[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

ghostface

Well-Known Member
2010. június 20.
2 883
10 014
113
Semmi nem pótolja azt. A cigánybűnözés valójában rendőri impotencia, semmi több.

Pontosan. És a megoldás is egy hatékonyan működő rendvédelmi szerv, nem pedig a 7 mesterlövész. Nevezhetjük rendőrségnek, csendőrségnek, nemzeti gárdának, magyar gárdának, Orbán ifjaknak, Gyurcsán legényeknek, tökmindegy. A lényeg, hogy felügyelt, átlátható, képzett szakemberekből álló szervezet legyen. Az önbíráskodó revolverhősök csak több problémát okoznának, mint amennyit megoldanának.
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and zeal

Panzerfaust

Well-Known Member
2010. április 21.
6 145
5 003
113
Az európa-érett Ukrajnából ilyen "ajándékot" kézbesítettek nekünk a Tiszán, Záhonynál.
Érdekes valahogy nem hallom a "civil" vagy "zöld" szervezetek tiltakozását .....

npn4kmr28bns50tyn4by.jpg
 

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Az európa-érett Ukrajnából ilyen "ajándékot" kézbesítettek nekünk a Tiszán, Záhonynál.
Érdekes valahogy nem hallom a "civil" vagy "zöld" szervezetek tiltakozását .....

npn4kmr28bns50tyn4by.jpg

Pár éve voltam egy Kárpátalja - Erdély körúton , voltunk a szőke tisza forrásvidékénél is. A lényeg, hogy mikor mentünk át erdélybe, már nem emlékszem melyik településnél megálltunk a tisza parton. Konkrétan nem mentunk le a folyóhoz, mert használtűtől, használt kecskéig minden volt ott és mondta a túravezetőnk, hogy ez a tisza hordaléka áradás után. Döbbenetes volt, ahogy a posztolt képed is mutatja.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Nem, mellébeszélsz. Teljesen igaza van a mesternek.
Megertem miert duhitik az ilyen helyzetek a mestert. A jogalkotok, birok es a rendorseg inkompetenciaja (blogen: nem impotencia!) nagyon rossz helyzetbe hoz mindenkit, de megis kell erre valami megoldas. Szerintem fegyverekkel csak rontanank a helyzeten.
Ilyen velejéig TASZ dumát nyomatsz, nem érvelsz, hanem kiemelsz és bagatelizálsz,
Peldaul egyedi eseteket emlitek es azzal hergelem az olvasokat? Vagy letagadom a fegyverek negativ hatasat? Ja, nem. Azt te csinalod.
Teljesen libtard a támadó életéért és testi épségéért aggódni, meg arányosságról hablatyolni. Arányosság csak és kizárólag mesterségesen megrendezett harcban van. Például a boxmeccs.
Ezt gondold at megegyszer.
Az utcán nincs arányosság.
De van. Mindenhol van. (A sajat hazadban kisebb mertekben varjak el.)
Ha hárman berontanak hozzád, nincs arányosság és nincs mérlegelés, csak a jól begyakorolt cselekvés.
Harom az egy ellen az egy arányossag. Mi van egy az egy ellen? Mi van ha te 100kg vagy es a behatolo egy 45 kg-os kislany? Mi van ha csak a kertedbol eszik par szem gyumolcsot, mert ehes? Mindegyik instant headsot?
csak a jól begyakorolt cselekvés.
Azoknak a vedtelen embereknek akikrol cikkeket szoktal belinkelni (szegenyek, betegek, alacsony jovedelmuek) milyen lehetsoseguk van gyakorlasra? A kuzdosport rajtuk nem segit. A fegyvert megvenni sem tudnak. Gyakorolni sem tudnanak vele anyagi okok miatt. Talan az orvosi alkalmassagin sem mennenek at. Rajuk csak a megnagyobb bajt hoznad ha fegyvereket vinnel a jatekba.
Senki nem a saját mércéjének akar megfelelni, vannak erre standard szabályok, nekem is a cseh modell szimpatikusabb, mint az amcsi. Lehet ezt jól kidolgozott keretek közé szorítani.
Es? Ezzel csak a legalis fegyverekkel elkovetett buncselekmenyek szama csokkenne. Papiron jol mutat. De sajnos a feketepiac is fellendulne.
Nem értem, hogy ha neked nem megy a védekezés, akkor biztos másnak sem megy?
Mindig lesznek olyanok akiknek nem fog menni, de te magasrol teszel rajuk. Lenyeg, hogy neked legyen fegyvered. A hos cowboy...
Lehet itt egyedül neked van saját mércéd és senki nem akar annak megfelelni :p
Zakkantak nem fognak fegyvert kapni. Ez a tobbsegi velemeny. Mindegy milyen hangosan hisztizel vagy sertegeted a masikat.
Szerintem ezt ne te döntsd el, hogy mi jelent veszélyt egy támadás során valaki másnak a gyerekeire, mert az ilyen felfokozott helyzetekben a stresszes támadó sokkal veszélyesebb mint a halott támadó.
Egy ilyen felfokozott helyzetben egy lofegyveres tamado a legveszelyesebb. Te csak a bajt hoznad masokra.
Aki más értékeire vet szemet nem érdemli meg az életet.
Ehes kukorica tolvaj = headshot? Meglokik a vallad = headshot? Serul a sajat kis safe spaced es maris eleresztenel egy sorozatot? Akarsz rola beszelni?
"Szemet szemert, fogat fogert." nem is olyan reg pont errol ar arányosságrol beszelt valami puspok(?) a radioban. Azt jelenti, hogy szemert csak szemet (es nem tobbet), fogert csak fogat.
Láttam egy négerről képet amerikában, akinek egy fegyverbirtoklás elleni tüntetésen egy ilyen tábla lógott a nyakában " hogy ne kelljen az anyának a fiáért aggódnia, valahányszor az elmegy lopni"
Vannak akik aljas mod kihasznaljak a rendorseg es a birosag inkompetenciajat. Az ilyen mindenkit duhit.
... hát aggódjon csak, hogy a bőréből szőnyeg lesz a kandallóm előtt.
Na, ezert nem kapsz fegyvert...
 

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Peldaul egyedi eseteket emlitek es azzal hergelem az olvasokat? Vagy letagadom a fegyverek negativ hatasat? Ja, nem. Azt te csinalod.

Egyetlen egy jól körül írt egyedi esetet nem hoztál, ami bármire is ellenérv lett volna, HA-val kezdődő liberális lózungokat és pusztán feltételezésen alapuló lózungokat annál többet.
Ezt gondold at megegyszer.
átgondoltam, és helyes amit írtam.
De van. Mindenhol van. (A sajat hazadban kisebb mertekben varjak el.)
5 vs 1 az matematikában meg liberális törvény alkotók fejében meg a tiédben arányosság az ilyen "elmebetegekében" mint én kihívásnak hívják:D
Es? Ezzel csak a legalis fegyverekkel elkovetett buncselekmenyek szama csokkenne. Papiron jol mutat. De sajnos a feketepiac is fellendulne.
Ez is csak a te fejedben lévő, semmiféle számadattal alá nem támasztott- ígyis úgyis nekem van mindig igazam okoskodás, mert mindenki hülye csak én vagyok helikopter.
Mindig lesznek olyanok akiknek nem fog menni, de te magasrol teszel rajuk. Lenyeg, hogy neked legyen fegyvered. A hos cowboy...
Ha mindig lesznek nyomorultak, akkor nekem is nyomorultnak kell lennem a nagy számok törvénye alapján? Azért, hogy ne legyek nyomorult én elég kemény árat fizetek, mint mindenki aki kűzdősportol. Nem ehetek akármit, nem ihatok akármit, nem akkor csinálhatok akármit, amikor feláll, hanem amikor végeztem a kötelezettségeimmel. Monoklik, bevert orr törött borda, törött kéz szegélyezik az utat plusz maga a sportolás egy elég drága mulatság, mert drága a felszerelés, drága a jó minőségű kaja drágák a táplálék kiegészítők. És mindannyian tudjuk, hogy ez sem nyújt 100%-os biztonságot.
Zakkantak nem fognak fegyvert kapni. Ez a tobbsegi velemeny. Mindegy milyen hangosan hisztizel vagy sertegeted a masikat.
Itt egyedül te hisztizel. Amúgy, ha neked nem kell fegyver neked nem kell kiváltani az engedélyt, ez nem egy kötelező aktus, ahogy amerikában, vagy cseh országban sincs mindenkinek fegyvere, úgy itthon sem lesz, mert van aki alkatilag alkalmatlan az ilyesmire. DE ezért elvenni mindenkitől a lehetőséget..
Egy ilyen felfokozott helyzetben egy lofegyveres tamado a legveszelyesebb. Te csak a bajt hoznad masokra.
Ilyen a liberális matek. Azt nem is számoljuk bele, hogy hány embernek mentheti meg az életét, a vagyonát, a becsületét ( nemi erőszak, nem párbaj) és azt sem, hogy ennek hiánya hánynak oltja ki az életét viszi el a vagyonát illetve veszi el a becsületét.
Ehes kukorica tolvaj = headshot? Meglokik a vallad = headshot? Serul a sajat kis safe spaced es maris eleresztenel egy sorozatot? Akarsz rola beszelni?
"Szemet szemert, fogat fogert." nem is olyan reg pont errol ar arányosságrol beszelt valami puspok(?) a radioban. Azt jelenti, hogy szemert csak szemet (es nem tobbet), fogert csak fogat.

Az éhes kukorica tolvaj, az tipikus szdsz mentalitás, ők vezették be a megélhetési bűnöző fogalmát, szép volt, végülis mégis csak kibújt a szög a zsákból. Keresztény konzervatívoknál kérni szoktak, kormos lábú liberálisoknál meg lopni. BUMMM HEADSHOT!!
Ha valaki nekem jön vállal nem kap fejlövést, max egy monoklit, ez is valami torz kép ami a lelkedben él. Mivel nem vagyok liberó, nekem nincs safe spacem, nekem családom és otthonom van. Az ilyen talmudi szemet szemért törvények sem mozgatnak meg, vannak olyan helyzetek,esetek, ahol az ember megérdemel egy második esélyt.
Na, ezert nem kapsz fegyvert...
Ebbe neked soha semmilyen beleszólásod nem lesz :)
 

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 316
55 691
113
Megint/még mindig mellébeszélsz.
A legális fegyverhasználatnak vannak szabályai,említettem volt, hogy felszólítom,figyelmeztető,utána célzott.
Ezzel kb 99.99% ban kizárható,hogy lelövöd a szomszédod,vagy a kislányt,fejezd be szélsőségek előtérbe emelését,ennyi etővel a rendőr is lelövi a kislányt a barackosban,ahogy említettem azt is, hogy ua képzettség után lehessen fegyvert viselni az utcán. A birtokomon meg nappal nyilván meg tudom különböztetni a kislányt,szomszédot,tisztességes látogatót egy furgonnyi termény,haszonállat tolvajtól.
Éjszaka aki tisztességes szándékkal jön,becsenget,a kapun,az ajtón,elmondja mit akar,mi a baja,stb,sosem mondtam,hogy mindenre ki kell tárazni ami mozog.
Ha valaki nem csenget,nem beszél,hogy mit akar,mit keres a birtokon éjjel,esetleg támad,mi a f@szról beszélünk?
Ha meg az erre való alkalmasságot nem lehet megállapítani,akkor le kell fegyverezni az összes fegyveres testületet,mert lökdösődésre agyonlőheznek bárkit,vagy lelövi a szomszédját,a kislányt a barackosban,stb.
Bullsh@t.
Bullsh@t.
Bullsh@t.
Jómagam kapásból képes lennék teljesíteni azt amit Kovács2 főtörzs is teljesített,hogy fegyvert hordhasson,de eszem ágában sincs fegyverrel sétálgatni a parkban,viszont aki alkalmas rá(!!!!),és akar,az tehesse.
Szerénységem csupán a birtokon előforduló ehető ,de nálam sokkal gyorsabb állatokra használnám,ill.legvégső esetben(!!!!) a saját,és a családom védelmére,egy zsák krumpliért senkire sem lőnék rá,ha ez megnyugtat.
Légyszives vedd komolyan a témát,vagy hagyd a csába.
Még egy nyomi szélsőségre hivatkozás,és lekerülsz a téli napfordulón üdvözlendők listájáról!
:p
 
  • Tetszik
Reactions: Kukorica János

papajoe

Well-Known Member
2016. február 21.
17 316
55 691
113
Megint/még mindig mellébeszélsz.
A legális fegyverhasználatnak vannak szabályai,említettem volt, hogy felszólítom,figyelmeztető,utána célzott.
Ezzel kb 99.99% ban kizárható,hogy lelövöd a szomszédod,vagy a kislányt,fejezd be szélsőségek előtérbe emelését,ennyi etővel a rendőr is lelövi a kislányt a barackosban,ahogy említettem azt is, hogy ua képzettség után lehessen fegyvert viselni az utcán. A birtokomon meg nappal nyilván meg tudom különböztetni a kislányt,szomszédot,tisztességes látogatót egy furgonnyi termény,haszonállat tolvajtól.
Éjszaka aki tisztességes szándékkal jön,becsenget,a kapun,az ajtón,elmondja mit akar,mi a baja,stb,sosem mondtam,hogy mindenre ki kell tárazni ami mozog.
Ha valaki nem csenget,nem beszél,hogy mit akar,mit keres a birtokon éjjel,esetleg támad,mi a f@szról beszélünk?
Ha meg az erre való alkalmasságot nem lehet megállapítani,akkor le kell fegyverezni az összes fegyveres testületet,mert lökdösődésre agyonlőheznek bárkit,vagy lelövi a szomszédját,a kislányt a barackosban,stb.
Bullsh@t.
Bullsh@t.
Bullsh@t.
Jómagam kapásból képes lennék teljesíteni azt amit Kovács2 főtörzs is teljesített,hogy fegyvert hordhasson,de eszem ágában sincs fegyverrel sétálgatni a parkban,viszont aki alkalmas rá(!!!!),és akar,az tehesse.
Szerénységem csupán a birtokon előforduló ehető ,de nálam sokkal gyorsabb állatokra használnám,ill.legvégső esetben(!!!!) a saját,és a családom védelmére,egy zsák krumpliért senkire sem lőnék rá,ha ez megnyugtat.
Légyszives vedd komolyan a témát,vagy hagyd a csába.
Még egy nyomi szélsőségre hivatkozás,és lekerülsz a téli napfordulón üdvözlendők listájáról!
:p
 

aquarell

Well-Known Member
2015. január 20.
15 897
56 758
113
Zeal:
.
Azért az impotencia is nagyon rossz helyzetbe tud hozni mindenkit. Nem csak az inkompetencia. :cool:
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 168
15 842
113
Az európa-érett Ukrajnából ilyen "ajándékot" kézbesítettek nekünk a Tiszán, Záhonynál.
Érdekes valahogy nem hallom a "civil" vagy "zöld" szervezetek tiltakozását .....

npn4kmr28bns50tyn4by.jpg

Valóban ultragáz, de sajnos misem verhetjük a mellünket ezen a téren. A lakosság kb. 80%-a még mindig nem használja rendszeresen a szelektív gyűjtőket, ahol van vegyes tüzelésű kazán, minden szart elégetnek benne, és nem csak az ún."mélyszegények" és sajnos illegális hulladéklerakókkal is tele van az ország. Nemrég pl. a Kékesről jöttünk le, és megállva egy parkolóban kiszálltunk, hogy megnézzük a naplementét, és bizony a parkoló melletti lejtőn/szakadékon lenézve szemét volt szemét hátán. Valakik odavitték, és ott kidobták. De a kilenclyukú híd tövében levő nádasban is volt még mindig, amikor ott voltam - ált. évente egyszer megnézzük. Autóban ülve is rendszeresen tapasztalom, hogy kidobják vezetés közben a csikket/szemetet az ablakon stb.

Ezzel együtt odaát bizonyára még az itteninél is *** a helyzet.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 168
15 842
113
Ha valaki megloki a vallad, akkor te azt fejbe loheted? Semmi arányossag?

Nem o donti el. A szavazok dontottek ugy, hogy csak nyomos indokkal lehessen fegyvert tartani.

40 ezer dollar Ausztraliaban a feketepiacon egy lofegyver. Amerikaban 40. De szerinted nincs osszefugges?

Senki sem akarja a sracaidat bantani. (Persze az ember onbecsulesenek nem tesz jot egy fenyegeto betoro.) A penzed, a telefonod, az ekszerek es a bankkartyad banna az esetet. Ha lofegyvereket viszel a jatekba akkor sokkal tobbet veszithetsz. Hidd el, nem eri meg.

Meg kéne vágni, amíg esetleg megbicskáz?

Aki a törvényszegés útjára lép, vállalja a felelősséget.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Egyetlen egy jól körül írt egyedi esetet nem hoztál, ami bármire is ellenérv lett volna,
Korabban mar hoztam szamokat, de rohadt faraszto ezt minden heten eljatszani. Te pedig rendszerint olyan elesett emberek esetere hivatkozol akiken pont nem segitene a liberalizalt ( :) ) fegyvertartas.
átgondoltam, és helyes amit írtam.
Ebbol igy evismetles lesz. :D
Ez is csak a te fejedben lévő, semmiféle számadattal alá nem támasztott- ígyis úgyis nekem van mindig igazam okoskodás, mert mindenki hülye csak én vagyok helikopter.
Hoztam mar szamokat sokszor, csak azokat kedvedre ignoralod.
pl: Ti linkeltetek es folyamatosan hivatkoztatok az amerikai statisztikakat miszerint legalisan tartott fegyverrel csak ritkan kovetnek el buncselekmenyt. Amikor ramutattam, hogy evi 300-600 ezer legalisan tartott fegyvert lopnak el es azt adjak tovabb a feketepiacon akkor egy idore ulippoi csend lett.:oops: A fegyverek feketepiaci ararol is hoztam szamokat. A buncselekmenyek aldozatairol is (te pedig csak kiragadot peldakkal manipulalsz).
Ha mindig lesznek nyomorultak, akkor nekem is nyomorultnak kell lennem a nagy számok törvénye alapján?
Nem, dehogy. Te mar most is egy alfahim vagy es az is leszel orokre. Soha nem fogsz oreg es beteg lenni es a szellemi es fizikai kepessegeid is csak noni fognak... o_O
Vagyis azt akarom kerni, hogy ne hivatkozz az elesettekre, csak mert te hos cowboyt akarod jatszani.
Amúgy, ha neked nem kell fegyver neked nem kell kiváltani az engedélyt, ez nem egy kötelező aktus,
Ha valtoznanak a jatekszabalyok akkor en is muszaj vagyok lepni.
Ilyen a liberális matek. Azt nem is számoljuk bele, hogy hány embernek mentheti meg az életét, a vagyonát, a becsületét ( nemi erőszak, nem párbaj) és azt sem, hogy ennek hiánya hánynak oltja ki az életét viszi el a vagyonát illetve veszi el a becsületét.
Tekintve, hogy fegyvert nem viselhet olyan ember aki alkoholt fogyasztott es az aldozatok legnagyobb resze MO-on az ittas ferfiakbol all... Kivancsian varom a szamaidat.
Az éhes kukorica tolvaj, az tipikus szdsz mentalitás
Nem kell atesni a lo tuloldalara sem.
Ebbe neked soha semmilyen beleszólásod nem lesz :)
Pont annyi szavazati jogom lesz mint neked. A velemenyem hajlando vagyok megvaltoztatni valodi ervek elleneben. A fejberugas, szidalmazas, gunyolodas, hisztizes csak ront a helyzeten. Fegyvered pedig nincs, igy kenyszeriteni sem tudsz. A kor bezarult. Latod milyen szep ez. :p
 
  • Tetszik
Reactions: fip7 and aquarell

Kukorica János

Well-Known Member
2016. szeptember 25.
576
686
93
Korabban mar hoztam szamokat, de rohadt faraszto ezt minden heten eljatszani. Te pedig rendszerint olyan elesett emberek esetere hivatkozol akiken pont nem segitene a liberalizalt ( :) ) fegyvertartas.

És megint csak szerinted.

Hoztam mar szamokat sokszor, csak azokat kedvedre ignoralod.
pl: Ti linkeltetek es folyamatosan hivatkoztatok az amerikai statisztikakat miszerint legalisan tartott fegyverrel csak ritkan kovetnek el buncselekmenyt. Amikor ramutattam, hogy evi 300-600 ezer legalisan tartott fegyvert lopnak el es azt adjak tovabb a feketepiacon akkor egy idore ulippoi csend lett.:oops: A fegyverek feketepiaci ararol is hoztam szamokat. A buncselekmenyek aldozatairol is (te pedig csak kiragadot peldakkal manipulalsz).

Nem lett ulippói csend, hanem röhögés lett belőle, ( :D ) mert pont ott kezdődik egy fegyver illegálissá válása, hogy ellopják jogos tulajdonosától a legálisan tartott fegyvert és természetesen azt nem tudjuk, hogy a fekete kereskedelem ezen szegmense mekkora hányadot tesz ki a teljes fekete kereskedelemből. Így ez egy eléggé megfoghatatlan számadat. Mi is hoztunk neked a bűncselekmények áldozatairól statisztikát, de ugye a libtard válasz a fegyver lobbi volt annak ellenére, hogy hivatalos pl fbi statisztikákon alapult. És persze a te itt leírt levegőben lógó se füle se farka statisztikád, nem manipulatív... mert pl, ha kiderűlne, hogy még becslések alapján is csak egy kis szelete a fekete kereskedelemnek, újra jöhetne egy röhögés hullám. :D
Nem, dehogy. Te mar most is egy alfahim vagy es az is leszel orokre. Soha nem fogsz oreg es beteg lenni es a szellemi es fizikai kepessegeid is csak noni fognak... o_O
Vagyis azt akarom kerni, hogy ne hivatkozz az elesettekre, csak mert te hos cowboyt akarod jatszani.

Az egyik példaképem az egykori egyetemi tesitanárom, akinek hatvan felett olyan fizikai állóképessége és olyan fizikai ereje volt, hogy 18 évesen ennek még csak a közelében sem voltam. a 3m-es bordás falon olyan has gyakorlatokat végzett, hogy csak évek kemény és kitartó edzésével tudtam utána csinálni. Ilyen "öregemberek" is vannak. Az öreg ember is karban tudja tartani a fizikai állapotát, törvényszerű az öregkori teljesítmény csökkenés, ami nem törvényszerű az a beletörődés. Puszi az élet nem rokkant oldaláról. (az edzőterembe ahova járok oda is járnak kigyúrt őszhajú "bácsik" )
Tekintve, hogy fegyvert nem viselhet olyan ember aki alkoholt fogyasztott es az aldozatok legnagyobb resze MO-on az ittas ferfiakbol all... Kivancsian varom a szamaidat.
Esetleg valami számadat??
Az, hogy valami zsúrpubit arcon vágnak, mert részegen erősnek hitte magát talán nem kéne az erőszakos bűncselekmények közé sorolni, de szívesen elolvasom az erről szóló statisztikádat.
Nem kell atesni a lo tuloldalara sem.
Alapból a ló túloldalán vagy és nem találod rajta az ülést :D
 
M

molnibalage

Guest
pl: Ti linkeltetek es folyamatosan hivatkoztatok az amerikai statisztikakat miszerint legalisan tartott fegyverrel csak ritkan kovetnek el buncselekmenyt. Amikor ramutattam, hogy evi 300-600 ezer legalisan tartott fegyvert lopnak el es azt adjak tovabb a feketepiacon akkor egy idore ulippoi csend lett.:oops: A fegyverek feketepiaci ararol is hoztam szamokat. A buncselekmenyek aldozatairol is (te pedig csak kiragadot peldakkal manipulalsz).
Látom amnéziában szenvedsz. Megmondtuk, hogy talán ne minden stat alapja az USA legyen. Pár európai ország is állig fel van fegyverezve, pl. a finnek. Ja, hogy annak a statiszikáját betéve kiderülne az, hogy hülyeségeket beszélsz...?
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Így ez egy eléggé megfoghatatlan számadat.
300-600 ezer ellopot fegyver evente(!) az neked megfoghatatlan szamadat? Segitek: Szamolj a pici ujjacskaidon, percenkent eggyel noveld a szamot es gyere vissza egy ev mulva.
És persze a te itt leírt levegőben lógó se füle se farka statisztikád, nem manipulatív...
Meg mindig nem hozol szamokat...
http://www.wander.agency/black-market-prices/
Usa handgun 20$+... No comment!
Az egyik példaképem az egykori egyetemi tesitanárom,
Ez sokmindent megmagyaraz... :D
Ha felreteszem az ironiat akkor sem gyoztel meg. A tesitanarnak nem kunszt fittnek lenni. Persze gondolom a matekzh-ra nem o keszitett fel.
Puszi az élet nem rokkant oldaláról. (az edzőterembe ahova járok oda is járnak kigyúrt őszhajú "bácsik" )
Csak allj le a szteroiddal mert mar az agyadra ment. :eek:
Par kigyurt edzotermi bacsi esetebol azert ne altalanosits.
Esetleg valami számadat??
Az, hogy valami zsúrpubit arcon vágnak, mert részegen erősnek hitte magát talán nem kéne az erőszakos bűncselekmények közé sorolni, de szívesen elolvasom az erről szóló statisztikádat.
KSH stat elemzesek szinte minden ujsagban olvashatok. Volt mar korabban linkelve, de gugli a baratod. Vicces kis 444.hu elemzeseket lehet olvasni, ami arra a Magyar Nemzetre hivatkozik, amelyik a Magyar Hirlapot idezi, ami az legfobb ugyessegi tajekoztatobol irt cikket.. Vagy egyszeruen csak ksh.hu.
Alapból a ló túloldalán vagy és nem találod rajta az ülést :D
Mi ez, ovoda?
Látom amnéziában szenvedsz. Megmondtuk, hogy talán ne minden stat alapja az USA legyen. Pár európai ország is állig fel van fegyverezve, pl. a finnek. Ja, hogy annak a statiszikáját betéve kiderülne az, hogy hülyeségeket beszélsz...?
Hazudsz! :D:D
Te emlegetted folyamatosan az amerikai statisztikat (miszerint nagyon alacsony a legalis fegyverekkel elkovetett buncselekmenyek szama) amire en csak elmagyaraztam, hogy miert hamisak azok a szamok. Az ellopot fegyverek magas szamara is csak egy fel mondatra futotta toled, hogy "hat igen meglepoen magasok azok a szamok...". Miert nem lehet beismerni, hogy tevedtel es teged is csak megvezettek azzal a statisztikaval? Ennyi tisztesseg sincs benned? (Most jon a virtualis fejberugas resz, ugye?) :D
A tobbi statisztikat is igen onkenyesen bansz. Hiaba mutatok ra az egyik hibajara. Meg sem hallod, hanem hozol egy ujabbat aztan egy masikat es igy tovabb ujra mag ujra.


Tisztaban vagyok vele, hogy sok zakkant fegyvermaniast mennyire rangat az ideg ilyenkor, de nem erdekel.:)
 
  • Tetszik
Reactions: fip7
M

molnibalage

Guest
Hazudsz! :D:D
Te emlegetted folyamatosan az amerikai statisztikat (miszerint nagyon alacsony a legalis fegyverekkel elkovetett buncselekmenyek szama) amire en csak elmagyaraztam, hogy miert hamisak azok a szamok.
Én nem linkeltem semmit. Pont azt mondtam minden USA-nál, hogy ne az az ország legyen már az alap. Ez kb. akkora faszság, mintha a sajótszabadság és újságírói biztonságnál Oo. lenne a mintha.
 
Status
Not open for further replies.