vakcináról általánosságban nyilatkoztál, hogy "kipróbálatlanok". Miközben csak idehaza beadtak belőlük minimum 2x5,5Millió oltást. Ha csak a mi számainkat nézzük, már az is többszöröse minden típusú vakcina esetén egy vakcina engedélyezéséhez szükséges számoknak.
És ez csak a mi kis 9,6M-ós országunk adatai. Amerikában valami 160+M ember lett már beoltva. Fentebb tették be az izraeli adatokat a 2 ill. 3 oltás vs. oltatlanok megbetegedéseinek összehasonlításával.

De, hogy miért lehet terhes anyákat oltani, és miért nem oltanak (különben már de!) 12 év alatti gyerekeket?
Mert észlelték, hogy a terhes anyák átalakult immunrendszere nagyon rosszul reagál a Covid fertőzésre. Riasztóan kezdett el nőni a kritikus állapotba került várandós nők száma, és mivel rájuk (és a magzatra) nézve sem okozott nagyobb veszélyt az oltás így teljesen jogosan elkezdték oltani őket.
Ráadásul az oltással egyszerre 2 életet mentenek meg.
A 12 év alattiak oltásának vizsgálata pedig azért késlekedett, mert egyrészt a kiskorúakkal végzett gyógyszerkísérletek mindig is az utolsók között vannak. Legyen szó bármilyen oltásról, vagy gyógyszerről - természetesen orvosetikai okokból. Másrészről a fokozottabban veszélyeztetett korcsoportok sincsenek rendesen átoltva (oltóanyag hiány), miközben természetesen a kisgyerekekre veszélyes legkevésbé a Covid.
Ezzel együtt rájuk sem veszélytelen. És meggyőződésem, hogy ha lezajlanak a korcsoporttal a tesztek, akkor az oltással náluk is tovább minimalizálható ezen veszélyek mérete.


Hogyne nyomtad volna, különben nem bannoltak volna 1 hónapra. A téma kényességére való tekintettel a moderátorok indokolatlanul kesztyűs kézzel bántak/bánnak veled is, meg @PPE kollégáddal is.
Pedig ugye a rémhírterjesztés már BTK.-s tartalom. Pedig a fentebbi "kipróbálatlan" kommented maga is kimeríti szerintem ennek kereteit.

De hogy visszatérjek a szakemberek idézésére: Attól, hogy szakembereket idézel, te még nem leszel az. Ráadásul ha rosszul teszed, akkor a szakember eredeti céljai ellen is tevékenykedsz. Mint például a múltkori FixTV-s Rusvai-s beszélgetés. Kontextusból kiemelve még úgy is lehetne értékelni, hogy Rusvai esetleg nem támogatja az oltásokat, pedig maga elmondta, hogy azonnal beoltatta magát, amikor felajánlották neki.

A kötelező EÜ-s oltás is jó dolog lesz szerintem, mert onnantól az olyan nyomorultak, mint a beszélgetésben részt vevő "belgyógyász"/természetgyógyász/oltásellenes nehezebben fogja tudni eladni magát. Mert vagy így, vagy úgy, de hitelteleníti magát.
"Lóf@szt látod! Te ezeket elolvasod egy nyomorult facebook csoportban. Tudod ki látja? Szlávik - műanyag overálba beöltözve, a betegek ágya mellöl."

Elég sok kutatást linkeltem, szerintem meggyőzőek. Ez a megjegyzésed már csak azért is röhejes, mert itthon is vizsgálják a témát:



"Miközben fentebb az összes vakcináról általánosságban nyilatkoztál, hogy "kipróbálatlanok"


Először is: a koronavírus vakcinák a vakcináknak csak egy részét fedik le, nem minden vakcina a koronavírus ellen van. A hepatitis elleni meg az influenza elleni vakcináról egy szót sem szóltam.
Ettől függetlenül igazad van, kipróbálatlanoknak tartom őket a terhes anyák tekintetében. Ez viszont nem jelenti automatikusan azt, hogy ne le ne kedvező az esetükben nyereség-veszteség aránya. Lehetséges, hogy megéri magukat beoltatni. A döntést nekik kell meghozni.

"Pedig ugye a rémhírterjesztés már BTK.-s tartalom. Pedig a fentebbi "kipróbálatlan" kommented maga is kimeríti szerintem ennek kereteit."

Akkor Szlávik Jánost is elvitetnéd? Szó szerint azt nyilatkozta, hogy egy globális gyógyszerkísérlet zajlik, mert még a 2 éven belül vagyunk. Tessék megnézni a 7. perctől:
 
  • Tetszik
Reactions: L.O.B