Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

monster

Well-Known Member
2016. február 21.
2 320
10 818
113
Az történt ami az elejétől történik ebben a vírus mizériában.
Megy a folyamatos dezinformáció és a pánikkeltés.
Ebből látszik, hogy ezt a vírust és az általa előidézett helyzetet valakik valami cél (szerintem az elit által oly régen áhított új világrend) elérésére használják. Összezavarni, jól megijeszteni, majd fenntartani ezt a rettegést addig, amíg majd a birka nép önként aláveti magát a megmentése címen bevezetett "rendnek".

Most már egyértelműen az eddig rezisztens csoport, nevezetesen a gyerekek bevonásával folytatják. Számítottam is arra, hogy közelebbről ez fog jönni a médiában. A gyerek az akiért a szülő mindent megtesz és a legjobban félti. Ha eddig ellenálltak, akkor majd most önként mennek oltakozni.
Na meg az iskolában is elvetik a megosztás magját. Már most az elsős gyerekek kizárják maguk közül aki egyet köhent, mert vírusos. A "boldog" jövőben gondolom az oltatlan kicsik meg lesznek keményen bélyegezve az oltott gyerekek részéről. Jövő ilyenkorra (max.) kötelező lesz a gyerekek oltása valamilyen Pajszer "gyerekbarát" anyaggal. Kíváncsi vagyok Ogretank, te mit fogsz ehhez szólni (mert ha jól tudom, Te sem akarod oltatni a kicsiket).
Kész utópia amerre haladunk. A kommunizmust sírva könyörögnénk vissza, ha ezek megvalósítják amit terveznek.
Soha nem gondoltam volna, hogy ezt el tudja érni egy szűk csoport. Lassan autódafékat tartanak az oltatlanok vagy egyéb ellenállók kárára a "normális" többség tombolása mellett.
Ha már konteo, legalább ne utópiának nevezd, ha negatívnak véled :)
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 469
67 835
113

Az Európai Gyógyszerügynökség hosszabbította meg a Pfizer-vakcinák lejárati idejét......​


Az elmúlt hetekben több egészségügyi dolgozó furcsállta, hogy meghosszabbították a Pfizer-vakcinák lejárati idejét.
Voltak, akik kétségbeesetten osztották meg egymással az erről szóló értesítést, amit úgy értelmeztek, hogy lejárt, használhatatlan oltóanyagot kell beadniuk az embereknek csak azért, mert az ország vezetői így döntöttek. Ez nincs így.

Fotó: KENA BETANCUR/AFP

Egyszerűen arról van szó, hogy az Európai Gyógyszerügynökség szeptemberben 6-ról 9 hónapra növelte a megfelelő hőmérsékleten tárolt Pfizer-vakcinák lejárati idejét (ebben a dokumentumban a 9. oldalon írnak róla). Ez minden uniós országban érvényes, tehát Magyarországon is, erősítette meg az Országos Gyógyszerészeti és Élelmezés-egészségügyi Intézet (OGYÉI). A vakcina legfrissebb alkalmazási előírásában is 9 hónap szerepel.

A szeptember után gyártott vakcinákra már az új szabály szerint nyomtatják a lejárati időt.

De mi a helyzet a régebbiekkel? Azok az ampullák, amik az eredeti szabály szerint 2021 júniusa és 2022 márciusa közt jártak volna le, három hónappal tovább felhasználhatók – olvashatjuk például a német Paul Ehrlich Intézet vagy az illetékes osztrák hivatal honlapján.

A bolti átcímkézők is ilyen megnyugtatótan vannak lekommunikálva? :D
 
W

Wilson

Guest
Az történt ami az elejétől történik ebben a vírus mizériában.
Megy a folyamatos dezinformáció és a pánikkeltés.
Ebből látszik, hogy ezt a vírust és az általa előidézett helyzetet valakik valami cél (szerintem az elit által oly régen áhított új világrend) elérésére használják. Összezavarni, jól megijeszteni, majd fenntartani ezt a rettegést addig, amíg majd a birka nép önként aláveti magát a megmentése címen bevezetett "rendnek".

Most már egyértelműen az eddig rezisztens csoport, nevezetesen a gyerekek bevonásával folytatják. Számítottam is arra, hogy közelebbről ez fog jönni a médiában. A gyerek az akiért a szülő mindent megtesz és a legjobban félti. Ha eddig ellenálltak, akkor majd most önként mennek oltakozni.
Na meg az iskolában is elvetik a megosztás magját. Már most az elsős gyerekek kizárják maguk közül aki egyet köhent, mert vírusos. A "boldog" jövőben gondolom az oltatlan kicsik meg lesznek keményen bélyegezve az oltott gyerekek részéről. Jövő ilyenkorra (max.) kötelező lesz a gyerekek oltása valamilyen Pajszer "gyerekbarát" anyaggal. Kíváncsi vagyok Ogretank, te mit fogsz ehhez szólni (mert ha jól tudom, Te sem akarod oltatni a kicsiket).
Kész utópia amerre haladunk. A kommunizmust sírva könyörögnénk vissza, ha ezek megvalósítják amit terveznek.
Soha nem gondoltam volna, hogy ezt el tudja érni egy szűk csoport. Lassan autódafékat tartanak az oltatlanok vagy egyéb ellenállók kárára a "normális" többség tombolása mellett.
Akinek a gyermeke kórházba került emiatt a sz......r miatt az szerinted pont ugyanígy egy világméretű összesküvést lát a dolgok mögött?
És ha tetszik neked vagy sem az oltások sok ember életét mentették meg úgy Magyarországon mint világszerte ...
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 896
56 748
113
Hat, egyelore nem sok mellekhatas a tegnapelotti booster J&J shot utan... nemi fejfajas tegnap, ketszer bebolintottam napkozben, borzaszto rosszul aludtam ejjel, de mar csak az oltas helyet is csak akkor erzem, ha megtapogatom, kb ennyi. :cool: Ha ennyivel megusztam, akkor elegedett vagyok a "mixemmel" (2 Pfizerre 1 Janssen.)
Tükörbe is néztél? Semmi változás?
 
K

kamm

Guest
Tükörbe is néztél? Semmi változás?
Elnézve @kamm hétvégi szivárványos egyszarvúját a neki beadott Jansent tuti,hogy valahol Jamaica környékén gyárthatták:):)
Elnézve, hogy a nagyon rosszul telt ejszaka alatt felalomban vergodve kiket próbáltam felhivn, teljeseni érthetetlen órákban, valami trükkös lehetett az adagban, amitől igy megkeveredtem az első nap... szerencsere úgy tunik, senki nem vette fel. :D
 
W

Wilson

Guest
Elnézve, hogy a nagyon rosszul telt ejszaka alatt felalomban vergodve kiket próbáltam felhivn, teljeseni érthetetlen órákban, valami trükkös lehetett az adagban, amitől igy megkeveredtem az első nap... szerencsere úgy tunik, senki nem vette fel. :D
Na ezért megfogadni a jó Janka néni aranyat érő tanácsát:)

06ed39c48bbe94ff141b43858abc9975.jpg
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 469
67 835
113
Hogy az oltottakból kifejlődött gyíkemberek vegyék át az uralmat??? :eek:
Csak akkor lesz agresszív az átalakulásuk, ha nem kapják meg folyamatosan az anyagot. :D Ha megkapják, csak gyűlölni kezdik az oltatlanokat, mert a gyíkember érzékelésük kifejlődik és megérzik genetikailag. Láthatod, máris micsoda hadjáratba kezdtek. :D Így csendesebb a hatalomátvétel, de ha valahol kimarad, ott egyből láthatod, ahogy az agresszió elképesztő mértéket ölt és ezért aztán rendre a gyíkemberek elrendelik a további oltást, mert nekik a háttérből történő totális kontroll a megfelelő, nem torz gyíkember mutánsok őrjöngő hordája. :D
 

Pogány

Well-Known Member
2018. április 26.
20 469
67 835
113
Lehet hogy azoknak az élelmiszereknek amiket a boltokban vesznek az emberek sokkal komolyabb mellékhatásai vannak mint az oltásoknak mégsem pánikolnak tőle az emberek és most gondolj bele, hogy ezeket az élelmiszereket még át is szokták cimkézni:).
Szeretem ennek az az emberbaráti alátámasztását azzal, hogy amúgy minden vonalon mocskos undorító halálos mérgeket tömnek beléd, szóval hidd el, ez pont azért nem olyan, mert láthatod, hogy még a kajáddal is mérgeznek. :D
 
  • Imádom
Reactions: Kim Philby

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 657
19 013
113
Csak akkor lesz agresszív az átalakulásuk, ha nem kapják meg folyamatosan az anyagot. :D Ha megkapják, csak gyűlölni kezdik az oltatlanokat, mert a gyíkember érzékelésük kifejlődik és megérzik genetikailag. Láthatod, máris micsoda hadjáratba kezdtek. :D Így csendesebb a hatalomátvétel, de ha valahol kimarad, ott egyből láthatod, ahogy az agresszió elképesztő mértéket ölt és ezért aztán rendre a gyíkemberek elrendelik a további oltást, mert nekik a háttérből történő totális kontroll a megfelelő, nem torz gyíkember mutánsok őrjöngő hordája. :D
 

Venom85

Well-Known Member
2020. augusztus 20.
6 657
19 013
113
Szeretem ennek az az emberbaráti alátámasztását azzal, hogy amúgy minden vonalon mocskos undorító halálos mérgeket tömnek beléd, szóval hidd el, ez pont azért nem olyan, mert láthatod, hogy még a kajáddal is mérgeznek. :D
De azért a Mekibe Te is bedobsz néha napján egy fincsi sajtburgert!
 
  • Hűha
Reactions: Kim Philby