/Alufóliasapkát fel
Német újságíró bemegy egy kórházba, aminek tele kellene lenni betegekkel, de üres az egész. Bemutat számos hasonló helyzetet és orvosokat akik szerint ez nem orvosi vészhelyzet, hanem politikai, egy globális PSYOP, egy tipikus action-reaction hadművelet és a halálozások beleesenek abba a szokásos ezrekbe ami a természetes okok, köztük influenza miatt van, ezt a statisztika is megerősíti, az idei szezon még enyhébb is mint a többi.
https://www.euromomo.eu/
Mikor épp legyintve lelőnéd az egészet, feltűnnek a hozzászólások, ahol sokan kísértetiesen hasonló dolgokról számolnak be a világ más tájairól is, jópár videóval.
https://www.bitchute.com/video/XxeGUIBPVleu/
/Alufóliasapkát le
Hát ez tényleg nagyon alufólia sapkás.
Egészségügyi intézményt lehet alacsony kihasználtsággal találni, hiszen a magán egészségügyi intézmények sok országban felfüggesztették a működésüket (vagy központilag függesztették fel őket). Az állami egészségügyben pedig felkészültek a vírusos betegek érkezésére. Elhalasztották a halasztható beavatkozásokat. Hazaküldtek, akit csak lehet. Felszabadították az ágyakat. Így egy olyan országban, vagy egy adott országon belül az olyan területen található kórházban, ahol még nem futott fel a kórházi kezelést igénylő koronavírusos betegszám, ott bizony teljesen természetes, hogy kvázi üresen áll, vagy alacsony kihasználtsággal üzemel több egészségügyi intézmény.
Főleg ha valaki enyhén szólva is érdekes módon látogatja meg az adott helyet. A muki jól láthatóan éjszaka ment be az adott intézménybe. Egy olyan pavilonjába, ahol nem az érintett betegek vannak. Oda be sem jutott volna, tekintve hogy még a hozzátartózókat sem engedik be ezekre a fertőző osztályokra. Sőt még az is jól látható az épület elrendezéséből, a sok székből, várótermekből, sok ajtóból, amik nem kórtermekhez, hanem sokkal kisebb rendelőkhöz tartoznak és a kihelyezett monitorokból (sorszámos hívórendszernek), a székek egy részének távolságtartási célú lezárásából, hogy ez nem egy fekvőbeteg ellátó épület, hanem valószínűleg a kórház járóbeteg szakrendelője. Ha oda éjszaka bemegy valaki, ugyan mi mást láthatna mint ürességet?
Az is tök természetes, hogy ha egy olyan héten, amikor a 83 milliós Németországban még 3 ezer és 20 ezer közt mozgott a diagnosztizált fertőzöttek száma, megkérdeznek találomra orvosokat, akkor közülük a többség még nem találkozott fertőzöttel, hiszen például a háziorvosi körzetek többségében statisztikai alapon igen valószínű hogy elve nem is volt még fertőzött. Azután csak ezeket kell összevágni egy videóba és kihagyni azokat, akiknek más a tapasztalatuk.
És igen. A tesztek nagy többsége negatív. Kellemetlen is lenne, ha 50% felett lenne a pozitivitási arány. Az még a járvány csúcsán sem biztos, hogy be fog következni bárhol. Nálunk például 3% a jellemző pozitivitási arány.
Azon sincs mit csodálkozni, hogy az amúgy tényleg nem túl erős idei influenza szezonban zuhan az influenzaszerű tünetekkel orvoshoz fordulók száma, hiszen a koronavírus elleni intézkedések és lakossági magatartás természetesen ugyanúgy hatással van az influenza terjedésére is. A koronavírusnál sokkal alacsonyabb alap szaporodási rátájú szezonális influenza simán befullad, 1,0 alá esik az effektív szaporodási rátája és gyors ütemben lecseng.
És ott ahol még nem futott fel a koronavírus halálozások száma, ott az egyéb, természetes okból elhunytak száma nagyságrenddel magasabb és a koronavírus még nem befolyásolja érdemben a halálozási statisztikát. Persze erre is rá lehet csodálkozni, mintha valami nagy összeesküvés része lenne.