[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Pl. Vietnámban jó régóta vannak keresztények, úgy értve, hogy őslakos vietnámi kersztények.
Szíriában ugyan ez van, de Etiópiában is vannak keresztények (bennszülött keresztények)

Kevés keresztény közösség szenvedett el súlyosabb üldöztetést, mint a vietnami a huszadik században. A szíriából éppen kivesznek a keresztények, Etiópia viszont keresztény ország.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Pl. Vietnámban jó régóta vannak keresztények, úgy értve, hogy őslakos vietnámi kersztények.
Szíriában ugyan ez van, de Etiópiában is vannak keresztények (bennszülött keresztények)
Liberokba ez a legszebb kevernek nagyon.
Bárcsak Ázsia bevándorlás lenne a bajuk. Jönnének ide a 100+ iq 12-14 órát 6 napon keresztül vígan dolgozó buthisták, shintoisták.
És igen van vietnámi, japán, koreai keresztény stb
De most az afrikai és muszlim a migráns. Nem az Ázsia népek!
Muszlimok és afrikaik üldözik jó formán a fehér embert és a keresztényt és amennyire tudják a zsidókat!
Elég csak a közelkeleti még megmaradt keresztény közösségeket meg kérdezni!
Kormányuk jogosan beszél keresztény üldözésről!
Mert Ahmed aki jogokat követel és segélyt itt bünözik, otthon keresztényekkel ha találkozott megölte őket mert csak az ő Istene van!
 
  • Tetszik
Reactions: zeal

vilmoci

Well-Known Member
2010. április 24.
1 724
4 131
113
Kevés keresztény közösség szenvedett el súlyosabb üldöztetést, mint a vietnami a huszadik században. A szíriából éppen kivesznek a keresztények, Etiópia viszont keresztény ország.
Akkor ez meg üti a rögtön előtte lévő hozzászólásodat (a 18:17-eset). Egyébként ebben a témában nem hülyeség, amit írsz (mármint azon kívül, hogy a keresztényeknek nincs joguk Európán kívül élni).

Mérnökként ostoba nem lehetsz! Másért csinálod nevesíteni nem akarom.
A mérnökök közt is akad olyan amelyik „belehülyül” a maga kis világába. molni meg gyakorlatilag itt éli az életét. Legalábbis én nem nagyon tudom elképzelni, hogy az emlegetett röplabda, meg a folytonkommentelés és a kutatás/írás mellett jutna ideje másra is. Aztán persze lehet, hogy tévedek.
 
T

torsen

Guest
Liberokba ez a legszebb kevernek nagyon.
Bárcsak Ázsia bevándorlás lenne a bajuk. Jönnének ide a 100+ iq 12-14 órát 6 napon keresztül vígan dolgozó buthisták, shintoisták.
És igen van vietnámi, japán, koreai keresztény stb
De most az afrikai és muszlim a migráns. Nem az Ázsia népek!
Muszlimok és afrikaik üldözik jó formán a fehér embert és a keresztényt és amennyire tudják a zsidókat!
Elég csak a közelkeleti még megmaradt keresztény közösségeket meg kérdezni!
Kormányuk jogosan beszél keresztény üldözésről!
Mert Ahmed aki jogokat követel és segélyt itt bünözik, otthon keresztényekkel ha találkozott megölte őket mert csak az ő Istene van!

Ja, és a 90 milliós Egyiptom 6-8%-a keresztény.... tudom halomra öli őket nap nap után.
Egyébként a hozzászólásod olyan mint egy szocalista lakótelep: panel, panel, panel... az ázsiai az halál szorgalmas, az afrikai és muszlim az segélyen él és gyilkos, a keresztény szó nélkül hagyja, hogy gyilkolják és közben még fizeti is a gyilkosai segélyeit...Benedek Elek meséiben is drámaibb és fordulatosabb a történet... Kiábrándító!
 

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Akkor ez meg üti a rögtön előtte lévő hozzászólásodat (a 18:17-eset). Egyébként ebben a témában nem hülyeség, amit írsz (mármint azon kívül, hogy a keresztényeknek nincs joguk Európán kívül élni).

Európán (és az Európán kívüli keresztény országokon kívül) a keresztények általában szopóágon vannak ezért vagy azért.
 
M

molnibalage

Guest
Akkor ez meg üti a rögtön előtte lévő hozzászólásodat (a 18:17-eset). Egyébként ebben a témában nem hülyeség, amit írsz (mármint azon kívül, hogy a keresztényeknek nincs joguk Európán kívül élni).
Érdekes, hogy ezt észrevetted...

A mérnökök közt is akad olyan amelyik „belehülyül” a maga kis világába. molni meg gyakorlatilag itt éli az életét. Legalábbis én nem nagyon tudom elképzelni, hogy az emlegetett röplabda, meg a folytonkommentelés és a kutatás/írás mellett jutna ideje másra is. Aztán persze lehet, hogy tévedek.
Aztán képes vagy ekkora baromságot írni. Ha csak ezt csinálnám, akkor 1 éve készen lenne a HT összefoglaló. Csak mással is foglalkozom...
 
  • Tetszik
Reactions: panoz

blogen

Well-Known Member
2010. április 20.
16 584
28 230
113
Nem ezt kérdőjeleztem meg, hanem azt, hogy egyik szavaddal agyonvered a másikat...
Na bírjál magaddal :D

"A keresztényeknek nincs joguk Európán kívül élni" ezt nem kérdőjelezed meg! Ez a mondat azt jelentette az adott kontesztusban, hogy jogfosztottak.
 

nekerdez

Well-Known Member
2012. június 3.
2 714
2 366
113
Ja, és a 90 milliós Egyiptom 6-8%-a keresztény.... tudom halomra öli őket nap nap után.
Egyébként a hozzászólásod olyan mint egy szocalista lakótelep: panel, panel, panel... az ázsiai az halál szorgalmas, az afrikai és muszlim az segélyen él és gyilkos, a keresztény szó nélkül hagyja, hogy gyilkolják és közben még fizeti is a gyilkosai segélyeit...Benedek Elek meséiben is drámaibb és fordulatosabb a történet... Kiábrándító!
Már volt itt vita arról hogy arabok mit meg afrikaik mit találtak fel stb.
A kedves migránsaik. Nézd meg ahogy a shitav és szunnita mit művel egymással! Stb Melyik arab ország nem vallásos és másokkal intorelás.
A tolerranciára nevelt svédeknek vagy németeknek miből is van elege ha egyáltalán szót mernek emelni.
Svédeknél a liberális kánon meg sértésért látjuk mi jár!

De már ellen éveket nem tudsz hozni próbálsz bélyegezni.
Olyan jó lenne Afrika vagy arab gazdaságról vitakozni, jogrenderől stb.
Mert olyan megható mikor Nógrád tanár úr is elmondja ugy olyan sunnita pakistáni család 4. generáció óta él Szaudiaknál és nem kaphat állampolgárságot, és szociális juttatást stb
 

Roni

Well-Known Member
2010. június 30.
16 466
19 050
113
"az afrikai és muszlim az segélyen él és gyilkos,"

:rolleyes:

2 éve néztem egy doku filmet az Kínai befektetőkről valamelyik afrikai államban .
Na ott az mondták a kínaiknak hogy csak kísérettel mehetnek ki az épületből és bevásárolni mert annyira szuper a közbiztonság
 

vilmoci

Well-Known Member
2010. április 24.
1 724
4 131
113
Fasorban sem vagyok egyesekhez képest....

Azt nem mondtam, hogy másokat nem szippantott be a zinterenet :)
Amúgy direkt megnéztem az indexen a légvédelmi rakétás topikot. Egy időben kb. minden második hsz a tied volt, meg a légierő blog, ritkán látható történelem, sg fórum...
Egy időben még nagyritkán egyik-másik nők lapjás cikkre is rákattintottam, hátha ott is van egy molni komment :p
Ehhez képest tényleg megritkultak a beírásaid...

(bocsánat az offér' )
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Egy újabb arc dobta be a törcsit. Közös ismertető jegye mindenki mással aki szintén bedobta, hogy felkarolta a baloldal, szuperfüggetlenül, civil módon.

http://index.hu/belfold/2017/02/08/ongyilkossagot_kiserelt_meg_a_fekete_ruhas_nover/
Az elso riportjat vegigbogte. Mar akkor azt mondtam, hogy nem szazas. Nem igy nyilatkozik egy ertelmes ember.
A nyilatkozatai is csak kozhelyek puffogtatasabol alltak. Szinte eszre sem lehetett venni, hogy o egy eu-s dolgozo volt.

Az ilyen "felvagom az eremet, de elotte azert szolok, hogy meg tudjanak menteni" es mas hasonloan kamu ongyilkossagi kiserletek jellemzoek egy bizonyos (dilinyos) csoportra. Azt azert tisztazzuk, hogyha egy egeszsegugyi dolgozo valoban ongyi akar lenni, akkor az nem igy nez ki. Ez inkabb csak egy figyelemfelhivas vagy erzelmi zsarolas (tanult magatartasi forma) lehet. Siman lelephetett volna a kozeletbol emelt fovel, mondvan "o megtett minden tole telhetot", de az ilyen semmilyen kompromisszumra nem kepes. Tragedianak eli meg, hogyha nem pontosan az tortenik amit o elkepzelt.

Az a vicces a tortenetben, hogy ha az eu-ben maradt volna a gyerekITO-n (ugy emlekszem ott dolgozott), akkor most a kozepfoku vegzettsegevel olyan kilonyolcvan+ korul kereshetett volna Pesten, es valogathatott volna a helyek kozott.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
"Egyes gazdasági / egyéb menekült és migráns vagy azért jön el, mert lőnek ott vagy azért, mert a töke teli van azokkal a muzulmán országgal, ahonnan jött és nagyon nem vevő ős sem a radikális vallási maszlagra"

Abszolút nem állja ez meg a helyét,hiszen az "értékrendszerűkről" nem hajlandóak lemondani.Nem csak az elmúlt 2 és fél évben érkezők,hanem a több generációs már európában születettek sem.Azt meg nem tudjuk eldönteni,hogy ki fogott fegyvert ,ki nem.De az erőszakkal akarnak érvényesülni,legalábbis hírek erről szólnak.Bár mindenki svédek elvesztését látja,de lassan Olaszország is tré helyzetbe kerül a fekete afrikai bevándorlóknak köszönhetően...
Tudom hogy az aljas raszizmus beszél belőled de mégis mi a fene bajod van a feketékkel? A nagy részük keresztény egyszóval bele tudnak simulni az európai kultúrába.
 

panoz

Well-Known Member
2011. szeptember 3.
1 464
142
63
Még annyit,hogy Németországban mikor Törökországot bírálta Merkel,a kint élő törökök tiltakoztak a német kormány ellen.Vagy mikor Ausztria álláspontjában a Kurdoknak megengedték Bécsben,hogy tiltakozanak az Erdogán kurd lakta területek bombázásaiért,még Törökország ítélte el Ausztriát..Importálják magukkal a konfliktusaikat is.Szükség van rá?Szerintem nincs.
Ismerek magyarokat innen a fórumról is meg a facen is akik teli szájjal a liberális nyugatot szidják miközben az országból élősködnek.
Az ilyeneket zavarnám haza elsőként a vallási fanatikusokkal együtt.
 

sata

Well-Known Member
2014. július 20.
432
548
93
Tudom hogy az aljas raszizmus beszél belőled de mégis mi a fene bajod van a feketékkel? A nagy részük keresztény egyszóval bele tudnak simulni az európai kultúrába.
???
Nagyon nem stimmel nálad valami..Közép-afrikai bevándorlók- "akik nagy részük keresztény és még bele tudnak simulni az európai kultúrába" - napi szinten lázadnak,követelőznek Olaszországban,ahol Sziciliában pl fegyveres katonák őrzik a menekült tábort..Na vajon miért? Az olaszok téged nem ismernek,de őket igen..

Második hszedhez:
Én olyan magyarokat ismerek ausztriában,akik szakmunkáspapírjukat figyelembe sem veszik és segédmunkásként dolgoztatják,hogy sporóljanak havi 300 eurót.Liberális nyugat?!
Nem érdemeled meg,hogy mínősítselek..
 
Status
Not open for further replies.