Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Itt valami nagyon nem kerek, megint oda kell visszakanyarodjak!
Olasz kisvárosban alakul ki góc.
Nem a forgalmas Londonban, nem Párizsban stb.
..
Mostanra meg ordító a különbség az olasz és más európai mortalitási adatok között...
..
Mi van még a vírus mellett? Mintha lenne még valamilyen komponens, ami kell ahhoz,
hogy igazán veszélyes legyen...??
Nekem most így tűnik.

Erről mi a véleményetek?
Biológus orvos van itt?
Az elektroszmog, wifi-terhelés eleve gyengíti az immunrendszert, mi van, ha ez 5G-vel együtt már egy akkora plusz, amit nem tud mindenki tolerálni! És még rá a koronavírus, ami kikezdi tüdőt...
Hmm...?
..
Az egyéni érzékenység sem egyforma!
https://robinwestenra.blogspot.com/2020/03/5g-in-wuhan-china-and-in-milan-italy.html
 

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 702
113

jurgenbauer

Well-Known Member
2015. február 1.
26 003
87 702
113
Erről mi a véleményetek?
Biológus orvos van itt?
Az elektroszmog, wifi-terhelés eleve gyengíti az immunrendszert, mi van, ha ez 5G-vel együtt már egy akkora plusz, amit nem tud mindenki tolerálni! És még rá a koronavírus, ami kikezdi tüdőt...
Hmm...?
..
Az egyéni érzékenység sem egyforma!
https://robinwestenra.blogspot.com/2020/03/5g-in-wuhan-china-and-in-milan-italy.html

Biztos nem véletlen. Ha kínai válasz, akkor annak erős. Persze, ha ők adják el a gyógyszert, akkor azért ez biznisz is lesz nekik hamarosan. Nem is kicsi.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Erről mi a véleményetek?
Biológus orvos van itt?
Az elektroszmog, wifi-terhelés eleve gyengíti az immunrendszert, mi van, ha ez 5G-vel együtt már egy akkora plusz, amit nem tud mindenki tolerálni! És még rá a koronavírus, ami kikezdi tüdőt...
Hmm...?
..
Az egyéni érzékenység sem egyforma!
https://robinwestenra.blogspot.com/2020/03/5g-in-wuhan-china-and-in-milan-italy.html

ezt találtam még:
https://web.archive.org/web/2019041...zatok__hullamzo_teljesitmeny__sugarzo_orommel
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
"Az elektroszmog, wifi-terhelés eleve gyengíti az immunrendszert, mi van, ha ez 5G-vel együtt már egy akkora plusz, amit nem tud mindenki tolerálni!"

Ja, biztosan. Plane, ha meg szemmel is vertek oket meg a sok chemtrail.

Értesz hozzá?
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113

Ilyen alapon azt is kihozhatnad, hogy a sok b..i miatt van a liberalis nyugati tarsadalmakban. Ha allitasz/feltetelezel valamit, akkor tamaszd ala ertelmes kutatasi anyaggal. Mert addig marad a chemtrail/szemmel veres szintjen. Anekdotikus bizonyitekok azokra is vannak.
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Ilyen alapon azt is kihozhatnad, hogy a sok b..i miatt van a liberalis nyugati tarsadalmakban. Ha allitasz/feltetelezel valamit, akkor tamaszd ala ertelmes kutatasi anyaggal. Mert addig marad a chemtrail/szemmel veres szintjen. Anekdotikus bizonyitekok azokra is vannak.

Én kérdeztem, ha figyeltél volna! Éppen azért mert nem vagyok sejtbiológus, de hátha van itt valaki!
Te viszont trollkodni kezdtél egyből szemmelveréssel meg csíkozással.
..
Pedig, ha utánaolvasnál a témában, akkor rengeteg forrást találhattál volna biológusoktól arról, hogy igen, van kockázat!
Hvg-s cikkben sem trollokat szólaltattak meg, szóval hagyjuk ezt a szintet.
Poénkodásnak ott a humor topik!
 
  • Tetszik
Reactions: Lelkeslaikus

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Én kérdeztem, ha figyeltél volna! Éppen azért mert nem vagyok sejtbiológus, de hátha van itt valaki!
Te viszont trollkodni kezdtél egyből szemmelveréssel meg csíkozással.
..
Pedig, ha utánaolvasnál a témában, akkor rengeteg forrást találhattál volna biológusoktól arról, hogy igen van kockázat!
Hvg-s cikkben sem trollokat szólaltattak meg, szóval hagyjuk ezt a szintet.
Poénkodásnak ott a humor topik!

Bocs, ha kerdes volt. A HVG-sek majdnem a "mindenegyben" szintje, neha a fejem verem a falba, a "szakertoik" mekkora okorsegeket beszelnek.

Az, hogy "van kockazat" semmit nem jelent. Az is letezo kockazat, hogy a fejedre esik az utcan egy cserep. A kockazat merteke szamit meg az, hogy milyen korulmenyek kozott milyen modszerrel teszteltek.
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 896
56 753
113
Az a német virológus azt àllitja, hogy Németország csupán fáziseltolódâsban van Olaszországhoz képest. Csak idö kèrdése, hogy Nèmetorszàgban is hasonló àllapotok legyenek, ami a fertözöttek számát illeti.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Az a német virológus azt àllitja, hogy Németország csupán fáziseltolódâsban van Olaszországhoz képest. Csak idö kèrdése, hogy Nèmetorszàgban is hasonló àllapotok legyenek, ami a fertözöttek számát illeti.
Én úgy értettem, hogy a halottak aránya fogja utolérni az olasz számokat.
 
  • Tetszik
Reactions: aquarell

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 802
25 406
113
Bocs, ha kerdes volt. A HVG-sek majdnem a "mindenegyben" szintje, neha a fejem verem a falba, a "szakertoik" mekkora okorsegeket beszelnek.

Az, hogy "van kockazat" semmit nem jelent. Az is letezo kockazat, hogy a fejedre esik az utcan egy cserep. A kockazat merteke szamit meg az, hogy milyen korulmenyek kozott milyen modszerrel teszteltek.

Hagyjuk ezt, béke legyen!
De, te olyanokat gondolsz, hogy én mit gondolhatok, amiket viszont én meg nem gondolok, csak te ezt nem gondoltad végig!
..
Egyébként meg kimondottan nem szeretem a hvg-t, de ezt a cikket a tiltakozó tudósokról ott találtam meg!
A cikkben idézett Thuróczy György pedig a Nemzeti Népegészségügyi Központ sugárbiológiai és sugáregészségügyi főosztályának illetékes osztályvezetője,
egyáltalán nem a hvg valamilyen ideológusa.
..
Továbbá elgondolkodtató és beszédes, hogy a hvg is hova lehet (még) bekötve, mivel ez a tudósítás alig egy éves (2019. február 23.), ugyanakkor már nem elérhető,
csak a "wayback machine" által! Valamiért, valakiknek az ajánlására levették hát... Érdekességképpen csak...
..
Maradjunk annyiban, hogy a nagyérdeművel semmit nem közöltek arról, hogy az 5G hálózatnak milyen élettani hatásai lehetnek az élő szervezetekre.
Azt meg végképp nem tárgyalták ki, hogy ezek a hatások különféle átfertőződött állapotokban milyen irányba "kanyarodhatnak el".
 

Python

Well-Known Member
2010. augusztus 8.
26 879
8 631
113
Nos, letisztázódott ez a zöld műtősmaszkot kaptak a háziorvosok dolog. Ezt nem a saját védelmükre kaptak, hanem ha kifognak egy COVID-19 járvány által érintett gyanús esetet, akkor az érintett személyre kell ráadni ezt. Egyéni, komolyabb FFP3 v. FFP2 -es védőmaszk egyenlőre nem jön központilag a háziorvosoknak, ennyit tudtam meg a háziorvos havertól. Arra ott van az a limitált mennyiség amit saját zsebből sikerült beszereznie januárban. Hozzáteszem, ez nem Bp, meg nem is megyeszékhely, vidéki kisváros.