[Kantin] Magyarország

  • Ha nem vagy kibékülve az alapértelmezettnek beállított sötét sablonnal, akkor a korábbi ígéretnek megfelelően bármikor átválthatsz a korábbi világos színekkel dolgozó kinézetre.

    Ehhez görgess a lap aljára és a baloldalon keresd a HTKA Dark feliratú gombot. Kattints rá, majd a megnyíló ablakban válaszd a HTKA Light lehetőséget. Választásod a böngésződ elmenti cookie-ba, így amikor legközelebb érkezel ezt a műveletsort nem kell megismételned.
  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján házirendet kapott a topic.

    Ezen témában - a fórumon rendhagyó módon - az oldal üzemeltetője saját álláspontja, meggyőződése alapján nem enged bizonyos véleményeket, mivel meglátása szerint az káros a járványhelyzet enyhítését célzó törekvésekre.

    Kérünk, hogy a vírus veszélyességét kétségbe vonó, oltásellenes véleményed más platformon fejtsd ki. Nálunk ennek nincs helye. Az ilyen hozzászólásokért 1 alkalommal figyelmeztetés jár, majd folytatása esetén a témáról letiltás. Arra is kérünk, hogy a fórum más témáiba ne vigyétek át, mert azért viszont már a fórum egészéről letiltás járhat hosszabb-rövidebb időre.

  • Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján frissített házirendet kapott a topic.

    --- VÁLTOZÁS A MODERÁLÁSBAN ---

    A források, hírek preferáltak. Azoknak, akik veszik a fáradságot és összegyűjtik ezeket a főként harcokkal, a háború jelenlegi állásával és haditechnika szempontjából érdekes híreket, (mindegy milyen oldali) forrásokkal alátámasztják és bonuszként legalább a címet egy google fordítóba berakják, azoknak ismételten köszönjük az áldozatos munkáját és további kitartást kívánunk nekik!

    Ami nem a topik témájába vág vagy akár csak erősebb hangnemben is kerül megfogalmazásra, az valamilyen formában szankcionálva lesz

    Minden olyan hozzászólásért ami nem hír, vagy szorosan a konfliktushoz kapcsolódó vélemény / elemzés azért instant 3 nap topic letiltás jár. Aki pedig ezzel trükközne és folytatná másik topicban annak 2 hónap fórum ban a jussa.

    Az új szabályzat teljes szövege itt olvasható el.

Status
Not open for further replies.
T

Törölt tag 008

Guest
A vendeglátásban 240 lesz a garantált bérminimum, bár a legtöbb szakács és pincér ennél többet keres nettóban.
.
Szakács netto 120-140 **** szállodában. Balatonnál 330 de csak idényre napi 12 óra, nincs hétvége.
Nem tudim hol fiztenek netto 240 fölött de megírhatnád mert ismerős eléggé rühell visszamenni ausztriába.
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Tibi atya is eleg rendszeresen viselkedik seggfejkent...:D

Ez az orszag ott van elcseszve, hogy mindig mindenkinek van kifogasa arra, hogy miert vegzi szarul vagy alkalmatlanul a munkajat.
Pedig tok egyszeru: nincs turelmed a paraszt vendeghez? Takaritsd az ettermet kiszolgalas helyett. Vagy menj el szenet lapatolni.
...
Ez is elegge ungarische virtus egyebkent: pont ugyanaz mint anno Csernus volt, akin epeszu ember csak rohogott. Zero onreflektalas.

Tibi atya is atment ebbe egyebkent ujabban.
Almodozz csak! :)
Olyan soha nem lesz, hogy valakinek nincs rossz napja. Az a termeszetes, ha az embereknek idonkent rossz napja van es ezert nem kell kirugni senkit sem. SzaboZ-nek persze mindig baja van valamivel. Most pl azon akadt ki, hogy nem ment le neki kutyaba egy elado. Szvsz. nem kell meghunyaszkodni egy reszeg kotozkodo alaknak. Es igen, "ez komoly". :D



Szociologia oran kerdezte a csoportot a tanarunk, hogy mire gondolnak miutan a kovetkezo eset tortenik: Kesesben vagy reggel, rohansz a meloba. Beszaladsz a kisboltba, de az elado csak benazik. Rosszul meri a parizsit, nem jol ad vissza, telik az ido... Erre te kiakadsz es picit ossze is szolalkoztok. Sietsz a buszodhoz; mire gondolsz kozben?

Bizony volt aki azt mondta, hogy az elado hulye volt es nem kellene olyan munkat vallalnia amit nem tud rendesen elvegezni...:rolleyes: Sok hasonlo otletet lehetett hallani, idovel meguntam es ram nem jellemzo modon jelentkeztem: Igazabol nem gondolok ezzel kapcsolatban semmire sem. Neki rossz napja volt. Nekem is. Mindenkivel elofordul neha. Megyek tovabb a dolgomra.
(Akkor meg a Kopp Maria volt az intezet igazgatoja... Mas vilag volt.)
 

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
Engem is molesztáltak egy vizsgán. Akaratom ellenére zaklatott a "gépelemek 3" című tárggyal. Kényszerített arra, hogy azt tegyem, amit kívánt. A kezembe kellett vennem a ványad fehér szerszámot és addig kellett vele szorgoskodnom, míg örömét nem lelte abban, hogy kézzel számoltatja az alámetszési számot. Többet akartam, jobb jegyet. Ezután még csōtengelyt is számoltatott velem, majd intett, hogy üljek le mellé. Már több, mint két órája voltam bent. Mellé kellett ülnöm, majd megfogta a kezem. "megkapja a hármast"...

Szörnyű. Eddig senkinek sem beszéltem róla. Most várom, hogy keressen a média és dràgán interjúkat adok..

Kisszívem, mégis, mit vártál!? Mivel tudsz többet, mint a másik!? A munkaerōpiacon is ez van. Ha extra tudásod van, akkor lehetsz valaki. Ha nem, akkor be kell érned mással. Amíg fut a szekér, addig kussoltak. Most uborkaszezon van meg van egy mocskos kúrógép, akkor mehet. Nem az erōszakot tematizálom - az számonra elfogadhatatlan és nincs rá mentség, hanem a viselkedést. Amíg volt a vörös szōnyeg meg az oszkár, addig ok (bár volt, aki már akkor is odamondott, de akkos sem úgy, ahogy kellett volna. Egy Oscar átadón azért ott a világ, lehetett volna beszélni róla, lásd Marlon Brando.. ). Ez annyira álszent, mint amikor egy drogos nekiáll papolni a büntetése enyhítése érdekében, hogy a drog rossz... Erkölcsi tartás, na az nincs.

Ja, még mielōtt a szexista és egyéb jelzōket rámsütik, a Feleségemnek ennél sokkal durvább véleménye van az egészrōl

(remélem, véleményed akkor is ilyen határozott lesz a véleményed, ha mondjuk a lányod indul szereplőválogatásra.)
 

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Tibi atya is eleg rendszeresen viselkedik seggfejkent...:D

Ez az orszag ott van elcseszve, hogy mindig mindenkinek van kifogasa arra, hogy miert vegzi szarul vagy alkalmatlanul a munkajat.
Pedig tok egyszeru: nincs turelmed a paraszt vendeghez? Takaritsd az ettermet kiszolgalas helyett. Vagy menj el szenet lapatolni.

Puzsed meg a tipikus nagyhangu (borzaszto bizonytalan) felmuvelt "megmondoember". Neha ratapint a lenyegre es jogos, amit mond, neha meg akkora baromsagokat hord ossze, hogy csak nezel.

Ez is elegge ungarische virtus egyebkent: pont ugyanaz mint anno Csernus volt, akin epeszu ember csak rohogott. Zero onreflektalas.

Tibi atya is atment ebbe egyebkent ujabban.

Na, ne a Puzsérból vezessük már le a magyar virtust.
Az az ember egy média termék, egy műmájer értelmiség valami ami a többi műmájer értelmiségi valaminek csinál műsorokat. Csernusból se kéne mélyre menő megállapításokat levezetni. Mondjuk az érdekes hogy még se nem törölte arcon a stílusáért.
Ezek se szót sem figyelmet nem érdemelnek.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Almodozz csak! :)
Olyan soha nem lesz, hogy valakinek nincs rossz napja. Az a termeszetes, ha az embereknek idonkent rossz napja van es ezert nem kell kirugni senkit sem. SzaboZ-nek persze mindig baja van valamivel. Most pl azon akadt ki, hogy nem ment le neki kutyaba egy elado. Szvsz. nem kell meghunyaszkodni egy reszeg kotozkodo alaknak. Es igen, "ez komoly". :D



Szociologia oran kerdezte a csoportot a tanarunk, hogy mire gondolnak miutan a kovetkezo eset tortenik: Kesesben vagy reggel, rohansz a meloba. Beszaladsz a kisboltba, de az elado csak benazik. Rosszul meri a parizsit, nem jol ad vissza, telik az ido... Erre te kiakadsz es picit ossze is szolalkoztok. Sietsz a buszodhoz; mire gondolsz kozben?

Bizony volt aki azt mondta, hogy az elado hulye volt es nem kellene olyan munkat vallalnia amit nem tud rendesen elvegezni...:rolleyes: Sok hasonlo otletet lehetett hallani, idovel meguntam es ram nem jellemzo modon jelentkeztem: Igazabol nem gondolok ezzel kapcsolatban semmire sem. Neki rossz napja volt. Nekem is. Mindenkivel elofordul neha. Megyek tovabb a dolgomra.
(Akkor meg a Kopp Maria volt az intezet igazgatoja... Mas vilag volt.)


Nem ketseges, hogy mindenkinek van szar napja. Az viszont mar az emberen (a tanitasan/treningjen, onismereten, kulturalis beidegzodesein) mulik, hogy hogyan kezeli le a necces szitukat. Ennyi. Felesleges a hazai mentalitast a szolgaltatoiparban pontozni; jellemzoen Afrikaban szinvonalasabban bannak a vendeggel/vasarloval.

Egyebkent ilyen ertelemben a tortenteket erdemes atvarialni kinek-kinek izlese szerint; mittomen Bayerzsoti es a zsido elado, etc, kinek-kinek hitvilaga szerint. Es akkor egybol nincs az, hogy a SzaboZe megerdemelte, stb. Nem erdemelte meg.
Meghunyazkodni meg nem kell a vendeg elott; okosan manipulalni kell.
Egyebkent ilyen szempontbol sokkal jobbak a franchise-ok itthon is, a magyar vendeglatas altalanossagban mindig egy f.shalom volt, sosem a vendeg allt a kozeppontban.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Na, ne a Puzsérból vezessük már le a magyar virtust.
Az az ember egy média termék, egy műmájer értelmiség valami ami a többi műmájer értelmiségi valaminek csinál műsorokat. Csernusból se kéne mélyre menő megállapításokat levezetni. Mondjuk az érdekes hogy még se nem törölte arcon a stílusáért.
Ezek se szót sem figyelmet nem érdemelnek.

A magyar virtust - mint a lakossag nagy resze szamara erteket kepviselo eloadasmodot, szakmaiatlansagot - sajnos le lehet vezetni a megmondoemberekbol.
Egyszeruen nagyon ritka az olyan ember, aki kepes onreflexiora. Talan a Schiffer birt ilyet a politikaban, Hajos Andras hebe-hoba showmankent.
 
  • Tetszik
Reactions: notaricon

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
A magyar virtust - mint a lakossag nagy resze szamara erteket kepviselo eloadasmodot, szakmaiatlansagot - sajnos le lehet vezetni a megmondoemberekbol.
Egyszeruen nagyon ritka az olyan ember, aki kepes onreflexiora. Talan a Schiffer birt ilyet a politikaban, Hajos Andras hebe-hoba showmankent.
De ezek az emberek semmit nem jelentenek, a lakosság többségének. Ha most körbetelefonálnám az ismerősi körömet szerintem páran ha tudnák ki az a puzsér vagy hajós. Ezek senkik, komolyan, olyan donatelácska szinten senkik, olyan terryblack szinten senkik. Belőlük se vezetsz le ilyen általánosításokat ezekből se kéne.
A Schiffer más tészta, ő nem tv bohóc volt aki olyan faszságokat mondott mint hogy a genderisták majd gulágokba zárják a férfiakat meg népirtást csinálnak (puzsér), vagy egy díványon egy nejlon zacsival recsegett és azt mondta rá hogy zene (hajós, mert olyan kurva kreatív lélek nem ám az az unalmas arc mint aminek látszik).
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Meghunyazkodni meg nem kell a vendeg elott; okosan manipulalni kell.
Nem mindig mukodik. Ha valaha is 12 oraztal akkor azt is tudod, hogy az utolso oraban mar nem vagy toppon es ingerlekenyebb vagy. Az sem eletszeru, hogy amig valaki nem tamad addig nem indokolt a fizikai eroszak. 5 perc alatt meg tudnam magam veretni Buddhaval. Akarsz fogadni? o_O
Egyebkent ilyen szempontbol sokkal jobbak a franchise-ok itthon is, a magyar vendeglatas altalanossagban mindig egy f.shalom volt, sosem a vendeg allt a kozeppontban.
Altalanositas. Ejnye mar! :hadonaszos:
Egy gyorsetteremrol beszelunk, nem pedig a gyergyafenyes, hegeduszoval kisert hatfogasos Michelin dijas vacsorarol. Ennel lejjebb csak a csoveseknek osztott utcai leves van. Bar a vegere o is ugy nezett ki mint valami hajlektalan. (Kene az a bevert orru smajli nagyon.) :)
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
De ezek az emberek semmit nem jelentenek, a lakosság többségének. Ha most körbetelefonálnám az ismerősi körömet szerintem páran ha tudnák ki az a puzsér vagy hajós. Ezek senkik, komolyan, olyan donatelácska szinten senkik, olyan terryblack szinten senkik. Belőlük se vezetsz le ilyen általánosításokat ezekből se kéne.
A Schiffer más tészta, ő nem tv bohóc volt aki olyan faszságokat mondott mint hogy a genderisták majd gulágokba zárják a férfiakat meg népirtást csinálnak (puzsér), vagy egy díványon egy nejlon zacsival recsegett és azt mondta rá hogy zene (hajós, mert olyan kurva kreatív lélek nem ám az az unalmas arc mint aminek látszik).


Csernus? Puzser? Az atlagembernek? Mennyire lett a az aktiv szokincs resze a "bevallalod?" Az ismeroseim felenek/ketharmadanak van Csernus konyve vagy olvasott.
Puzser ott a kereskedelmi tevekben (de irhattam volna Havast, Nogradit, Majkat, Stohlt, stb.). Hajost - plane mivel zenesz is volt - szinten eleg sokan ismerik.

Hajos egyebkent regen szerintem vicces volt; en kifejezettem birtam, hogy nem a szokasos "en vagyok a legnagyobb kiraly" stilust hozta.

Ezzel egyutt valoban nem kene altalanositanom, de nekem konkretan az a tapasztalatom, hogy borzasztoan tukrozik a sz(t)arjaink a "nepet" es viszont.
Zero onismeret, zero alazat (es tisztelet a kivetelnek).
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Nem mindig mukodik. Ha valaha is 12 oraztal akkor azt is tudod, hogy az utolso oraban mar nem vagy toppon es ingerlekenyebb vagy. Az sem eletszeru, hogy amig valaki nem tamad addig nem indokolt a fizikai eroszak. 5 perc alatt meg tudnam magam veretni Buddhaval. Akarsz fogadni? o_O

Altalanositas. Ejnye mar! :hadonaszos:
Egy gyorsetteremrol beszelunk, nem pedig a gyergyafenyes, hegeduszoval kisert hatfogasos Michelin dijas vacsorarol. Ennel lejjebb csak a csoveseknek osztott utcai leves van. Bar a vegere o is ugy nezett ki mint valami hajlektalan. (Kene az a bevert orru smajli nagyon.) :)

Ingerlekenyebb az ember, de ezt nem is vitattam. Az teljesen eletszeru, hogy mikor indokolt a fizikai eroszak; eleg jol leirja a BTK, hogy mikor teheted meg es mikor nem.

Nem akarok fogadni, mert en is fel tudom am vinni az emberek vernyomasat (bar ok gyorsabban az enyemet). :D

"Egy gyorsetteremrol beszelunk, nem pedig a gyergyafenyes, hegeduszoval kisert hatfogasos Michelin dijas vacsorarol."
Az atlag franchise rendszerben mukodtetett gyorsetterem fenyevekkel szinvonalasabb (sajnos) az atlag magyar etteremnel. Pl. nem a vagdalt a tegnap rantotthusa meg kezet mos az, aki a kajadat piszkalja.

No mindegy, szerintem nem fogunk megegyezni ebben:)
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
Az teljesen eletszeru, hogy mikor indokolt a fizikai eroszak; eleg jol leirja a BTK, hogy mikor teheted meg es mikor nem.
Ha beszolnak a csajodnak akkor nem osztasz ki par pofont, mert a btk nem engedi? Kit erdekel mit ir a btk? Senki sem a torveny betuje szerint el. Teszed amit jonak latsz, aztan majd egy biro honapokig olvasgatja a szakteruletebe eso torvenyeket, mert o sem tudja am fejbol. :)
No mindegy, szerintem nem fogunk megegyezni ebben:)
Most manipulalni probalsz? Kerem a panaszkonyvet! :hadonaszos:
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Ha beszolnak a csajodnak akkor nem osztasz ki par pofont, mert a btk nem engedi? Kit erdekel mit ir a btk? Senki sem a torveny betuje szerint el. Teszed amit jonak latsz, aztan majd egy biro honapokig olvasgatja a szakteruletebe eso torvenyeket, mert o sem tudja am fejbol. :)

Most manipulalni probalsz? Kerem a panaszkonyvet! :hadonaszos:

Persze hogy nem. Ha veszelyeztetik, akkor meg gond nelkul.

Nem proballak manipulalni, csak megjegyeztem, hogy szerintem maskepp latjuk ezt a dolgot, nemigen leszunk kozos nevezon.:)
 

zeal

Well-Known Member
2014. április 9.
8 032
23 019
113
csak megjegyeztem, hogy szerintem maskepp latjuk ezt a dolgot, nemigen leszunk kozos nevezon.:)
(Oke, mind a ketten tudjuk, hogy csak szaboz-n elcelodom, de nem vagyok koteles magam ellen vallani, szoval ezt kesobb letagadom.)
Meg egy-ket ilyen uzenetvaltas es engem Mack ki fog dobni (ha elotte kepen nem torolnek a tobbiek). Inkabb ezt most nem bizonyitom be. Jo ejt! :)
 
  • Tetszik
Reactions: 2ndt

omae

Well-Known Member
2015. július 13.
1 690
2 304
113
Csernus? Puzser? Az atlagembernek? Mennyire lett a az aktiv szokincs resze a "bevallalod?"
Semennyire? Felénk legalábbis Bojka volt a sztár mert milyen pörgő rúgásokat tud mán. (Nem viccelek.)
Az ismeroseim felenek/ketharmadanak van Csernus konyve vagy olvasott.
Részvétem.:p
Puzser ott a kereskedelmi tevekben (de irhattam volna Havast, Nogradit, Majkat, Stohlt, stb.). Hajost - plane mivel zenesz is volt - szinten eleg sokan ismerik.
Ettől még nem lesz valaki az átlag ember szemében, józan paraszti ésszel tudja az átlag jános hogy csak azért mert valaki a tv-ben van még nem fontos ember.
Hajos egyebkent regen szerintem vicces volt; en kifejezettem birtam, hogy nem a szokasos "en vagyok a legnagyobb kiraly" stilust hozta.
Ahogy érzed.
Ezzel egyutt valoban nem kene altalanositanom, de nekem konkretan az a tapasztalatom, hogy borzasztoan tukrozik a sz(t)arjaink a "nepet" es viszont.
Szerintem meg tv rohadtul nem tükrözi a valóságot. Már lassan öt éve hogy max havi rendszerességgel nézek tv-t és brutálisan el van szakadva a valóságtól. Az ami a tv-ben van néhány ember agyszüleménye, az ő gondolkodásukat tükrözi nem az egész országét. Ezek a sztárok is csak csinált sztárok, akiknek a többségére a kocsmában sem figyelnél, na jó majkának van érzéke ehhez, de ő a kivétel aki erősíti a szabályt.
Szerintem túl sok tv-t nézel, ha komolyan azt hiszed hogy ilyenek vagyunk.
 

2ndt

Well-Known Member
2015. július 9.
2 655
1 539
113
Semennyire? Felénk legalábbis Bojka volt a sztár mert milyen pörgő rúgásokat tud mán. (Nem viccelek.)

Részvétem.:p

Ettől még nem lesz valaki az átlag ember szemében, józan paraszti ésszel tudja az átlag jános hogy csak azért mert valaki a tv-ben van még nem fontos ember.

Ahogy érzed.

Szerintem meg tv rohadtul nem tükrözi a valóságot. Már lassan öt éve hogy max havi rendszerességgel nézek tv-t és brutálisan el van szakadva a valóságtól. Az ami a tv-ben van néhány ember agyszüleménye, az ő gondolkodásukat tükrözi nem az egész országét. Ezek a sztárok is csak csinált sztárok, akiknek a többségére a kocsmában sem figyelnél, na jó majkának van érzéke ehhez, de ő a kivétel aki erősíti a szabályt.
Szerintem túl sok tv-t nézel, ha komolyan azt hiszed hogy ilyenek vagyunk.

Szerintem vagy tiz-tizenot eve nincs tevem:)
Tevemusorokat neten nezek nagy ritkan (lasd: ki az a Puzser), idonkent olvasom, hogy ki hol szerepel a neten (ugyis szembejon).
Az emberek - kulonosen videken - kifejezetten sztaroljak a teveben szereploket a szereplesuk folytan tapasztalatom szerint (ertsd: teveben szerepelni nagy dolog szerintuk). Ez egyebkent megvan az ertelmisegnel is, jellemzoen ott is maga a "kiemeles/kiemeltseg" a lenyeg, nem az, hogy valaki mennyire hiteles.

Nem a teve (minden aspektusaban) tukrozi a valosagot, hanem a "hosok" benne. A teljesitmeny nelkuliseg, a vegtelenul leegyszerusitese a dolgoknak.
Azzal, hogy "csinalt sztarok" egyetertek (Majka is). Minden sztart csinalt sztar egyebkent. Attol sztar.
 

Sharid

Well-Known Member
2017. szeptember 4.
5 491
2 875
113
Szakács netto 120-140 **** szállodában. Balatonnál 330 de csak idényre napi 12 óra, nincs hétvége.
Nem tudim hol fiztenek netto 240 fölött de megírhatnád mert ismerős eléggé rühell visszamenni ausztriába.

nanézzük.... történelmi kisváros, utikönyvben szereplő vendéglátóipari egység... országosan ismert nevezetesség, polgártmester körének is kedvence (szándékosan nem íromn le, a nevét) : ilyenkor bevállal minden rendezvényt, alkalmazottaknak nem egyszer öt napokon át tizenvalahány órás műszak, 1 pihenőnap, újra, hétvégenként kitelepülés az összes falunapra, borravalót elméletileg szétosztják, de nem egyszer a tulajnál landol etc...na így szezonban 200 körül ??? persze nem erre bejelentve.
 

Mackensen

Well-Known Member
Szerkesztőségi tag
Moderátor
2010. május 3.
21 375
14 041
113
Puzsér egy pénisz. Adjon munkát embereknek, és ha már hozzátett valamit a társadalom működéséhez, aztán dumáljon. Hallgatni is idegesítő ezt az embert, de még ír is.

Ez a Szabó Z nevű senki (faszi) annyit ért el, hogy ha felismerik, akkor most már minden gyorsétteremben a farkukat fogják a dolgozók a szendvicsébe törölni mielőtt kiszolgálnák.
És amúgy is, mit tett le az asztalra?!?!
;)
 

csibeszke

Well-Known Member
2015. február 12.
1 754
3 975
113
Csernus? Puzser? Az atlagembernek? Mennyire lett a az aktiv szokincs resze a "bevallalod?" Az ismeroseim felenek/ketharmadanak van Csernus konyve vagy olvasott.
Puzser ott a kereskedelmi tevekben (de irhattam volna Havast, Nogradit, Majkat, Stohlt, stb.). Hajost - plane mivel zenesz is volt - szinten eleg sokan ismerik.

Hajos egyebkent regen szerintem vicces volt; en kifejezettem birtam, hogy nem a szokasos "en vagyok a legnagyobb kiraly" stilust hozta.

Ezzel egyutt valoban nem kene altalanositanom, de nekem konkretan az a tapasztalatom, hogy borzasztoan tukrozik a sz(t)arjaink a "nepet" es viszont.
Zero onismeret, zero alazat (es tisztelet a kivetelnek).
Idáig nem akartam beleszólni a vitátokba, de akiket írtál példaként azok egy része drogos, vagy Való Világ média senki, vagy minden próbálkozásában megbukott "életművész". A Nógrádi kivétel ezek között. Ezek csak szűk körnek sztárok és azok nem tükrözik a népet szerintem. Az ,hogy a média mit akar az emberek fejébe sújkolni ( mit gondoljon magáról, mi legyen a véleménye) még nem jelenti a valóságot.
 
  • Tetszik
Reactions: silurusglanis

silurusglanis

Well-Known Member
2012. augusztus 7.
7 501
5 593
113
Idáig nem akartam beleszólni a vitátokba, de akiket írtál példaként azok egy része drogos, vagy Való Világ média senki, vagy minden próbálkozásában megbukott "életművész". A Nógrádi kivétel ezek között. Ezek csak szűk körnek sztárok és azok nem tükrözik a népet szerintem. Az ,hogy a média mit akar az emberek fejébe sújkolni ( mit gondoljon magáról, mi legyen a véleménye) még nem jelenti a valóságot.
Sajnos azt erőlteti amire igény van, tényleg folyamatos mérésekből dolgoznak. Erre van igény, ez van.
 
Status
Not open for further replies.