Járványok, fertőzések

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 522
10 116
113
Csak hogy még nem értünk el a totalitárius szakaszba, és ha a mi "fajtánkon" múlik, akkor nem is fogunk soha.

De ez nem a chipen fog múlni. Amúgy más sokszor elért az emberiség a totalitárius szakaszba. És ha a totalitárius hatalom nem kezd külső háborúba, akkor lehet, sosem bukik meg. Lásd Észak-Korea.
Ja, és addig lehet nyüszögni, hogy így korlátozás, úgy chip, amúgy védőoltás, amig nincs totalitárius rendszer.
 
S

Shektor11

Guest
Félreérted Shektor11 kolléga az általa berakott videó kapcsán adott válaszomra reagálva rakta be "Petit" a videóban szó sincs chip-l:).

A videóban valóban nincs szó konkrétan chipről, de szó van benne az új világrendről, meg a great reset-ről. A chippelésnek meg a great reset-nek pedig alapvetően ugyanaz a szellemisége. Ugyanabból a sötét lyukból származik mind a kettő.
 
W

Wilson

Guest
Most már értem,hogy egyesek miért képesek teljes meggyőződéssel azt állítani,hogy a vakcinával chip-t és nanorobotokat jutattnak az emberek szervezetébe.
 
T

Törölt tag 008

Guest
A chippelésnek meg a great reset-nek pedig alapvetően ugyanaz a szellemisége.
Nem tudom, a great resetben és agenda 2030-ban nincs említés chipről, csak mobil appról. A 4. ipari forradalomban van szó arról, hogy a fizikai és digitális személyiségünk összeolvad.
Ha belegondolunk a chip elavult és felesleges. Majd neuralink lesz helyette. Azt önként kérik idővel az emberek, mert ágyból is tudnak játszani és VR sisak sem kell. És ez pontosan beleillik az IF4.be. Ma is már egy telefonszám egyedileg azonosít, ezért lehet mobil apphoz kötni mindent.

Most már értem,hogy egyesek miért képesek teljes meggyőződéssel azt állítani,hogy a vakcinával chip-t és nanorobotokat jutattnak az emberek szervezetébe.
Ó ennek van advanced verziója.
A vakcina által bejutatott nanobot a testet használja áramforrásként 5G-n kommunikál de vannak nano tetoválások amit te nem látsz, de az is 5G-n kommunikál és a nanobotokkal is....
Valahol itt veszítettem el a fonalat. De nem is akartam már fölvenni :D
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson
S

Shektor11

Guest
Most már értem,hogy egyesek miért képesek teljes meggyőződéssel azt állítani,hogy a vakcinával chip-t és nanorobotokat jutattnak az emberek szervezetébe.

Én ilyet nem állítok és nem is állítottam a jelenlegi oltásokról. Ez szvsz egy hülyeség, mert ezt nem titokban fogják kivitelezni.
 
  • Tetszik
Reactions: Wilson
S

Shektor11

Guest
Nem tudom, a great resetben és agenda 2030-ban nincs említés chipről, csak mobil appról. A 4. ipari forradalomban van szó arról, hogy a fizikai és digitális személyiségünk összeolvad.
Ha belegondolunk a chip elavult és felesleges. Majd neuralink lesz helyette. Azt önként kérik idővel az emberek, mert ágyból is tudnak játszani és VR sisak sem kell. És ez pontosan beleillik az IF4.be. Ma is már egy telefonszám egyedileg azonosít, ezért lehet mobil apphoz kötni mindent.

Ha szó lenne benne a chippelésről, akkor senki sem fogadná el a great resetet. A közvélemény hevesen ellenállna még.
Én egyébként úgy számolok, hogy az én generációmat még nem tudják majd be chippelni. Szerintem odáig azért van még néhány évtizedünk, de a következő generációk, mint például akik most 2020-ban születnek, már sokkal inkább elfogadóbbak lesznek majd e tekintetben is.
Most még a propaganda szakaszban tartunk:
 
  • Tetszik
Reactions: ogretankHU

gafzhu

Well-Known Member
2019. június 15.
4 522
10 116
113
Azt hiszem az elmúlt 3-4 oldalat simán lehetne itt resetelni, mert nem sok járványügyi kérdéssel foglalkozot... :)
 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 401
113
  • Tetszik
Reactions: Shektor11

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Majd amikor a kötelező pcr tesztek miatt nyaranként egy 100ast minimum kidobnak majd az ablakon, majd felfogkák, hogy egy oltás megoldás lehet.


Na ez lesz az út a totális diktátum felé ! Onnantól bármi amit el akarnak érni csak ezt az utat kell bejárja és kész ! Tudod a kockázatait ? Volt elég idő arra , hogy biztonsággal ajánlhatják ? Inkább pusztuljak a tüdőgyulladás szövődményében altatva lélegeztető gépen mint hónapokig/évekig szenvedve a ráktól esetleg bénulástól !

0,26-tól légyszi !

 

milagro

Well-Known Member
2019. szeptember 28.
11 801
25 401
113
Na ez lesz az út a totális diktátum felé ! Onnantól bármi amit el akarnak érni csak ezt az utat kell bejárja és kész ! Tudod a kockázatait ? Volt elég idő arra , hogy biztonsággal ajánlhatják ? Inkább pusztuljak a tüdőgyulladás szövődményében altatva lélegeztető gépen mint hónapokig/évekig szenvedve a ráktól esetleg bénulástól !

0,26-tól légyszi !


EZT MENTSÉTEK GYEREKEK, MERT EZT LE FOGJÁK SZEDNI!
:cool::cool::cool:
..
(Ha csak nem az a cél a vakcinamizériával, amiről már fentebb kifejtettem egyszer a gondolataimat...)
 
S

Shektor11

Guest
Na ez lesz az út a totális diktátum felé ! Onnantól bármi amit el akarnak érni csak ezt az utat kell bejárja és kész ! Tudod a kockázatait ? Volt elég idő arra , hogy biztonsággal ajánlhatják ? Inkább pusztuljak a tüdőgyulladás szövődményében altatva lélegeztető gépen mint hónapokig/évekig szenvedve a ráktól esetleg bénulástól !

0,26-tól légyszi !


A műsorvezető utólag jól szájába rágta a mainstream választ, de a hölgy testbeszédéből egyértelműen lejön, hogy akkor sem oltatná be magát ha fegyvert szorítanának a fejéhez.
A kommenteket is érdemes elolvasni, a magyar emberek nem hülyék.
 

ogretankHU

Well-Known Member
2019. december 21.
7 540
25 770
113
Eddig is volt igazolvány, aminek hiányában akár elő is állíthat a rendőrség. A chip is az, csak ne lehet otthon hagyni. Egészségügyi, munkaügyi, pénzügyi meg még ki tudja milyen adathalom meg mindenkiről van most is. És könnyebb azonosítani valakit, ha némileg dezintegrálódott... :)


Meg pontos nyomon követés , biometrikus adatgyűjtés/befolyásolás , akár likvidálás (lehet röhögni de nem vicces technikailag megoldható és még lehetne sorolni mi minden férhet bele egy chipecskébe ! Nem olyan vicces a totális kontroll !
 
T

Törölt tag 008

Guest
Meg pontos nyomon követés , biometrikus adatgyűjtés
Remélem nincs okos telefonod.
A GPS kikapcsolt állapotban is kiolvasható a core processeknek.
Tudják mikor mennyit, hová mész, hol vásárolsz, kivel beszélsz, mennyit sportolsz, milyen orvoshoz jársz. Ez csak pár alap dolog, amit a google/apple, a health appod gyártója (sok telefonon alapból van és letilthatatlan), a navigációd gyártója és a telefongyártó tud rólad. Ez 1-4 cég. És akkor még nem konspirációzunk, hogy milyen szolgálat fér még hozzá. Ezek csak azok akiknek te engedélyezed egy soha senki által el nem olvasott EULA-ban amikor a készüléket bekapcsolod.