[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.

misinator

Well-Known Member
2011. október 5.
4 434
11 332
113
Az is elképesztő, hogy le turbo magyarozod azokat akik nem értenek veled egyet.
Azt hiszi - mármint "szakmailag":D - hogy ő a Longbow Apache helikopter, mi meg a Mi-24 első export verziója;)
Nem baj az; időnként, bizonyos témákban, többé-kevésbé, szerintem mindannyian beleesünk ebbe a csapdába.
Ha viszont beszélünk róla, az - remélhetőleg - mindannyiunk okulására szolgálhat.
Szerintem.
 

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Én a fidesznyikeknél nem az identitást, hanem az erkölcsöt és az agyat szoktam hiányolni.
Nagyon büszke vagy az erkölcsödre, és a fejlett agyadból következő tisztánlátásodra. Ebből az erkölcsi "magasságból" és csillogó elméddel bátran kéred számon az előző nemzedék tetteit vagy nem tetteit. Akkor kérdezném: az utóbbi 25 évben te mi olyat tettél/teszel a gengszterváltás óta létező, országot szétlopó tolvajok ellen, amit az előző nemzedéktől olyan harcosan számonkérsz?!!
 
M

molnibalage

Guest
Azért én erre nem lennék büszke.

A közös világnézet/értékrend valóban nagyobb kohéziós erő tud lenni, de utána rögtön a második vérség/származás. Ráadásul míg az előbbi képlékeny, utóbbi nem.
Rohognom kell. Hány testvérháború volt a történelmben meg polgárháború?
 
  • Tetszik
Reactions: nyugger

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 303
113
Rohognom kell. Hány testvérháború volt a történelmben meg polgárháború?

És ez mit számít? Az emberek alkotják a nemzeteket, mindegyik megy a saját feje után, de ez így van nemzetek nélkül is. A különbség az hogy egy adott terület népessége nehezebben érvényesíti az akaratát ha nem szerveződik nemzeti alapon. Nézd meg a kurdokat milyen kiszolgáltatottak nemzet nélkül és milyen erősek amikor elkezdenek nemzetiségi alapon szerveződni.
Valójában te nem érted hogy miért fontos a nemzet, ami azért gáz figyelembe véve hogy milyen értelmes embernek tartod magad és ez még csak nem is olyan nehéz dolog. A probléma nem a nemzetekben van, hanem benned, te nem látod a nyilvánvalót.
 

tarzaan

Well-Known Member
2014. március 25.
12 068
15 607
113
Nagyon büszke vagy az erkölcsödre, és a fejlett agyadból következő tisztánlátásodra. Ebből az erkölcsi "magasságból" és csillogó elméddel bátran kéred számon az előző nemzedék tetteit vagy nem tetteit. Akkor kérdezném: az utóbbi 25 évben te mi olyat tettél/teszel a gengszterváltás óta létező, országot szétlopó tolvajok ellen, amit az előző nemzedéktől olyan harcosan számonkérsz?!!

Pl. nem loptam szét a munkahelyeim. Ez egynek nem is rossz.
 
  • Tetszik
Reactions: minszk2

emel

Well-Known Member
2013. február 11.
9 085
15 029
113
Emel, tarzan meg a többiek. Ezt a marakodást abba kéne hagyni.
Részemről rendben, nem is szóltam volna bele ha nem kaptunk volna valami erkölcsi magaslatról sűrű kioktatást, hogy korosztályomból válogatás és kivétel nélkül mindenki szétlopta az országot, aki véletlenül mégse az meg azért bűnös mert hagyta ezt. Részemről béke LEHET..... de nem csak rajtam múlik....
 
  • Tetszik
Reactions: closed society

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Részemről rendben, nem is szóltam volna bele ha nem kaptunk volna valami erkölcsi magaslatról sűrű kioktatást, hogy korosztályomból válogatás és kivétel nélkül mindenki szétlopta az országot, aki véletlenül mégse az meg azért bűnös mert hagyta ezt. Részemről béke LEHET..... de nem csak rajtam múlik....
Nem érdekel ki kezdte, meg ki ütött vissza először.
 

koppany

Well-Known Member
2010. július 16.
1 607
8 032
113
Oooo egyesek már szamuznenek.... Bocs, akkor mi a kisfaszom ezek, ha nem turbok... ???

Ezt hol olvastad a hozzászólásomban, szokás szerint ferdítesz. Bacsás meg ha nem istenítem az általad magasztalt kizsákmányoló nyugatot és mint a többiek büszke vagyok a magyarságomra amit te szégyellsz ezek szerint.
 

szuvorov

Well-Known Member
2014. május 16.
7 443
23 585
113
Jaj mindig csak ez a széthúzás, pedig példát vehetnénk róla, Ő a szeretet és a béke, szeret mindannyiunkat:

20480005_1387788407978541_6729815040237201344_n.jpg


És még hasonlít is valakire :D :D :D:D:D:D

https://librarius.hu/2017/07/29/jezuskent-festettek-meg-a-miniszterelnokot/
 
Status
Not open for further replies.